Odstraszanie ptaków. Sprawdzony sposób jak pozbyć się ptaków.


Masz problem z gołębiami na balkonie, oknie? A może Twój problem z ptakami jest większy bo posiadasz sad i potrzebujesz coś co odstrasza szpaki? Urządzenia odstraszające ptaki umieszczone na budynkach i w sadach skutecznie odstraszają ptaki. W zależności od miejsca z jakiego chcesz pozbyć się ptaków możesz wybrać ultradźwiękowe odstraszacze lub dźwiękowe odstraszacze ptaków. Deawionizacja czyli odstraszanie ptaków, usuwanie ich z obszarów konfliktowych to często skomplikowany proces.


Sklep Odstraszanie.pl - Wszystkie najlepsze i sprawdzone odstraszacze ptaków posiadające pozytywne opinie w jednym miejscu! Służymy fachową pomocą przy doborze odpowiedniej metody odstraszania ptaków

Katalog

POLECAMY

Dźwiękowy odstraszacz ptaków Birdchaser. Odstraszacz na ptaki.

Dźwiękowy odstraszacz ptaków Birdchaser odstrasza ptaki z miejsc gdzie zastosowanie systemów mechanicznych tj. kolce, siatki jest nie możliwe. Odstraszacz na ptaki symuluje naturalne odgłosy ptaków drapieżnych (krzyki) atakujących orłów, sokołów i jastrzębi.

249,00 zł 187,00 zł

Zobacz

Ultradźwiękowy odstraszacz ptaków BirdAway LS-987BF.

Ultradźwiękowy odstraszacz ptaków BirdAway LS-987BF ze stroboskopem i detektorem ruchu na podczerwień.

179,00 zł

Zobacz

POLECAMY

Taśma odstraszająca ptaki hologramowa. Taśma odblaskowa na ptaki.

Taśma odstraszająca ptaki wpływa na zmysł słuchu oraz wzroku ptaków wywołując u nich dezorientację. Taśma dzieli się na mniejsze części, dzięki czemu może zostać rozmieszczona w kilku miejscach jednocześnie. W opakowanie znajduję się 50 metrów taśmy na ptaki.

64,99 zł

Zobacz

Kruk na balkon. Sztuczny kruk odstraszacz ptaków, na gołębie.

Sztuczny kruk odstraszający ptaki, gołębie. Dzięki swoim dużym rozmiarom kruk odstrasza ptaki z miejsc narażonych na ich gniazdowanie. Kruk odstraszający gołębie plastikowy. Wysokość: 24cm.

19,99 zł 14,99 zł

Zobacz

Dźwiękowy odstraszacz ptaków Birdchaser. Odstraszacz na ptaki ze stroboskopem.

Druga odmiana dźwiękowego odstraszacza Birdchaser wzbogacona o lampę stroboskopową płoszącą ptaki mrugającym światłem. Symuluje naturalne odgłosy (krzyki) atakujących orłów, sokołów i jastrzębi..

97,00 zł 77,00 zł

Zobacz

Preparat odstraszający na gołębie (AROX) GRANULAT

Repelent na gołębie skutecznie odstrasza z miejsc najczęściej obleganych i zanieczyszczanych przez ptaki, np.: parapety, balkony, okna, dachy, ściany oraz chodniki. Działanie preparatu polega na dezorientowaniu zmysłów ptaków: smaku i węchu.

31,99 zł

Zobacz

POLECAMY

Najlepsze kolce na gołębie. Szerokie, gęste kolce przeciw gołębiom AVIK R180.

Najlepsze kolce na gołębie AVIK© R180 pozwalają na zabezpieczenie szerokich powierzchni, przed dużymi gatunkami ptaków takimi jak gołębie. Szerokie, gęste kolce na gołębie to najlepszy sposób na gołębie. Pozwalają zabezpieczyć balkon, parapet, taras.

5,69 zł 4,99 zł

Zobacz

Plastikowe kolce na ptaki. Listwa z kolcami przeciw ptakom srebrna

Listwy z kolcami przeciw ptakom to tanie rozwiązanie, które pozwala pozbyć się gołębi z balkonu. Łatwy montaż i możliwość dostosowania długości i szerokości panelu.

2,99 zł

Zobacz

POLECAMY

Najlepsze kolce na ptaki, gołębie. Szerokie, gęste kolce przeciw ptakom AVIK R180.

Najlepsze kolce na ptaki AVIK© R180 pozwalają na zabezpieczenie szerokich powierzchni, przed dużymi gatunkami ptaków takimi jak gołębie. Szerokie, gęste kolce na ptaki to najlepszy sposób na gołębie. Pozwalają zabezpieczyć balkon, parapet, taras.

5,29 zł 4,99 zł

Zobacz

Kolce na ptaki plastikowe. Listwa z kolcami przeciw ptakom brązowa.

Listwy z kolcami przeciw ptakom to tanie rozwiązanie, które pozwala pozbyć się gołębi z balkonu. Łatwy montaż i możliwość dostosowania długości i szerokości panelu.

2,99 zł

Zobacz

Budka lęgowa specjalna dla Jerzyka Typ Jerzyk 1

Pierwotnie jerzyki gnieździły się w szczelinach skał oraz w dziuplach starych i wysokich drzew. Natomiast obecnie wykorzystują do tego celu zakamarki w elewacji wysokich budynków w miastach. Montaż odpowiednich budek lęgowych ogranicza ryzyko niepożądanych gości.

79,95 zł

Zobacz

Budka lęgowa półotwarta dla Kopciuszka, Kosa, Pliszki, Strzyżyka, Rudzika Typ Kopciuszek

Kopciuszek to model budki lęgowej półotwartej. Najchętniej wybierany przez tytułowego Kopciuszka ale i nie tylko. Często zasiedla się w niej również Kos, Strzyżyk, Pliszka siwa czy Rudzik.

69,95 zł

ZobaczJak pozbyć się gołębi?Problem z gołębiami? Na odstraszanie gołębi z balkonów pozwala ultradźwiękowy odstraszacz gołębi. To rozwiązanie, które nie tylko odstrasza gołębie, ale jest również niesłyszalne przez Twoich sąsiadów, więc nikt nie będzie się skarżył. Skutecznym sposobem na gołębie jest połączenie mocy odstraszacza ptaków z makietą ptaka drapieżnego (sztuczny sokół, jastrząb, pustułka) lub kruka na gołębie. Do odstraszania gołębi z placów, podjazdów czy fabryk sprawdzą się dźwiękowe odstraszacze ptaków tj. Birdchaser.

Jak zabezpieczyć balkon przed gołębiami i innymi ptakami?Najbardziej skutecznym rozwiązaniem są kolce na gołębie. To kolce na ptaki z plastikową podstawą i metalowymi drutami. Dbamy o to by rozwiązania dostępne u nas były bezpieczne dla odstraszanych zwierząt. Kolce przeciw ptakom uniemożliwiają im lądowanie, przesiadywanie i budowanie gniazd. Jeśli chcesz żeby gołębie nie wlatywały na balkon czy taras to najlepszy sposób są siatki na ptaki.

Jak odstraszyć szpaki?Odstraszanie szpaków z plantacji czereśni, borówki i innych owoców miękkich wymaga profesjonalnych odstraszaczy ptaków. Odstraszacze dźwiękowe BirdGard czy armatki hukowe to dźwiękowe odstraszacze szpaków odstraszające szpaki z dużych powierzchni. Dźwiękową czy hukową metodę odstraszania ptaków powinno uzupełnić się metodą wizualną. W przypadku sadów czy pól uprawnych najlepszy sposób na szpaki to latawiec na ptaki SCARYBIRD. Rekomendujemy również nowoczesne rozwiązania łączące wszystkie metody odstraszania tj. odstraszacz szpaków DEGER DB-SC (strach na ptaki).

Jak odstraszyć dzięcioła? Kiedy dzięcioł niszczy elewacje i denerwuje Cię jego ciągłe stukanie szukasz skutecznego rozwiązania jak pozbyć się dzięcioła. Odstraszacze na dzięcioły wykorzystują najczęściej metodę dźwiękową i wizualną odstraszania ptaków. Z powodzeniem stosuje się taśmy hologramowe do odstraszania ptaków, makiety ptaków drapieżnych czy balony odstraszające powieszone na elewacji.