Taśma odstraszająca ptaki. Hologramowa taśma przeciw ptakom.


Taśma odstraszająca ptaki do zawieszania w miejscach narażonych na niepożądaną obecność ptaków. Hologramowe taśmy przeciw ptakom to skuteczna metoda wizualnego odstraszania ptaków. Taśmę hologramową na ptaki można pociąć w krótsze arkusze i rozwiesić na drzewie owocowym w celu odstraszania szpaków. Taśmy odstraszające ptaki poruszane przez wiatr odbijają światło słoneczne i odstraszają również gołębie z balkonu, dzięcioły z elewacji i inne ptaki.

Katalog

Taśma odstraszająca ptaki. Taśma odblaskowa na ptaki. Taśma hologramowa.

Taśma odstraszająca ptaki wpływa na zmysł słuchu oraz wzroku ptaków wywołując u nich dezorientację. Taśma dzieli się na mniejsze części, dzięki czemu może zostać rozmieszczona w kilku miejscach jednocześnie. W opakowanie znajduję się 50 metrów taśmy na ptaki.

39,99 zł

Zobacz

Dźwięki odstraszające szpaki, ptaki. Płyta CD.

Dzięki nagraniom z tej płyty możesz spróbować zamienić swój domowy odtwarzacz w odstraszacz szpaków. Pamiętaj jednak, że odtwarzacze płyt nie są przystosowane do warunków działania i bezobsługowe tak jak profesjonalne i sprawdzone odstraszacze zwierząt.

29,00 zł 12,90 zł

Zobacz

Odstraszacz Ptaków i zwierząt - "ruchome oczy" firmy STV

Uniwersalny odstraszacz ptaków, który nie wymaga zasilania. Odstraszacz posiada nadrukowane drapieżne oczy na obracającej się na wietrze. wykorzystując połączenie techniki holografii, wiatru i światła tworzy się strefa odstraszająca ptaki.

59,95 zł 49,00 zł

Zobacz

Odstraszacz ptaków. Sowa w locie, hologram sowy.

Odstraszacz ptaków w kształcie odblaskowej sowy w locie pozwala pozbyć się nieproszonych gości z naszych balkonów. Odstraszacz gołębi oraz mniejszych ptaków.

14,99 zł

Zobacz

Odstraszacz dzięciołów. Taśma odblaskowa na dzięcioły.

Taśma odstraszająca dzięcioły. Odstraszacz dzięciołów to hologramowa taśma o długości 50 metrów, która odstrasza dzięki odblaskowi, szeleszczącym dźwiękom i ruchem

39,99 zł

Zobacz