Cena

Nośniki i utrwalacze oprysków owadobójczych


Adiuwanty i mgła w płynie to nośniki środków owadobójczych używane do zamgławiania przy wykonywaniu zabiegów DDD metodą ULV. Adiuwanty i inne nośniki to preparaty zwilżające i zwiększające przyczepność w formie płynu przeznaczone do przygotowania cieczy roboczej środków ochrony roślin, środków biobójczych itp. Dzięki adiuwantom jeszcze skuteczniej pokryjesz powierzchnię opryskiem i utrwalisz jego działanie. Roztwór roboczy oprysku na owady jest bardziej odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne (opady deszczu), odparowanie preparatu z powierzchni użycia, co znacznie wydłuża czas działania oprysku. Lepiszcze sprawia że zabieg dezynsekcji jest trwały, wydajny i w efekcie tańszy. Środki owadobójcze lepiej penetrują powierzchnie chropowate i wnikają w szczeliny oraz nie parują co znacznie zwiększa szanse na kontakt szkodnika z preparatem biobójczym.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Gwarantujemy szybką wysyłkę oraz najniższe ceny w Polsce!


Filtry

Strona

Strona 1

z 1

Utrwalacz oprysku owadobójczego, adiuwant Improver Ultra No Pest® 1L

Utrwalacz oprysku owadobójczego, adiuwant Improver Ultra No Pest® 1L

Improver Ultra od No Pest® to silny utrwalacz oprysku na kleszcze i komary. Dzięki użyciu adiuwantu środki owadobójcze lepiej penetrują powierzchnie chropowate i wnikają w szczeliny oraz nie parują. Pojemność netto: 1000ml

29,99 zł


3,00 zł/100 ml

Sprawdź teraz

Mgła, Utrwalacz oprysku, adiuwant Improver Ultra No Pest 250ml.

Mgła, Utrwalacz oprysku, adiuwant Improver Ultra No Pest 250ml.

Dzięki adiuwantowi Improver Ultra No Pest środki owadobójcze lepiej penetrują powierzchnie chropowate i wnikają w szczeliny oraz nie parują co zwiększa szanse na kontakt szkodnika z preparatem biobójczym oraz czyni cały zabieg tańszym. Pojemność 250ml.

14,99 zł


6,00 zł/100 ml

Sprawdź teraz

Strona

Strona 1

z 1

Popularne kategorie