Pułapka na muszki owocówki


Pułapka na owocówki, jeśli nie chcesz korzystać ze środków owadobójczych w kuchni to najbardziej skuteczny sposób na muszki owocówki. Jeśli zapytacie nas co na muszki owocówki, zawsze polecamy pułapki. To ekologiczna i nietoksyczna metoda by wytępić owocówki. To bardzo ważne, gdy w pobliżu znajduje się żywność. Pułapka na muszki to pułapka wabiąca, która wykorzystuje zamiłowanie owocówek do zapachu dojrzewających owoców, na których owocówki składają jaja. Pułapka na muszki owocowe jest tak zbudowana by zwabione wabikiem owady nie mogły się uwolnić z wnętrza pułapki. Wabik do pułapki wabi małe muszki ale nie ściąga do naszego mieszkania innych owadów.

Sklep Odstraszanie.pl to największy wybór na pułapki na muszki owocowe w całej Polsce. U nas znajdziesz skuteczne rozwiązania by pozbyć się owocówek posiadające pozytywne opinie i sprawdzone działanie.

Katalog

Pułapka na muszki owocówki z wabikiem Bros.

Skuteczna pułapka na muszki owocówki BROS. Silny płyn co wabi muszki owocówki potęguje skuteczność pułapki.

15,99 zł 13,49 zł

Zobacz

Domowa pułapka na osy, muchy, muszki z wabikiem Vaco

Osy to owady (błonkówki) które uprzykrzają nam życie swym natrętnym zachowaniem. Potrafią też wyjątkowo dotkliwie użądlić, co jest niebezpieczne zwłaszcza dla dzieci, osób starszych i uczulonych na jad os. Pułapka na osy i muchy jest skuteczna dzięki specjalnej konstrukcji i kompozycji płynu wabiącego.

29,99 zł

Zobacz

Lep na muchy Effect. Pułapka na muchy 5x80cm 4 szt.

Lep na muchy to najprostsze a zarazem niezwykle skuteczny sposób na muchy. Pułapka lepowa na muchy Effect pokryta jest silnym, nietoksycznym klejem z wabikiem.

4,69 zł

Zobacz

Lep na okno na muchy i muszki owocówki. Pułapka BROS 4szt.

Lep na okno na muchy, muszki owocówki i inne owady. Pułapka BROS 4szt.

6,55 zł

Zobacz

Pułapka na muszki owocówki. Eco jabłuszko Vaco.

Muszki owocówki to zmora wielu gospodarstw domowych. Pułapka na muszki owocówki pozwala zwalczać insekty - ogranicza skutecznie ich liczebność. Może być stosowana w pobliżu żywności, bezpieczna dla dzieci oraz zwierząt.

18,99 zł

Zobacz

Pułapka wabiąca na muszki owocówki i wabik 200ml.

Skuteczna pułapka na muszki owocówki z silnym wabikiem pozwalająca złapać i wytępić muszki owocowe w domu. Przemyślana konstrukcja i specjalna kompozycja wabika oraz możliwość wielokrotnego użycia. Wabik 200ml w zestawie.

27,00 zł 18,90 zł

Zobacz

Wabik na muszki owocówki Bros płyn 15ml.

Płyn wabiący muszki owocówki. Wabik, przynęta na muszki owocowe do pułapki (uzupełnienie).

8,49 zł 7,99 zł

Zobacz

Wabik na muszki owocówki 200ml. Wkład do pułapki.

Wabik na muszki owocówki - uzupełnienie pasuje do każdej pułapki wabiącej muszki owocowe. Pojemność 200ml.

27,90 zł 12,99 zł

Zobacz

Pułapka, lep na muchy, muszki owocówki Vaco Fly Stick.

ECO Fly Stick to nowoczesna pułapka monitorująca w formie lepu, przeznaczona do monitorowania obecności much i muszek owocówek poprzez ich wyłapywanie.

10,99 zł 8,99 zł

Zobacz

Pułapka na muszki owocówki z wabikiem VIGONEZ

Skuteczna pułapka na muszki owocówki VIGONEZ. Silny płyn co wabi muszki owocówki potęguje skuteczność pułapki.

18,99 zł

Zobacz