odstraszanie.pl logo
 

Odstraszanie.pl jesteśmy ogólnopolskim dostawcą produktów służących do odstraszania, płoszenia i ochrony przed niepożądanymi gatunkami zwierząt. Produkujemy oraz importujemy odstraszacze zwierząt większości znanych marek z całego Świata.

Jako lider w branży odstraszania zwierząt specjalizujemy się również w kontrolowaniu liczebności ptaków miejskich - posiadamy największy wybór poduktów jak kolce na gołebie i kolce na ptaki w Polsce.

Lata obserwacji, doświadczenia i umiejętności wsłuchiwania się w potrzeby naszych klientów zaprowadziło nas do stworzenia najlepszej oferty produktów zaprojektowanych tak by s
przedawane przez nas odstraszacze i repelenty były efektywne i humanitarne w działaniu oraz starannie dobrane pod różnorodne problemy i potrzeby naszych klientów. 

Zaopatrujemy firmy handlowe oraz usługowe, DDD, sklepy wielobranżowe, składy budowlane, sklepy metalowe oraz inne podmioty gospodarcze zainteresowane współpracą na terenie całej Polski i na obszarze Unii Europejskiej. 

Gwarantujemy natychmiastową dostawę i wysoki poziom obsługi osób indywidualnych oraz przedsiębiorstw zaopatrujących się w sprzedawane przez nas produkty.

Nasza oferta hurtowa obejmuje:

- środki na komary mugga, ultrathon, foresta
- odstraszacze ultradźwiękowe i dźwiękowe na gryzonie, ptaki, owady oraz inne dzikie zwierzęta
- odstraszacze kun i gryzoni Kemo - zapraszamy do współpracy firmy przewozowe oraz taksówkarskie.
- kolce na gołębie i kolce na ptaki
- armatki hukowe
- repelenty
- środki na owady tropikalne
- żywołapki i pułapki żywołowne

Chętnie podejmujemy współpracę z partnerami handlowymi. Zapraszamy do współpracy firmy handlowe oraz usługowe, sklepy wielobranżowe, składy budowlane, sklepy metalowe oraz inne podmioty gospodarcze zainteresowane kooperacją.


GWARANTUJEMY NAJNIŻSZE CENY ODSTRASZACZY I REPELENTÓW W POLSCE! 
 

Dzięki stanom magazynowym zapewniamy szybką dostawę produktów najwyższej jakości, darmową wysyłkę oraz natychmiastową realizację zamówień. 


Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie internetowej.
 
Dbamy o potrzeby każdego klienta indywidualnie. Mierzymy nasz sukces poprzez sukces naszych klientów.
 
Prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem handlowym drogą e-mail: biuro@odstraszanie.pl lub pod nr tel. 502-840-245 w celu ustalenia cen hurtowych oraz omówienia dogodnych dla Państwa warunków handlowych.


 

Popularne kategorie