Taśma odstraszająca ptaki. Hologramowa taśma przeciw ptakom.


Taśma odstraszająca ptaki do zawieszania w miejscach narażonych na niepożądaną obecność ptaków. Hologramowe taśmy przeciw ptakom to skuteczna metoda wizualnego odstraszania ptaków. Taśmę hologramową na ptaki można pociąć w krótsze arkusze i rozwiesić na drzewie owocowym w celu odstraszania szpaków. Taśmy odstraszające ptaki poruszane przez wiatr odbijają światło słoneczne i odstraszają również gołębie z balkonu, dzięcioły z elewacji i inne ptaki.

Katalog

POLECAMY

Taśma odstraszająca ptaki hologramowa. Taśma odblaskowa na ptaki.

Taśma odstraszająca ptaki wpływa na zmysł słuchu oraz wzroku ptaków wywołując u nich dezorientację. Taśma dzieli się na mniejsze części, dzięki czemu może zostać rozmieszczona w kilku miejscach jednocześnie. W opakowanie znajduję się 50 metrów taśmy na ptaki.

64,99 zł

Zobacz

POLECAMY

taśma odstraszająca ptaki

Dźwiękowa taśma na ptaki emituje buczący dźwięk, który odstrasza ptaki. Wystarczy związać taśmę między słupami, drzewami lub ogrodzeniem, aby odstraszyć dzięcioły, gołębie, szpaki, jaskółki i inne ptaki.

23,90 zł 14,99 zł

Zobacz

Dźwięki odstraszające szpaki, ptaki. Płyta CD.

Dzięki nagraniom z tej płyty możesz spróbować zamienić swój domowy odtwarzacz w odstraszacz szpaków. Pamiętaj jednak, że odtwarzacze płyt nie są przystosowane do warunków działania i bezobsługowe tak jak profesjonalne i sprawdzone odstraszacze zwierząt.

29,00 zł 12,90 zł

Zobacz

Odstraszacz dzięciołów. Taśma odblaskowa na dzięcioły.

Taśma odstraszająca dzięcioły. Odstraszacz dzięciołów to hologramowa taśma o długości 50 metrów, która odstrasza dzięki odblaskowi, szeleszczącym dźwiękom i ruchem

64,99 zł

Zobacz