Nośniki i utrwalacze oprysków owadobójczych


Adiuwanty i mgła w płynie to nośniki środków owadobójczych używane do zamgławiania przy wykonywaniu zabiegów DDD metodą ULV. Adiuwanty i inne nośniki to preparaty zwilżające i zwiększające przyczepność w formie płynu przeznaczone do przygotowania cieczy roboczej środków ochrony roślin, środków biobójczych itp. Dzięki adiuwantom jeszcze skuteczniej pokryjesz powierzchnię opryskiem i utrwalisz jego działanie. Roztwór roboczy oprysku na owady jest bardziej odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne (opady deszczu), odparowanie preparatu z powierzchni użycia, co znacznie wydłuża czas działania oprysku. Lepiszcze sprawia że zabieg dezynsekcji jest trwały, wydajny i w efekcie tańszy. Środki owadobójcze lepiej penetrują powierzchnie chropowate i wnikają w szczeliny oraz nie parują co znacznie zwiększa szanse na kontakt szkodnika z preparatem biobójczym.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Gwarantujemy szybką wysyłkę oraz najniższe ceny w Polsce!


Katalog

Mgła, Utrwalacz oprysku, adiuwant Superam 10A 250ml.

Dzięki adiuwantowi SUPERAM 10AL środki owadobójcze lepiej penetrują powierzchnie chropowate i wnikają w szczeliny oraz nie parują co zwiększa szanse na kontakt szkodnika z preparatem biobójczym oraz czyni cały zabieg tańszym. Pojemność 250ml.

7,99 zł

Zobacz

Monafog 100ml. Mgła, Utrwalacz oprysku, adiuwant.

Środki owadobójcze z dodatkiem Monafoga lepiej penetrują powierzchnie chropowate i wnikają w szczeliny oraz nie parują co zwiększa szanse na kontakt szkodnika z preparatem biobójczym. Mgła w płynie do zamgławiania do stosowania na zimno i gorąco. Pojemność 100ml.

8,99 zł

Zobacz

Mgła, Utrwalacz oprysku, adiuwant Superam 10A 500ml.

Dzięki adiuwantowi SUPERAM 10AL środki owadobójcze lepiej penetrują powierzchnie chropowate i wnikają w szczeliny oraz nie parują co zwiększa szanse na kontakt szkodnika z preparatem biobójczym oraz czyni cały zabieg tańszym. Pojemność 500ml.

10,99 zł

Zobacz

Monafog 250ml. Mgła, Utrwalacz oprysku, adiuwant.

Środki owadobójcze z dodatkiem Monafoga lepiej penetrują powierzchnie chropowate i wnikają w szczeliny oraz nie parują co zwiększa szanse na kontakt szkodnika z preparatem biobójczym. Mgła w płynie do zamgławiania do stosowania na zimno i gorąco. Pojemność 250ml.

15,99 zł

Zobacz

Mgła, Utrwalacz oprysku, adiuwant Superam 10A 1l.

Dzięki adiuwantowi SUPERAM 10AL środki owadobójcze lepiej penetrują powierzchnie chropowate i wnikają w szczeliny oraz nie parują co zwiększa szanse na kontakt szkodnika z preparatem biobójczym oraz czyni cały zabieg tańszym. Pojemność 1l.

17,99 zł

Zobacz

Mgła, Utrwalacz oprysku, adiuwant Monafog 1l.

Środki owadobójcze z dodatkiem Monafoga lepiej penetrują powierzchnie chropowate i wnikają w szczeliny oraz nie parują co zwiększa szanse na kontakt szkodnika z preparatem biobójczym. Mgła w płynie do zamgławiania do stosowania na zimno i gorąco. Pojemność 1l.

29,99 zł

Zobacz

Utrwalacz oprysku, adiuwant Grassfill 1l.

Ogranicz koszty oprysku na owady dzięki silnemu utrwalaczowi Grassfil. Dzięki niemu środki owadobójcze nie odparowują, nie są zmywane przez deszcze, lepiej przylegają do powierzchni co czyni cały zabieg tańszym. Pojemność 1l.

74,90 zł

Zobacz

Oprysk na komary i kleszcze. Zestaw Cipex z utrwalaczem oprysku Superam 1l.

Najsilniejszy zestaw na komary i kleszcze. Zabójczo skuteczny oprysk na owady Cipex oraz utrwalacz oprysku Superam 10AL. Pojemność 1l.

109,00 zł 99,00 zł

Zobacz

Oprysk na komary i kleszcze. Zestaw Cipex Best i utrwalacz oprysku Superam 1l.

Najsilniejszy zestaw na komary i kleszcze. Zabójczo skuteczny oprysk na owady Cipex oraz utrwalacz oprysku Superam 10AL. Pojemność 1l.

119,00 zł

Zobacz

Środek na komary do oprysku. Cipex i Opryskiwacz 5l z adiuwantem!

Najlepszy zestaw na komary i kleszcze. Silny oprysk Cipex 10E + Superam 10AL + Opryskiwacz ciśnieniowy 5l.

145,00 zł 134,00 zł

Zobacz

Zestaw Cipex Best z Utrwalaczem oprysku Superam 1l i Opryskiwacz 5l.

Niezwykle silny oprysk na owady Cipex wraz utrwalaczem oprysku Superam 10AL oraz 5-cio litrowym opryskiwaczem ciśnieniowym! Najlepsze połączenie dostępne na rynku!

145,00 zł

Zobacz