Odstraszacz ptaków. Sprawdzony sposób jak pozbyć się ptaków.


Masz problem z gołębiami? A może Twój problem z ptakami jest większy bo posiadasz sad i potrzebujesz coś co odstrasza szpaki? Urządzenia odstraszające ptaki umieszczone na budynkach i w sadach skutecznie odstraszają ptaki. W zależności od miejsca z jakiego chcesz pozbyć się ptaków możesz wybrać ultradźwiękowe odstraszacze lub dźwiękowe odstraszacze ptaków. Deawionizacja czyli odstraszanie ptaków, usuwanie ich z obszarów konfliktowych to często skomplikowany proces.

Jak pozbyć się gołębi?Problem z gołębiami? Na odstraszanie gołębi z balkonów pozwala ultradźwiękowy odstraszacz gołębi. To rozwiązanie, które nie tylko odstrasza gołębie, ale jest również niesłyszalne przez Twoich sąsiadów, więc nikt nie będzie się skarżył. Skutecznym sposobem na gołębie jest połączenie mocy odstraszacza ptaków z makietą ptaka drapieżnego (sztuczny sokół, jastrząb, pustułka) lub kruka na gołębie. Do odstraszania gołębi z placów, podjazdów czy fabryk sprawdzą się dźwiękowe odstraszacze ptaków tj. Birdchaser.

Jak zabezpieczyć balkon przed gołębiami i innymi ptakami?Najbardziej skutecznym rozwiązaniem są kolce na gołębie. To kolce na ptaki z plastikową podstawą i metalowymi drutami. Dbamy o to by rozwiązania dostępne u nas były bezpieczne dla odstraszanych zwierząt. Kolce przeciw ptakom uniemożliwiają im lądowanie, przesiadywanie i budowanie gniazd. Jeśli chcesz żeby gołębie nie wlatywały na balkon czy taras to najlepszy sposób są siatki na ptaki.

Jak odstraszyć szpaki?Odstraszanie szpaków z plantacji czereśni, borówki i innych owoców miękkich wymaga profesjonalnych odstraszaczy ptaków. Odstraszacze dźwiękowe BirdGard czy armatki hukowe to dźwiękowe odstraszacze szpaków odstraszające szpaki z dużych powierzchni. Dźwiękową czy hukową metodę odstraszania ptaków powinno uzupełnić się metodą wizualną. W przypadku sadów czy pól uprawnych najlepszy sposób na szpaki to latawiec na ptaki SCARYBIRD. Rekomendujemy również nowoczesne rozwiązania łączące wszystkie metody odstraszania tj. odstraszacz szpaków DEGER DB-SC (strach na ptaki).

Jak odstraszyć dzięcioła? Kiedy dzięcioł niszczy elewacje i denerwuje Cię jego ciągłe stukanie szukasz skutecznego rozwiązania jak pozbyć się dzięcioła. Odstraszacze na dzięcioły wykorzystują najczęściej metodę dźwiękową i wizualną odstraszania ptaków. Z powodzeniem stosuje się taśmy hologramowe do odstraszania ptaków, makiety ptaków drapieżnych czy balony odstraszające powieszone na elewacji.

Wszystkie najlepsze i sprawdzone odstraszacze ptaków posiadające pozytywne opinie w jednym miejscu! Służymy fachową pomocą przy doborze odpowiedniej metody odstraszania ptaków

Katalog

Uchwyt rynnowy AVIK GTR, kompatybilny z kolcami AVIK.

Uchwyt rynnowy kompatybilny z serią kolców na ptaki AVIK. Wszystkie modele kolców zostały przystosowane do montażu na rynnach. Wykonany z bezbarwnego poliwęglanu, odpornego na zmienne warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV.

2,29 zł

Zobacz

Kolce na ptaki z plastiku. Listwa z kolcami przeciw ptakom biała.

Listwy z kolcami przeciw ptakom to tanie rozwiązanie, które pozwala pozbyć się gołębi z balkonu. Łatwy montaż i możliwość dostosowania długości i szerokości panelu.

2,79 zł

Zobacz

Kolce na ptaki plastikowe. Listwa z kolcami przeciw ptakom brązowa.

Listwy z kolcami przeciw ptakom to tanie rozwiązanie, które pozwala pozbyć się gołębi z balkonu. Łatwy montaż i możliwość dostosowania długości i szerokości panelu.

2,79 zł

Zobacz

Plastikowe kolce na ptaki. Listwa z kolcami przeciw ptakom czarna.

Listwy z kolcami przeciw ptakom to tanie rozwiązanie, które pozwala pozbyć się gołębi z balkonu. Łatwy montaż i możliwość dostosowania długości i szerokości panelu.

2,79 zł

Zobacz

Nowość

Pokarm dla dzikich ptaków. Kolba z ziarnem, smakers dla ptaków 100g.

Pokarm dla ptaków w postaci mieszanki ziarna i suszonych owoców w formie kolby do zawieszenia. Smakers dla ptaków zimujących jest bogaty w składniki odżywcze chętnie wybierane przez ptaki. Masa netto: 100g (2x50g)

3,49 zł 2,89 zł

Zobacz

Uchwyt rynnowy, kompatybilny z kolcami PIK.

Z uwagi na bardzo częsty problem z zanieczyszczeniem rynien powstał specjalny uchwyt przeznaczony do montażu kolców na krawędziach rynien. Jest to idealne rozwiązanie tam gdzie powierzchnia uniemożliwia montaż za pomocą kleju sylikonowego czy wkrętów.

3,19 zł

Zobacz

Kolce na ptaki AVIK R20. Kolce na gołębie.

Kolce na ptaki AVIK© R20 to podstawowy model kolców z serii AVIK©. 1 mb systemu kolców AVIK© R20 składa się z 36 drutów sprężynowych.

3,65 zł

Zobacz

Nowość

Słonecznik dla ptaków, sikorek. Pokarm dla sikorek słonecznik czarny 1kg.

Słonecznik dla ptaków (sikorek) to nasiona zawierające wysokiej jakości tłuszcze roślinne stanowiące efektywne źródło zapasów energetycznych w czasie niedoboru naturalnego pokarmu. Nasiona słonecznika dla ptaków w wygodnym opakowaniu 1kg.

3,79 zł

Zobacz

Kolce na ptaki AVIK R40. Kolce przeciw ptakom.

Kolce na ptaki AVIK© R40 zostały wyposażone w 72 druty sprężynowe wchodzące na m.b. Długość pojedynczego elementu wynosi 341 mm. Doskonałe rozwiązanie w odstraszaniu dużych gatunków tj. gołębie, kawki, mewy itp.

4,35 zł

Zobacz

BESTSELLER

Najlepsze kolce na gołębie. Szerokie, gęste kolce przeciw gołębiom AVIK R180.

Najlepsze kolce na gołębie AVIK© R180 pozwalają na zabezpieczenie szerokich powierzchni, przed dużymi gatunkami ptaków takimi jak gołębie. Szerokie, gęste kolce na gołębie to najlepszy sposób na gołębie. Pozwalają zabezpieczyć balkon, parapet, taras.

4,69 zł

Zobacz

BESTSELLER

Najlepsze kolce na ptaki, gołębie. Szerokie, gęste kolce przeciw ptakom AVIK R180.

Najlepsze kolce na ptaki AVIK© R180 pozwalają na zabezpieczenie szerokich powierzchni, przed dużymi gatunkami ptaków takimi jak gołębie. Szerokie, gęste kolce na ptaki to najlepszy sposób na gołębie. Pozwalają zabezpieczyć balkon, parapet, taras.

4,69 zł

Zobacz

Nowość

500g Walec tłuszczowy. Pokarm dla ptaków, sikorek w postaci walca.

Walec tłuszczowy dla ptaków to bogaty w tłuszcze i wysokiej jakości ziarno to wysoko energetyczny pokarm, który pozwoli przetrwać zimę. To idealny pokarm dla sikorek i innych małych, dzikich ptaków, gdy nie posiadasz karmnika. Masa netto: 500g.

4,99 zł

Zobacz