Pułapka na muszki owocówki


Pułapka na owocówki, jeśli nie chcesz korzystać ze środków owadobójczych w kuchni to najbardziej skuteczny sposób na muszki owocówki. Jeśli zapytacie nas co na muszki owocówki, zawsze polecamy pułapki. To ekologiczna i nietoksyczna metoda by wytępić owocówki. To bardzo ważne, gdy w pobliżu znajduje się żywność. Pułapka na muszki to pułapka wabiąca, która wykorzystuje zamiłowanie owocówek do zapachu dojrzewających owoców, na których owocówki składają jaja. Pułapka na muszki owocowe jest tak zbudowana by zwabione wabikiem owady nie mogły się uwolnić z wnętrza pułapki. Wabik do pułapki wabi małe muszki ale nie ściąga do naszego mieszkania innych owadów.

Sklep Odstraszanie.pl to największy wybór na pułapki na muszki owocowe w całej Polsce. U nas znajdziesz skuteczne rozwiązania by pozbyć się owocówek posiadające pozytywne opinie i sprawdzone działanie.

Katalog

Pułapka na muszki owocówki z wabikiem Bros.

Skuteczna pułapka na muszki owocówki BROS. Silny płyn co wabi muszki owocówki potęguje skuteczność pułapki.

15,99 zł

Zobacz

Domowa pułapka na osy i muchy + wkład Vaco

Osy to owady (błonkówki) które uprzykrzają nam życie swym natrętnym zachowaniem. Potrafią też wyjątkowo dotkliwie użądlić, co jest niebezpieczne zwłaszcza dla dzieci, osób starszych i uczulonych na jad os. Pułapka na osy i muchy jest skuteczna dzięki specjalnej konstrukcji i kompozycji płynu wabiącego.

29,99 zł

Zobacz

Pułapka na muszki owocówki. Eco jabłuszko Vaco.

Muszki owocówki to zmora wielu gospodarstw domowych. Pułapka na muszki owocówki pozwala zwalczać insekty - ogranicza skutecznie ich liczebność. Może być stosowana w pobliżu żywności, bezpieczna dla dzieci oraz zwierząt.

18,99 zł

Zobacz

Pułapka na muszki owocówki wabiąca + GRATIS wabik.

Skuteczna pułapka na muszki owocówki z silnym wabikiem pozwalająca złapać i wytępić muszki owocowe w domu. Przemyślana konstrukcja i specjalna kompozycja wabika oraz możliwość wielokrotnego użycia.

27,00 zł 18,90 zł

Zobacz

Płyn wabiący do pułapki na muszki owocówki. Wabik na muszki owocówki Bros.

Płyn wabiący muszki owocówki. Wabik, przynęta na muszki owocowe do pułapki (uzupełnienie).

8,49 zł

Zobacz

Wabik na muszki owocówki. Wkład do pułapki.

Wabik na muszki owocówki - uzupełnienie do pułapki wabiącej muszki owocowe.

27,90 zł 12,99 zł

Zobacz

Pułapka na muszki owocówki z wabikiem VIGONEZ

Skuteczna pułapka na muszki owocówki VIGONEZ. Silny płyn co wabi muszki owocówki potęguje skuteczność pułapki.

18,99 zł

Zobacz