Dźwiękowy odstraszacz ptaków. Najlepsze dźwiękowe odstraszacze na ptaki.


Dźwiękowy odstraszacz ptaków to urządzenie odstraszające ptaki przy pomocy emitowanych, słyszalnych sygnałów. Dźwiękowy odstraszacz na ptaki najczęściej wykorzystuje odgłosy ptaków drapieżnych, wystrzały broni palnej oraz inne przerażające ptaki odgłosy, lub wzbudzające u nich poczucie zagrożenia. Odstraszanie ptaków dźwiękami to niezwykle skuteczna metoda dająca natychmiastowy efekt. Niekiedy dźwiękowa metoda odstraszania ptaków uzupełniona jest jeszcze o światło stroboskopowe i fotokomórkę. Solarny odstraszacz ptaków dźwiękowy może być również zasilany alternatywnie przez promienie słoneczne. Odstraszacze ptaków z naszej oferty wybraliśmy tak, by ptaki nie przyzwyczajały się do ich działania.

Największy wybór skutecznych dźwiękowych odstraszaczy ptaków. Najlepsze dźwiękowe odstraszacze ptaków posiadające pozytywne opinie tylko w Odstraszanie.pl!


Katalog

POLECAMY

Dźwiękowy odstraszacz ptaków Birdchaser. Odstraszacz na ptaki.

Dźwiękowy odstraszacz ptaków Birdchaser odstrasza ptaki z miejsc gdzie zastosowanie systemów mechanicznych tj. kolce, siatki jest nie możliwe. Odstraszacz na ptaki symuluje naturalne odgłosy ptaków drapieżnych (krzyki) atakujących orłów, sokołów i jastrzębi.

249,00 zł 187,00 zł

Zobacz

Dźwiękowy odstraszacz ptaków Birdchaser. Odstraszacz na ptaki ze stroboskopem.

Druga odmiana dźwiękowego odstraszacza Birdchaser wzbogacona o lampę stroboskopową płoszącą ptaki mrugającym światłem. Symuluje naturalne odgłosy (krzyki) atakujących orłów, sokołów i jastrzębi..

97,00 zł 77,00 zł

Zobacz

Solarny, dźwiękowy odstraszacz ptaków Viano Birdchaser.

Dźwiękowy odstraszacz ptaków symulujący naturalne odgłosy (krzyki) atakujących ptaków drapieżnych, płosząc w ten sposób inne ptaki. Bateria słoneczna, zasilacz. 120 db, kąt działania 310 stopni.

299,00 zł

Zobacz

Dźwiękowy odstraszacz szpaków Bird Gard Pro

Zaawansowany odstraszacz ptaków Bird Gard Pro, przeznaczony jest do płoszenia ptaków na powierzchni do 0,6 ha. Dźwiękowy odstraszacz ptaków Bird Gard Pro posiada wbudowany wzmacniacz i głośnik.

1 949,00 zł

Zobacz

Dźwiękowy odstraszacz ptaków, na ptaki. Birdchaser VIANO 230V.

Odstraszacz ptaków VIANO 230V, dzięki któremu skutecznie i szybko pozbędziesz się ptaków z Twojego ogrodu, czy sadu. Skuteczny odstraszacz na ptaki!

269,00 zł

Zobacz

POLECAMY

Profesjonalny odstraszacz ptaków dźwiękowy PEST-X BR-40

Dźwiękowy odstraszacz ptaków PEST-X BR-40, który skutecznie odstrasza szpaki, wrony, kruki, kormorany i inne ptaki z dużych powierzchni ok. 40000 m². Odstraszacz dźwiękowy i ultradźwiękowy 2w1, opcja dzień/noc, odgłosy ptaków drapieżnych, wystrzałów broni, wystraszonych ptaków.

1 250,00 zł 999,00 zł

Zobacz

Dźwięki odstraszające szpaki, ptaki. Płyta CD.

Dzięki nagraniom z tej płyty możesz spróbować zamienić swój domowy odtwarzacz w odstraszacz szpaków. Pamiętaj jednak, że odtwarzacze płyt nie są przystosowane do warunków działania i bezobsługowe tak jak profesjonalne i sprawdzone odstraszacze zwierząt.

29,00 zł 12,90 zł

Zobacz

Odstraszacz na dzięcioły. Odstraszacz dzięciołów.

Dźwiękowy odstraszacz ptaków w zestawie z makietą ptaka drapieżnego to znakomity sposób na dzięcioła. Pozbądź się dzięcioła. Sprawdź.

475,00 zł 329,00 zł

Zobacz

POLECAMY

Odstraszacz ptaków. Odstraszacz na ptaki Strach Deger.

Strach na ptaki Deger to najlepszy z dostępnych odstraszaczy na ptaki. Wyposażony w turbinę powietrzną, która tłoczy powietrze do naturalnej wielkości sylwetki człowieka, która pozostaje w ciągłym ruchy, świeci i wydaje dźwięki. Urządzenie programowane zegarem.

659,00 zł

Zobacz

Dźwiękowy odstraszacz ptaków. Odstraszacz szpaków PEST-X BR-15

Najlepszy dźwiękowy odstraszacz ptaków do odstraszania ptaków z dużych powierzchni ok. 5000 m². Odstraszacz dźwiękowy i ultradźwiękowy 2w1, opcja dzień/noc, odgłosy ptaków drapieżnych, wystrzałów broni, wystraszonych ptaków.

980,00 zł 789,00 zł

Zobacz

Dźwiękowy odstraszacz szpaków Bird Gard SUPER PRO

Najmocniejszy odstraszacz ptaków Bird Gard SUPER PRO posiada 4 wbudowane wzmacniacze i 4 głośniki zewnętrzne, emitujące dźwięki płoszące ptaki o wysokiej cyfrowej jakości. Ten profesjonalny odstraszacz ptaków używany jest z powodzeniem w miejscach takich jak: stawy, lotniska, porty, sady, plantacje.

6 450,00 zł

Zobacz

Dźwiękowy odstraszacz szpaków Bird Gard Pro PLUS

Odstraszacz ptaków (płoszenia ptaków) Bird Gard Pro Plus to zaawansowany system odstraszania wyposażony w 2 wbudowane wzmacniacze i 2 głośniki zewnętrzne emitujące dźwięki płoszące ptaki wysokiej cyfrowej jakości.

3 580,00 zł

Zobacz

Dźwiękowy odstraszacz szpaków Bird Gard SUPER PRO AMP

Najsilniejszy odstraszacz ptaków zawiera dwa wysokiej jakości wzmacniacze, które są zdolne do zasilania specjalnie do tego przeznaczonych 20 zestawów głośnikowych. Zapewnia skuteczne odstraszanie ptaków z dużych obszarów.

29 900,00 zł

Zobacz

Klemy akumulatorowe do odstraszacza Birdchaser.

Oryginalne klemy akumulatorowe do odstraszacz Birdchaser.

25,00 zł

Zobacz