Ultradźwiękowy odstraszacz ptaków. Ultradźwiękowy odstraszacz na ptaki.


Ultradźwiękowy odstraszacz ptaków to urządzenie do odstraszania ptaków emitujące ultradźwięki. Ultradźwięki na ptaki to bezinwazyjna dla ludzi i zwierząt domowych metoda. Nie jest słyszalna przez ludzi, więc z powodzeniem może być stosowana w gęstej zabudowie mieszkalnej, gdzie dźwiękowe odstraszacze na ptaki mogłyby być uciążliwe w działaniu. Odstraszanie ptaków ultradźwiękami charakteryzuje się mniejszym zasięgiem i kierunkowym działaniem. Dzięki ultradźwiękom możemy odstraszyć ptaka z konkretnej lokalizacji - np. jeśli co roku gołąb zakłada gniazdo w tym samym miejscu na balkonie lub parapecie. Dzięki takiemu zabiegowi ptaki nie zbliżają się do miejsca potencjalnego zagrożenia.

Najlepsze ultradźwiękowe odstraszacze ptaków posiadające pozytywne opinie, sprawdzone przez nas i naszych klientów!


Katalog

Ultradźwiękowy odstraszacz ptaków BirdAway LS-987BF.

Ultradźwiękowy odstraszacz ptaków BirdAway LS-987BF ze stroboskopem i detektorem ruchu na podczerwień.

179,00 zł

Zobacz

POLECAMY

Profesjonalny odstraszacz ptaków dźwiękowy PEST-X BR-40

Dźwiękowy odstraszacz ptaków PEST-X BR-40, który skutecznie odstrasza szpaki, wrony, kruki, kormorany i inne ptaki z dużych powierzchni ok. 40000 m². Odstraszacz dźwiękowy i ultradźwiękowy 2w1, opcja dzień/noc, odgłosy ptaków drapieżnych, wystrzałów broni, wystraszonych ptaków.

1 250,00 zł 999,00 zł

Zobacz

Dźwiękowy odstraszacz ptaków. Odstraszacz szpaków PEST-X BR-15

Najlepszy dźwiękowy odstraszacz ptaków do odstraszania ptaków z dużych powierzchni ok. 5000 m². Odstraszacz dźwiękowy i ultradźwiękowy 2w1, opcja dzień/noc, odgłosy ptaków drapieżnych, wystrzałów broni, wystraszonych ptaków.

980,00 zł 789,00 zł

Zobacz

Zasilacz sieciowy 9V 200mA. Do BirdAway, ANIMAL-AWAY PLUS, ANIMAL-AWAY PIR.

Zasilacz sieciowy 9V jest kompatybilny z produktami BirdAway, ANIMAL-AWAY PLUS, ANIMAL-AWAY PIR, Kemo M069N.

19,99 zł

Zobacz