ZON
TIMER ZEGAR 4MT08 do armatki hukowej ZON MARK 4.

TIMER ZEGAR 4MT08 do armatki hukowej ZON MARK 4.

Cena: 750,00

Bezobsługowe działanie armatki hukowej :

Nie chcesz codziennie dojeżdżać do miejsca, gdzie zostawiłeś odstraszacz na szpaki, żeby włączyć dopływ gazu? Timery/zegary to dedykowane rozwiązania do amatek hukowych, które pozwalają na automatyczne włączanie i wyłączanie urządzenia w zaprogramowanych godzinach. Pełna automatyka pozwala nam na to by zapomnieć o codziennej obsłudze urządzenia. Szczególnie polecany, gdy armatka hukowa ZON MARK 4 powinna pracować o konkretnej porze dnia lub nocy np. gdy ptaki lub inna zwierzyna żerują tylko w godzinach od 5:00 rano do 17:00 po południu. 

Sposób działania :

Timer 4MT08 to najwyższy model zegara, który zapewnia bardzo zaawansowane działanie całego urządzenia, spersanolizowane do naszych potrzeb. Timer do armatki zamienia odstraszacz hukowy ZON MARK 4 w profesjonalną wersje EL08 umożliwiającą pracę odstraszacza hukowego w specjalnych trybach. Po zamontowaniu w odstraszaczu dzików i ptaków ZON MARK 4 timera możemy ustawić godziny pracy działka hukowego lub włączyć tryb pracy losowej. Dodatkowo zegar 4MT08 pozwala na strzelanie seriami nawet do 4 wystrzałów w 5 sekundowych odstępach. Ponowną serie można zaprogramować od 1 do 60 minut. Zegar umożliwia ustawienie odstraszacza hukowego w trzech różnych trybach generowana losowych odstępów czasowych, co powoduje zmienny czas pomiędzy poszczególnymi seriami.


Kompatybilny i prosty w obsłudze :

Zegar pasuje do wszystkich odmian armatek hukowych ZON MARK 4 oferowanych przez nasz sklep. Charakteryzuje się prostą budową i obsługą, co gwarantuje bezawaryjność.


co odstrasza dziki, sposób na szpaki, szkody na polach
Zestaw zawiera:

- zegar 4MT08
- sterownik elektroniczny SBBV
- zawór bezpieczeństwa NH14
- obejma węża 3 szt
- instrukcja obsługi

 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Zastosowanie

 

Zegar czasowy 4MT08 pozwala na precyzyjne programowanie armatki hukowej ZON MARK 4 w różnych trybach pracy, godzinach, sekwencjach. Połączenie odstraszacza hukowego ZON MARK 4 z zegarem 4MT08 umożliwia przystosowanie armatki hukowej do panujących okoliczności oraz zwiększenie skuteczności odstraszania. Dzięki odporności na warunki atmosferyczne, prostej budowie może być wraz z armatkami hukowymi stosowany w każdym środowisku i o każdej porze roku. Znajdzie zastosowanie w sadach, na uprawach rolnych, leśnych itd.

 

Specyfikacja:

 

- wymiary : 10cm/10cm/6cm,

- zasilany jedną baterią AA.

TIMER ZEGAR 4MT08 do armatki hukowej ZON MARK 4.
TIMER ZEGAR 4MT08 do armatki hukowej ZON MARK 4.
TIMER ZEGAR 4MT08 do armatki hukowej ZON MARK 4.
TIMER ZEGAR 4MT08 do armatki hukowej ZON MARK 4.
Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator
  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder