Stojak do armatki hukowej Guardian 2.

799,00 zł

Cena jednostkowa:


  • Dostępny Brak
  • Koszt dostawy już od 0,00 zł

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka:

weryfikator

Stojak do armatki hukowej Guardian 2.

Stojak do armatki hukowej podwyższa urządzenie o 1,5m. Pozwala na pełne wykorzystanie potencjału armatki hukowej. Wyżej umieszczona armatka hukowa ma większy zasięg dźwięku, to idealne rozwiązanie w sadach, na plantacjach czy uprawach leśnych, gdzie istotne jest by dźwięk rozchodził się po dużej powierzchni na większe odległości. Użycie stojaka istotne jest również w miejscach, gdzie często zalega woda, gdzie grunt jest nierówny - pozwala ustabilizować urządzenie, pełniąc rolę stabilnego statywu. Podstawy każdej nogi stojaka zakończone są ostrymi grotami, co pozwala wbić stojak stabilnie w grunt. Nogi stojaka są teleskopowe, wyposażone w śruby regulacyjne, co pozwala na dostosowanie wysokości zależnie od potrzeb.

Kompatybilny :

Stojak pasuje do wszystkich odstraszaczy hukowych - armatek Guardian 2. Armatki zasilane są gazem propan-butan. Armatki hukowe posiadają elektroniczny (piezoelektryczny) system uruchamiania (urządzenie uruchamiamy poprzez odkręcenie zaworu na butli, wyłączamy poprzez zamknięcie dopływu gazu). Armatka jest ocynkowana i dodatkowo malowana, co czyni ją odporną na wszelkie warunki atmosferyczne. Głośność strzału regulujemy poprzez wysunięcie lub wsunięcie teleskopowej lufy armatki. Głośność maksymalna to około 120 decybeli. Częstotliwość strzału możemy regulować płynnie w zakresie od 3 do 30 minut.

guardian2, guardian 2, armatka, armatki hukowe, hukowy, hukowe, zon mark 4, odstraszanie dzików, odstraszacz dzików

 


 
© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Zastosowanie: 


Stojak do armatki hukowej (odstraszacza zwierząt) "GUARDIAN 2". Do zastosowania w sadach, na plantacjach, uprawach leśnych, łowiskach, na stawach.  Podwyższa urządzenie o 1,5m; umożliwia to wzniesienie działka ponad gęstą roślinność mogącą stanowić barierę akustyczną. Dzięki montażowi na stojaku, armatka zmienia kierunek strzału automatycznie po każdej detonacji o kąt 30º - 50º. Wyższe usutuowanie armatki wzmacnia jej działanie, pozwala na wyniesienie armatki powyżej przeszkód, stabilizuje urządzenie na niepewnym, podmokłym gruncie.

Wymiary:

- wysokość: 1,50 mPrzed zakupem urządzenia należy pamiętać, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Środowiska  z dnia 12 października 2011 r. zakazuje się  umyślnego zabijania, oraz okaleczania i chwytania zwierząt objętych ochroną, ale także zakazuje się m.in.  umyślnego płoszenia i niepokojenia zwierząt. W szczególnych przypadkach można ubiegać się o zezwolenie na płoszenie zwierząt od Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska (w przypadku braku rozwiązań alternatywnych). 

Zobacz podobne produkty

Armatka HUKOWA GUARDIAN 2 na gaz LPG na ptaki i dziką zwierzynę

Armatka HUKOWA GUARDIAN 2 na gaz LPG na ptaki i dziką zwierzynę

  • -17%

Armatki hukowe to skuteczne systemy odstraszania zwierząt. Stosowane przez rolników i sadowników, przez właścicieli stawów rybnych, przez leśniczych oraz koła łowieckie do płoszenia zwierząt wyrządzających szkody.

1 749,00 zł 1 449,00 zł

Sprawdź teraz

Armatka hukowa ZON MARK 4. Odstraszacz ptaków, dzików.

Armatka hukowa ZON MARK 4. Odstraszacz ptaków, dzików.

Armatki hukowe to zaawansowane systemy wykorzystywane w celu rozwiązania problemów takich jak szkody wyrządzane w sadach, polach uprawnych itp. będące wynikiem żerowania dzikich zwierząt.

1 299,00 zł

Sprawdź teraz

TIMER ZEGAR GT 300 do armatki hukowej ZON MARK 4.

TIMER ZEGAR GT 300 do armatki hukowej ZON MARK 4.

Zegar (TIMER GT 300) sterujący włączaniem i wyłączaniem armatki hukowej (odstraszacza zwierząt) "ZON MARK 4"..

590,00 zł

Sprawdź teraz

Armatka hukowa ZON MARK EL08. Hukowy Odstraszacz ptaków, dzików.

Armatka hukowa ZON MARK EL08. Hukowy Odstraszacz ptaków, dzików.

Najwyższy model armatki hukowej. Pełna automatyka i dostosowanie pracy działka hukowego do naszych potrzeb. Zaawansowane rozwiązanie dla rolników, sadowników i kół łowieckich.

1 849,00 zł

Sprawdź teraz

TIMER ZEGAR 4MT08 do armatki hukowej ZON MARK 4.

TIMER ZEGAR 4MT08 do armatki hukowej ZON MARK 4.

Zegar (TIMER 4MT08) programator sterujący pracą armatki hukowej (odstraszacza zwierząt) "ZON MARK 4" w różnych trybach..

980,00 zł

Sprawdź teraz


Popularne kategorie