Odstraszacz ptaków. Najlepsze odstraszacze na ptaki, gołębie, szpaki dźwiękowe i ultradźwiękowe.


Sklep Odstraszanie.pl - W naszej ofercie odnajdziesz skuteczne odstraszacze ptaków posiadające pozytywne opinie, sprawdzone przez naszych klientów.

Odstraszacze ptaków to urządzenia odstraszające ptaki przy pomocy emitowanych, słyszalnych sygnałów (odstraszacze dźwiękowe) i niesłyszalnych dla ludzkiego ucha ultradźwięków (odstraszacze ultradźwiękowe). Odstraszacze na ptaki często wykorzystują w swym działaniu głosy ptaków drapieżnych i inne przerażające odgłosy, strzały z broni palnej, światło stroboskopowe, ultradźwięki lub inne wzbudzające u nich poczucie zagrożenia. Elektroniczne urządzenia do odstraszania ptaków mogą być łączone wraz z makietami ptaków, latawcami i balonami w pełną strategię odstraszania w sadach, plantacjach i na polach uprawnych. Odstraszacze przeciwko ptakom wykorzystuje się powszechnie na lotniskach uzupełniając je o działanie sokolników oraz w portach i wysypiskach jako odstraszacze mew.

SPRAWDŹ DŹWIĘKOWY ODSTRASZACZ PTAKÓW

SPRAWDŹ ULTRADŹWIĘKOWY ODSTRASZACZ PTAKÓW

SPRAWDŹ ODSTRASZACZE SZPAKÓW

Największy wybór skutecznych odstraszaczy ptaków. Najlepsze odstraszacze ptaków posiadające pozytywne opinie tylko w Odstraszanie.pl!


Katalog

Ultradźwiękowy odstraszacz ptaków BirdAway LS-987BF.

Ultradźwiękowy odstraszacz ptaków BirdAway LS-987BF ze stroboskopem i detektorem ruchu na podczerwień.

179,00 zł

Zobacz

POLECAMY

Dźwiękowy odstraszacz ptaków Birdchaser. Odstraszacz na ptaki.

Dźwiękowy odstraszacz ptaków Birdchaser odstrasza ptaki z miejsc gdzie zastosowanie systemów mechanicznych tj. kolce, siatki jest nie możliwe. Odstraszacz na ptaki symuluje naturalne odgłosy ptaków drapieżnych (krzyki) atakujących orłów, sokołów i jastrzębi.

249,00 zł 199,00 zł

Zobacz

Dźwiękowy odstraszacz ptaków Birdchaser. Odstraszacz na ptaki ze stroboskopem.

Druga odmiana dźwiękowego odstraszacza Birdchaser wzbogacona o lampę stroboskopową płoszącą ptaki mrugającym światłem. Symuluje naturalne odgłosy (krzyki) atakujących orłów, sokołów i jastrzębi..

119,00 zł 97,00 zł

Zobacz

Solarny, dźwiękowy odstraszacz ptaków Viano Birdchaser.

Dźwiękowy odstraszacz ptaków symulujący naturalne odgłosy (krzyki) atakujących ptaków drapieżnych, płosząc w ten sposób inne ptaki. Bateria słoneczna, zasilacz. 120 db, kąt działania 310 stopni.

279,00 zł 247,00 zł

Zobacz

Dźwiękowy odstraszacz ptaków, na ptaki. Birdchaser VIANO 230V.

Odstraszacz ptaków VIANO 230V, dzięki któremu skutecznie i szybko pozbędziesz się ptaków z Twojego ogrodu, czy sadu. Skuteczny odstraszacz na ptaki!

229,00 zł

Zobacz

Dźwięki odstraszające szpaki, ptaki. Płyta CD.

Dzięki nagraniom z tej płyty możesz spróbować zamienić swój domowy odtwarzacz w odstraszacz szpaków. Pamiętaj jednak, że odtwarzacze płyt nie są przystosowane do warunków działania i bezobsługowe tak jak profesjonalne i sprawdzone odstraszacze zwierząt.

29,00 zł 12,90 zł

Zobacz

POLECAMY

Profesjonalny odstraszacz ptaków dźwiękowy PEST-X BR-40

Dźwiękowy odstraszacz ptaków PEST-X BR-40, który skutecznie odstrasza szpaki, wrony, kruki, kormorany i inne ptaki z dużych powierzchni ok. 40000 m². Odstraszacz dźwiękowy i ultradźwiękowy 2w1, opcja dzień/noc, odgłosy ptaków drapieżnych, wystrzałów broni, wystraszonych ptaków.

1 490,00 zł 1 250,00 zł

Zobacz

Dźwiękowy odstraszacz szpaków Bird Gard Pro

Zaawansowany odstraszacz ptaków Bird Gard Pro, przeznaczony jest do płoszenia ptaków na powierzchni do 0,6 ha. Dźwiękowy odstraszacz ptaków Bird Gard Pro posiada wbudowany wzmacniacz i głośnik.

1 749,00 zł

Zobacz

Odstraszacz na dzięcioły. Odstraszacz dzięciołów.

Dźwiękowy odstraszacz ptaków w zestawie z makietą ptaka drapieżnego to znakomity sposób na dzięcioła. Pozbądź się dzięcioła. Sprawdź.

475,00 zł 329,00 zł

Zobacz

POLECAMY

Odstraszacz ptaków. Odstraszacz na ptaki Strach Deger.

Strach na ptaki Deger to najlepszy z dostępnych odstraszaczy na ptaki. Wyposażony w turbinę powietrzną, która tłoczy powietrze do naturalnej wielkości sylwetki człowieka, która pozostaje w ciągłym ruchy, świeci i wydaje dźwięki. Urządzenie programowane zegarem.

659,00 zł

Zobacz

Dźwiękowy odstraszacz szpaków Bird Gard SUPER PRO

Najmocniejszy odstraszacz ptaków Bird Gard SUPER PRO posiada 4 wbudowane wzmacniacze i 4 głośniki zewnętrzne, emitujące dźwięki płoszące ptaki o wysokiej cyfrowej jakości. Ten profesjonalny odstraszacz ptaków używany jest z powodzeniem w miejscach takich jak: stawy, lotniska, porty, sady, plantacje.

6 450,00 zł

Zobacz

Zasilacz sieciowy 9V 200mA. Do BirdAway, ANIMAL-AWAY PLUS, ANIMAL-AWAY PIR.

Zasilacz sieciowy 9V jest kompatybilny z produktami BirdAway, ANIMAL-AWAY PLUS, ANIMAL-AWAY PIR, Kemo M069N.

19,99 zł

Zobacz