Środek na muszki owocówki


Środki na muszki owocówki, które możesz użyć by zwalczyć od razu duże ilości małych muszek latających w kuchni. Muszki owocówki możesz skutecznie wytępić używając sprawdzonych środków owadobójczych. Sprawdzą się środki na muchy w aerozolu oraz foggery do zamgławiania pomieszczeń. W przypadku użycia środków owadobójczych w kuchni pamiętać należy o wcześniejszym zabezpieczeniu żywności oraz naczyń i sztućców tak by nie miały styczności z insektycydem.

1.Zaraz po zakupach umyj dokładnie owoce przyniesione do domu. 2. Trzymaj żywność w lodówce lub pod przykryciem. 3. W przypadku obecności muszek owocówek w kuchni użyj sprawdzonych środków na muszki i pułapek. 4. Bądź konsekwentny - wystarczy jeden przyniesiony ze sklepu banan na którym będą mikroskopijne jajeczka muszki owocowej i zafundujesz sobie inwazję.

Sprawdź nasz poradnik jak pozbyć się muszek owocowych w kuchni. Wybierz swój sposób na muszki owocowe w kuchni! Problem z muszkami owocowymi? Z Odstraszanie.pl znajdziesz rozwiązanie!

Katalog

 Vaco MAX duża płytka owadobójcza. Płytka na owady.

Płytka owadobójcza Vaco dzięki posiada w swym składzie odpowiednio dobrane insektycydy i repelenty eliminujące z otoczenia owady biegające i latające. To skuteczny sposób na pluskwy, pająki, prusaki, karaluchy i inne owady.

21,99 zł 17,99 zł

Zobacz

400 ml Środek owadobójczy, spray na owady Effect.

Bardzo skuteczny spray na owady marki Effect to sprawdzony, dwuskładnikowy środek owadobójczy. Najlepszy na muchy, karaluchy i mrówki oraz osy. Pojemność aż 400ml!

16,90 zł 14,99 zł

Zobacz

POLECAMY

Środek na pluskwy, pająki, rybiki. Fogger, bomba NO PEST 4Insect Bomb 400ml.

Najlepsza bomba na pluskwy, pająki, pchły, rybiki, karaluchy i inne owady. Fogger o pojemności aż 400ml z mocą 3 substancji czynnych to zabójczo skuteczny środek, który zwalczy każdą plagę owadów w domu! Działa na ponad 200m3!

44,00 zł 38,00 zł

Zobacz

Preparat, spray do śmietników na muchy Bros 500ml

Gotowy do użycia płyn do spryskiwania worków i pojemników na śmieci (w domu i na zewnątrz). Zwalcza muchy oraz ich larwy. a także netrualizuje nieprzyjemne zapachy. Cytrynowy zapach, działa do 2 tygodni. Pojemność 500ml.

24,99 zł 16,99 zł

Zobacz

VACO Max Spray na muchy, aerozol, środek 300ml

VACO Max to skuteczny środek w sprayu do zwalczania owadów latających, np. much w domu, mieszkaniu oraz użyteczności publicznej. Spray na muchy Vaco MAX to skuteczny aerozol, który pozwala szybko i skutecznie wytępić muchy.

12,99 zł

Zobacz

Spray na owady latające Expel 300ml. Środek na muchy, komary, mole, osy.

Expel to preparat w aerozolu do zwalczania owadów latających: much, komarów, muszek owocówek, os, czy moli odzieżowych. Pojemność 300 ml

11,99 zł

Zobacz

Spray na muchy, komary do domu Expel Muchospray 400ml.

Expel Mucho-spray to preparat w aerozolu do zwalczania owadów latających: much, komarów, muszek owocówek, os, czy moli odzieżowych. Pojemność 400 ml

13,99 zł

Zobacz