Proszek na mrówki. Środek na mrówki w proszku, granulat.Proszek na mrówki to popularna forma środka owadobójczego używana by pozbyć się mrówek na zewnątrz i w domu. Proszki na mrówki występują w różnych formach, które charakteryzuje proste, intuicyjne użycie. Bardzo często spotyka się proszek na mrówki jako drobny granulat lub puder. Te odmiany proszku zwalczą mrówki w kuchni i mrówki w ogrodzie. Sklep Odstraszanie.pl to największy wybór proszków na mrówki posiadających pozytywne opinie i najlepszą cenę w Polsce. Chcesz skutecznie pozbyć się mrówek? Wybierz najlepszy, sprawdzony proszek przeciw mrówkom. Zrobiliśmy to za Ciebie. W Odstraszanie.pl znajdziesz skrupulatnie wyselekcjonowaną, skuteczną odpowiedź na problem z mrówkami. Z dostępnej Polskiej oferty wybraliśmy jedynie sprawdzone preparaty na mrówki w proszku posiadające najlepsze opinie użytkowników profesjonalnych.

Odstraszanie.pl tylko najlepsze proszki na mrówki!

Katalog

POLECAMY

1kg Effect Proszek na mrówki. Środek na mrówki.

Effect proszek na mrówki to zabójczo skuteczny środek przeciw mrówkom w ekonomicznym wiaderku 1kg.

34,99 zł 29,99 zł

Zobacz

POLECAMY

najlepszy proszek na mrówki, no pest na mrówki, granulat na mrówki,

Proszek na mrówki NO PEST™ w formie granulatu z wabikiem w wygodnym do dozowania pojemniku z podziałką przeznaczony do zwalczania mrówek w domach i ogrodzie. Działa natychmiastowo likwidując kolonię i królową. Wystarcza na ok. 100 gniazd.

39,00 zł 34,90 zł

Zobacz

POLECAMY

Zwalczanie mrówek. Effect preparat na mrówki, spray i proszek.

Zestaw najlepszych środków owadobójczych by wytępić mrówki. Proszek na mrówki, spray na mrówki oraz silny koncentrat Effect oprysk na mrówki. Pozbądź się mrówek z domu i ogrodu.

119,99 zł

Zobacz

Proszek na mrówki BROS 1 KG. Środek na mrówki w domu, ogrodzie.

Skuteczny proszek na mrówki. Likwiduje Gniazda. Proszek na mrówki Bros 1kg.

47,00 zł 43,50 zł

Zobacz

Trutka na mrówki i gniazda. Granulat na mrówki Bros Mrówkofon 60g.

Preparat do zwalczania mrówek, w formie granulowanej trutki pokarmowej. Bros Mrówkofon granulat na mrówki i gniazda 60 g + 12 g GRATIS! Wystarcza na 8 gniazd.

8,49 zł

Zobacz

Afanisep 25WP 25g Permetryna na karaluchy, rybiki, mrówki.

AFANISEP 25WP to uniwersalny środek na owady w domu w postaci proszku do rozcieńczenia w wodzie. Skutecznie zwalcza mrówki, pchły, karaluchy, prusaki, rybiki cukrowe i inne owady domowe.

14,99 zł 12,46 zł

Zobacz

10 kg Ziemia okrzemkowa, diatomit środek na ptaszyńce, wszoły, pleśniakowce, kleszcze

Ziemia okrzemkowa NO PEST Diatomite Powder to Bio preparat przeznaczony do zwalczania ptaszyńca, pcheł, roztoczy oraz pluskiew, pcheł, rybików, mrówek, kleszczy i innych insektów. Diatomit 10kg.

54,00 zł 49,00 zł

Zobacz

0,5kg Proszek na mrówki preparat, środek Effect.

Effect proszek na mrówki to zabójczo skuteczny środek przeciw mrówkom w ekonomicznym wiaderku 500g.

19,99 zł 17,99 zł

Zobacz

20 kg Ziemia okrzemkowa, diatomit środek na ptaszyńce, wszoły, pleśniakowce, piórojady

Ziemia okrzemkowa NO PEST Diatomite Powder to Bio preparat przeznaczony do zwalczania ptaszyńca, pcheł, roztoczy oraz pluskiew, pcheł, rybików, mrówek, kleszczy i innych insektów. Diatomit 20kg.

97,00 zł 79,00 zł

Zobacz

Ziemia okrzemkowa na pluskwy, rybiki, karaluchy, mrówki Diatomite Powder NO PEST 250g.

Ziemia okrzemkowa Diatomite Powder to skuteczny sposób na pozbycie się uciążliwych insektów z domu i ogrodu. Doskonale sprawdza się w walce z wieloma gatunkami owadów. Nie zawiera środków chemicznych i jest bezpieczny dla środowiska. Pojemność: 250g.

17,99 zł 14,99 zł

Zobacz

Ziemia okrzemkowa na pluskwy, rybiki, karaluchy, mrówki Diatomite Powder NO PEST 500g.

NO PEST Diatomite Powder to środek pochodzenia naturalnego służący do zwalczania insektów w domu i ogrodzie. Ziemia okrzemkowa doskonale radzi sobie w zwalczaniu wielu gatunków owadów. Produkt bezpieczny dla środowiska. Pojemność: 500g.

29,99 zł 24,99 zł

Zobacz

10kg Proszek na mrówki preparat, środek Effect Neopermin+.

Effect proszek na mrówki to zabójczo skuteczny środek przeciw mrówkom w ekonomicznym worku 10kg (2x5kg). Najlepsza cena!

299,00 zł 259,00 zł

ZobaczJak pozbyć się mrówek przy pomocy proszku?


Proszek na mrówki w domu? Proszek przeciw mrówkom możesz rozsypać w rogach pomieszczeń, pod szafkami, wzdłuż ścian.

Proszek na mrówki w ogrodzie? Proszek by wytępić mrówki w ogrodzie można również wysypać bezpośrednio na gniazdo by zlikwidować mrowisko i całą kolonię.

Jak działa proszek na mrówki? To preparat o działaniu kontaktowym i pokarmowym. Środek zwalcza mrówki w zetknięciu z proszkiem oraz w przypadku pobrania go jako pożywienie.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Gwarantujemy szybką wysyłkę oraz najniższe ceny w Polsce!