Oprysk na komary. Skuteczne środki i preparaty na komary do odkomarzania ogrodu.


Oprysk na komary to profesjonalny środek na komary do oprysku w koncentracie przeznaczony do odkomarzania ogrodów, domów, mieszkań. Opryski na komary zawierają najczęściej permetrynę, cypermetrynę lub inne pyretroidy, które można stosować jako środek owadobójczy przeciw komarom do oprysku na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń. Opryskiwanie insektycydami trawników, krzewów (np. tuje), altan, elewacji zwalcza dorosłe komary i zapobiega ich rozmnażaniu i pojawianiu się kolejnych plag na opryskanym obszarze. Taka dezynsekcja pomoże pozbyć się nie tylko komarów, ale również meszek oraz kleszczy w ogrodzie. Opryski na komary to zdecydowanie najbardziej skuteczny sposób na zwalczanie komarów w ogrodzie. Do zwalczania larw komarów w oczkach wodnych i wodach stojących służą larwicydy zmieniające napięcie powierzchniowe lustra wody co zapobiega rozwojowi larw.

Jakie opryski na komary wybrać? Co na komary w ogrodzie?


Szczególnie polecamy oprysk na komary Last Blood zawierający wysokie stężenie cypermetryny oraz geraniol, który zwalcza i odstrasza komary. Doskonałym i sprawdzonym przez lata w boju środkiem do oprysków jest również Aspermet zawierający w składzie permetrynę. Niesłabnącą popularnością cieszy się również oprysk na komary Cipexen (dawniej Cipex)

Jak pryskać, kiedy pryskać?


Gdy problem z komarami jest ekstremalnie duży i nie pomagają domowe sposoby na komary w grę wchodzą już tylko sprawdzone opryski na komary w ogrodzie do pryskania. Likwidacja komarów w ogrodzie nie zajmuje długo i pozwala poczuć prawdziwą ulgę już pierwszego dnia. Zwalczanie komarów czyli tzw. odkomarzanie z użyciem oprysków na komary można przeprowadzić samodzielnie przygotowując środek owadobójczy z preparatu w koncentracie. Środek przeciw komarom w oprysku należy nanosić w miejscach przesiadywania, odpoczynku komarów przy pomocy opryskiwacza ciśnieniowego. Najczęściej sprawdza się opryskiwanie miejsc zacienionych, elewacji budynku, krzewów w godzinach porannych i późnym wieczorem. Komary w tujach to częste zjawisko - gęsta roślinność zapewnia im schronienie dlatego wykonując oprysk warto szczególnie zwrócić uwagę na zakrzewione obszary ogrodu. Śmierć komarów zachodzi w momencie zetknięcia owada z preparatem lub z powierzchnią na której znajduje się preparat. Efekt pryskania jest dość szybki a zmniejszenie ilości komarów widoczne już po kilku dniach od zastosowania środka na komary w ogrodzie do oprysku. Należy mieć świadomość, że zabieg nie jest trwały, zwłaszcza jeśli mieszkasz w bezpośrednim sąsiedztwie zbiorników wodnych. Odkomarzanie sprawdza się najlepiej gdy zabieg przeprowadzą również nasi sąsiedzi. Warto ich zapytać i zakupić wspólnie odpowiednią ilość środka przeciw komarom na zewnątrz.

Sklep Odstraszanie.pl - Najlepsze i Skuteczne Opryski na Komary w ogrodzie posiadające pozytywne opinie. Sprawdzone działanie i przystępna cena.Katalog

POLECAMY

Środek owadobójczy Effect Microtech 500ml.

Najlepszy preparat na owady Effect Microtech CS to koncentrat zamknięty specjalnych mikrokapsułkach zapewniający do 6 miesięcy ochrony. Zawiera permetrynę, tetrametrynę i PBO skutecznie zwalczające owady. Pojemność: 500 ml

129,00 zł 119,00 zł

Zobacz

Oprysk na komary, kleszcze, muchy, mrówki Last Blood NO PEST™ i utrwalacz oprysku 1l.

Najsilniejszy zestaw na komary. Zabójczo skuteczny oprysk na owady Last Blood NO PEST™ 1l z wysokim stężeniem cypermetryny oraz utrwalacz oprysku Superam 10AL 1l.

139,00 zł 119,00 zł

Zobacz

Oprysk, środek owadobójczy Effect Microtech 100ml.

Ostateczny preparat na owady w ogrodzie Effect Microtech CS składa się ze specjalnych mikrokapsułek membranowych zapewniając do 6 miesięcy ochrony. Zawiera petrmetrynę, tetrametrynę i PBO skutecznie działające na komary i kleszcze. Pojemność: 100 ml

59,00 zł 49,90 zł

Zobacz

POLECAMY

LAST BLOOD NO PEST™ 1l Najlepszy oprysk na komary, kleszcze, muchy, mrówki.

Last Blood NO PEST™ to zabójczo skuteczny oprysk na komary, muchy, prusaki, meszki oraz inne owady. Dzięki wysokiemy stężeniu cypermetryny działa już po 15 minutach. 1l pozwala zabezpieczyć do 1000m2.

129,00 zł 109,00 zł

Zobacz

POLECAMY

Aspermet 200 EC 1l Permetryna. Oprysk na komary, kleszcze, muchy.

ASPERMET 200 EC jest niezwykle silnym preparatem przeznaczonym do zwalczania owadów latających, biegających i pełzających m.in. much, komarów, prusaków, karaluchów, pluskiew, mrówek faraona, rybików cukrowych itp. Pojemność 1l.

219,00 zł

Zobacz

CIPEXEN 10 (CIPEX) 1L. Oprysk na komary, muchy, karaluchy.

Cipexen 10 to uniwersalny i skuteczny oprysk na komary, pluskwy, muchy i inne owady. Pojemność 1l. Pozwala zabezpieczyć aż 2000m2 powierzchni. Cypermetryna 10%.

179,00 zł 164,00 zł

Zobacz

Afanisep 25WP 25g. Środek owadobójczy, permetryna.

AFANISEP 25WP to preparat owadobójczy w postaci proszku do rozcieńczenia w wodzie. Skutecznie zwalcza muchy, komary, kleszcze, mrówki, pchły, karaluchy, prusaki, rybiki cukrowe i inne owady.

14,99 zł 12,46 zł

Zobacz

Środek na owady FENDONA 6 Pro 0,5l.

Środek owadobójczy Fendona posiada potwierdzone skuteczne działanie jako oprysk na kleszcze i mocny oprysk na komary w ogrodzie. Zwalcza również pluskwy, mrówki, karaluchy, rybiki itp. Pojemność: 0,5l.

239,00 zł 227,00 zł

Zobacz

Aspermet 200 EC 100ml. Oprysk na kleszcze, komary. Permetryna 20%

ASPERMET 200 EC to skuteczny oprysk na pluskwy, komary, karaluchy i mrówki. Producent: Asplant. Skład: Permetryna 20%. Pojemność 100ml.

59,00 zł

Zobacz

Bros Bagosel 30ml. Oprysk na komary, kleszcze, muchy, meszki.

Bros Bagosel to skuteczny oprysk na komary, kleszcze, muchy i meszki do stosowania np. w ogrodzie. Opakowanie 30ml na 60m2.

16,99 zł

Zobacz

Oprysk na komary. Zestaw Cipexen 10 (Cipex) z utrwalaczem oprysku Superam 1l.

Najsilniejszy zestaw na komary i kleszcze. Zabójczo skuteczny oprysk na owady Cipexen 10 (Cipex) oraz utrwalacz oprysku Superam 10AL. Pojemność 1l.

195,00 zł 179,00 zł

Zobacz

Środek owadobójczy Effect Ultimum 100ml.

Innowacyjny preparat owadobójczy w koncentracie. Pozwala przygotować oprysk na komary i oprysk na kleszcze w ogrodzie. Pojemność: 100 ml

49,00 zł 42,00 zł

Zobacz


Zobacz też najlepsze środki na komary