Cena

Nośniki i utrwalacze oprysków owadobójczych


Adiuwanty i mgła w płynie to nośniki środków owadobójczych używane do zamgławiania przy wykonywaniu zabiegów DDD metodą ULV. Adiuwanty i inne nośniki to preparaty zwilżające i zwiększające przyczepność w formie płynu przeznaczone do przygotowania cieczy roboczej środków ochrony roślin, środków biobójczych itp. Dzięki adiuwantom jeszcze skuteczniej pokryjesz powierzchnię opryskiem i utrwalisz jego działanie. Roztwór roboczy oprysku na owady jest bardziej odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne (opady deszczu), odparowanie preparatu z powierzchni użycia, co znacznie wydłuża czas działania oprysku. Lepiszcze sprawia że zabieg dezynsekcji jest trwały, wydajny i w efekcie tańszy. Środki owadobójcze lepiej penetrują powierzchnie chropowate i wnikają w szczeliny oraz nie parują co znacznie zwiększa szanse na kontakt szkodnika z preparatem biobójczym.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Gwarantujemy szybką wysyłkę oraz najniższe ceny w Polsce!


Filtry

Strona

Strona 1

z 1

Utrwalacz oprysku owadobójczego, adiuwant Improver Ultra No Pest® 1L

Utrwalacz oprysku owadobójczego, adiuwant Improver Ultra No Pest® 1L

Improver Ultra od No Pest® to silny utrwalacz oprysku na kleszcze i komary. Dzięki użyciu adiuwantu środki owadobójcze lepiej penetrują powierzchnie chropowate i wnikają w szczeliny oraz nie parują. Pojemność netto: 1000ml

29,99 zł

Sprawdź teraz

Mgła, Utrwalacz oprysku, adiuwant Improver Ultra No Pest 250ml.

Mgła, Utrwalacz oprysku, adiuwant Improver Ultra No Pest 250ml.

  • Polecamy

Dzięki adiuwantowi Improver Ultra No Pest środki owadobójcze lepiej penetrują powierzchnie chropowate i wnikają w szczeliny oraz nie parują co zwiększa szanse na kontakt szkodnika z preparatem biobójczym oraz czyni cały zabieg tańszym. Pojemność 250ml.

14,99 zł

Sprawdź teraz

Strona

Strona 1

z 1

Popularne kategorie