Taśma odstraszająca ptaki. Hologramowa taśma przeciw ptakom.


Taśma odstraszająca ptaki do zawieszania w miejscach narażonych na niepożądaną obecność ptaków. Hologramowe taśmy przeciw ptakom to skuteczna metoda wizualnego odstraszania ptaków. Taśmę hologramową na ptaki można pociąć w krótsze arkusze i rozwiesić na drzewie owocowym w celu odstraszania szpaków. Taśmy odstraszające ptaki poruszane przez wiatr odbijają światło słoneczne i odstraszają również gołębie z balkonu, dzięcioły z elewacji i inne ptaki.

Katalog

Płyta CD. Odstraszacz ptaków. Odstraszanie szpaków.

Dzięki nagraniom z tej płyty możesz spróbować zamienić swój domowy odtwarzacz w odstraszacz szpaków. Pamiętaj jednak, że odtwarzacze płyt nie są przystosowane do warunków działania i bezobsługowe tak jak profesjonalne i sprawdzone odstraszacze zwierząt.

29,00 zł 12,90 zł

Zobacz

Taśma odstraszająca ptaki. Taśma odblaskowa na ptaki. Taśma hologramowa.

Taśma odstraszająca ptaki wpływa na zmysł słuchu oraz wzroku ptaków wywołując u nich dezorientację. Taśma dzieli się na mniejsze części, dzięki czemu może zostać rozmieszczona w kilku miejscach jednocześnie. W opakowanie znajduję się 50 metrów taśmy na ptaki.

17,75 zł

Zobacz

Odstraszacz Ptaków i zwierząt - "ruchome oczy" firmy STV

Uniwersalny odstraszacz ptaków, który nie wymaga zasilania. Odstraszacz posiada nadrukowane drapieżne oczy na obracającej się na wietrze. wykorzystując połączenie techniki holografii, wiatru i światła tworzy się strefa odstraszająca ptaki.

59,95 zł 49,00 zł

Zobacz

Taśma odstraszająca ptaki. Taśma na ptaki od STV. Taśma hologramowa.

Taśma odstraszająca ptaki wpływa na zmysł słuchu oraz wzroku ptaków wywołując u nich dezorientację. Taśma dzieli się na mniejsze części, dzięki czemu może zostać rozmieszczona w kilku miejscach jednocześnie. W opakowanie znajduję się 30 metrów taśmy na ptaki.

59,99 zł

Zobacz