Lampa owadobójcza


Lampa owadobójcza to urządzenie idealne rozwiązanie problemu z owadami w miejscach gdzie nie chcemy używać środków owadobójczych tj. np. kuchnia, hotel, domek kempingowy oraz wszędzie tam, gdzie obecność owadów latających jest niemile widziana. Lampa na owady pozwala pozbyć się much, komarów, moli i innych latających szkodników.

Jak działa lampa na owady?

Rażące lampy owadobójcze zwabiają owady przy pomocy emitowanego światła UV. Owad spala się na kratce rażony prądem. To bardzo skuteczny sposób na owady latające. W naszej ofercie znajdziesz lampy na owady zarówno do kontaktu do małych pomieszczeń jak i takie które sprawdzą się w dużych domach, restauracjach i lokalach gastronomicznych. Bez zapachu i bezdźwięcznie pozwalają pozbywać się owadów.

Najlepsze lampy owadobójcze na owady posiadające pozytywne opinie użytkowników na całym świecie!

Katalog

POLECAMY

Lampa na owady owadobójcza rażąca domowa 15m2.

Mała lampa na owady chroniąca 15 m² do użytku w mieszkaniach, kuchni czy biurze. Kompaktowy rozmiar, nowoczesne wzornictwo, energooszczędność i długowieczność LED sprawia, że lamy owadobójcze Swissinno posiadają najlepsze opinie wsród użytkowników.

119,00 zł 74,00 zł

Zobacz

Lampa owadobójcza. Lampa na owady wisząca 20m2.

Stylowa lampa owadobójcza do domu i mieszkania. Nowoczesne wzornictwo, wysoka skuteczność, żywotność 10 tysięcy godzin. Chroni aż 20m² powierzchni użytkowej. Może być podwieszana jak zwyczajna lampa.

89,00 zł 79,90 zł

Zobacz

Lampa na owady owadobójcza do domu Swissinno 40m2.

Lampa owadobójcza do domu i mieszkania. Nowoczesne wzornictwo, wysoka skuteczność, żywotność 10 tysięcy godzin. Chroni aż 40m² powierzchni użytkowej.

159,00 zł 139,00 zł

Zobacz

Lampa owadobójcza. Lampa na owady 80m2.

Energooszczędna lampa na owady do domu i mieszkania. Nowoczesne wzornictwo, wysoka skuteczność, żywotność 10 tysięcy godzin. Chroni aż 80m² powierzchni użytkowej.

289,00 zł

Zobacz

Lampa owadobójcza. Lampa na komary do kontaktu STV.

Lampa owadobójcza to śmiertelna pułapka na komary i inne niepożądane owady latające. Lampy owadobójcze z powodzeniem wabią i zabijają muszki owocówki, mole ubraniowe i mole spożywcze (mklik mączny).

69,95 zł

Zobacz

Lampa owadobójcza. Lampa na owady Swissinno 80m2.

Lampa owadobójcza z wiatrakiem. Nowoczesne wzornictwo, wysoka skuteczność, żywotność lampy UV do 8 tysięcy godzin. Chroni aż 80m² powierzchni użytkowej.

299,00 zł 249,00 zł

Zobacz

Lampa owadobójcza na muchy, komary, meszki i osy. Lampa na owady Bros.

Lampa owadobójcza Bros skutecznie zabezpiecza pomieszczenia przed owadami latającymi, takimi jak muchy, komary, meszki i osy, mole i inne ćmy.

39,99 zł

Zobacz