Nośniki i utrwalacze oprysków owadobójczych


Adiuwanty i mgła w płynie to nośniki środków owadobójczych używane do zamgławiania przy wykonywaniu zabiegów DDD metodą ULV. Adiuwanty i inne nośniki to preparaty zwilżające i zwiększające przyczepność w formie płynu przeznaczone do przygotowania cieczy roboczej środków ochrony roślin, środków biobójczych itp. Dzięki adiuwantom jeszcze skuteczniej pokryjesz powierzchnię opryskiem i utrwalisz jego działanie. Roztwór roboczy oprysku na owady jest bardziej odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne (opady deszczu), odparowanie preparatu z powierzchni użycia, co znacznie wydłuża czas działania oprysku. Lepiszcze sprawia że zabieg dezynsekcji jest trwały, wydajny i w efekcie tańszy. Środki owadobójcze lepiej penetrują powierzchnie chropowate i wnikają w szczeliny oraz nie parują co znacznie zwiększa szanse na kontakt szkodnika z preparatem biobójczym.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Gwarantujemy szybką wysyłkę oraz najniższe ceny w Polsce!


Katalog

Oprysk Cipexen 10 (Cipex)  i utrwalacz oprysku Superam 1l.

Najsilniejszy zestaw na komary. Zabójczo skuteczny oprysk na owady Cipexen (Cipex) oraz utrwalacz oprysku Superam 10AL. Pojemność 1l.

195,00 zł 179,00 zł

Zobacz

Mgła, Utrwalacz oprysku, adiuwant Superam 10A 250ml.

Dzięki adiuwantowi SUPERAM 10AL środki owadobójcze lepiej penetrują powierzchnie chropowate i wnikają w szczeliny oraz nie parują co zwiększa szanse na kontakt szkodnika z preparatem biobójczym oraz czyni cały zabieg tańszym. Pojemność 250ml.

14,99 zł

Zobacz

Utrwalacz oprysku, adiuwant Grassfill 1l.

Ogranicz koszty oprysku na owady dzięki silnemu utrwalaczowi Grassfil. Dzięki niemu środki owadobójcze nie odparowują, nie są zmywane przez deszcze, lepiej przylegają do powierzchni co czyni cały zabieg tańszym. Pojemność 1l.

84,00 zł

Zobacz

Mgła, Utrwalacz oprysku, adiuwant Superam 10A 1l.

Dzięki adiuwantowi SUPERAM 10AL środki owadobójcze lepiej penetrują powierzchnie chropowate i wnikają w szczeliny oraz nie parują co zwiększa szanse na kontakt szkodnika z preparatem biobójczym oraz czyni cały zabieg tańszym. Pojemność 1l.

19,99 zł

Zobacz

Mgła, Utrwalacz oprysku, adiuwant Superam 10A 500ml.

Dzięki adiuwantowi SUPERAM 10AL środki owadobójcze lepiej penetrują powierzchnie chropowate i wnikają w szczeliny oraz nie parują co zwiększa szanse na kontakt szkodnika z preparatem biobójczym oraz czyni cały zabieg tańszym. Pojemność 500ml.

17,99 zł

Zobacz