Oprysk na pluskwy. Środki i preparaty na pluskwy do oprysku.


Środki i preparaty na pluskwy w koncentratach do zastosowania jako profesjonalny oprysk na pluskwy w domu i pomieszczeniach. Opryski przeciw pluskwom to preparaty owadobójcze do zastosowania jako środek do oprysku pomieszczeń by pozbyć się pluskiew domowych. Preparat na pluskwy to sposób by wytępić pluskwy z łóżka i domu. Najlepsze preparaty zapewniające skuteczne odpluskwianie.

Odstraszanie.pl Najlepsze opryski na pluskwy posiadające rekomendacje i najlepsze opinie profesjonalnych ekip DDD


Katalog

POLECAMY

Najlepszy preparat na pluskwy, karaluchy, mrówki. Środek Effect Microtech 100ml.

Ostateczny preparat na pluskwy Effect Microtech CS składa się ze specjalnych mikrokapsułek membranowych zapewniając długotrwały efekt działania nawet do 6 miesięcy od jednorazowego użycia. Pojemność: 100 ml

59,00 zł 49,90 zł

Zobacz

POLECAMY

Zwalczanie pluskiew. Effect preparat na pluskwy, spray i proszek.

Zestaw najlepszych preparatów by wytępić pluskwy. Proszek na pluskwy, spray owadobójczy oraz silny koncentrat Effect preparat - oprysk na pluskwy. Effect by pozbyć się pluskiew!

119,99 zł

Zobacz

Fogger na pluskwy. Odymiacz na pluskwy. Zestaw 3x400ml.

Odymiacz na pluskwy w samoopróżniającym się kartuszu. Środek na pluskwy No Pest 4Insect bomb do przeprowadzania profesjonalnej dezynsekcji. Skuteczny sposób na pluskwy! zabezpiecza 200 m3. Pojemność 3x400 ml.

129,00 zł 114,00 zł

Zobacz

CIPEXEN 10 (CIPEX) 1L. Oprysk na komary, muchy, karaluchy.

Cipexen 10 to uniwersalny i skuteczny oprysk na komary, pluskwy, muchy i inne owady. Pojemność 1l. Pozwala zabezpieczyć aż 2000m2 powierzchni. Cypermetryna 10%.

179,00 zł 164,00 zł

Zobacz

Duży Dobol fumigator XXL 20g. Silna bomba gazowa na owady.

Dobol fumigator 20g to nowa odsłona znanego i popularnego środka owadobójczego posiadającego pozytywne opinie użytkowników profesjonalnych. Ten sam skład ale 2 razy więcej preparatu, pozwala zabezpieczyć teraz aż 100m2!

54,99 zł

Zobacz

400 ml Środek owadobójczy, spray na owady Effect.

Bardzo skuteczny spray na owady marki Effect to sprawdzony, dwuskładnikowy środek owadobójczy. Najlepszy na muchy, karaluchy i mrówki oraz osy. Pojemność aż 400ml!

16,90 zł 11,99 zł

Zobacz

Środek na owady FENDONA 6 SC 0,5l.

Środek owadobójczy Fendona posiada potwierdzone skuteczne działanie jako oprysk na kleszcze i mocny oprysk na komary w ogrodzie. Zwalcza również pluskwy, mrówki, karaluchy, rybiki itp. Pojemność: 0,5l.

239,00 zł 227,00 zł

Zobacz

POLECAMY

Bifent Fogger Plus 100ml. Bomba na owady, mgła.

Biffent Fogger Plus to preparat 3 składnikowy do zamgławiania pomieszczeń, który dociera do kryjówek i gniazd owadów, takich jak pluskwy, karaluchy, muchy, osy, pchły, pająki, mrówki i in. Zabezpiecza aż do 500m3! Pojemność 100 ml.

36,99 zł

Zobacz

Środek owadobójczy Effect Ultimum 100ml.

Innowacyjny preparat owadobójczy na muchy, karaluchy, mrówki i pluskwy. Najwyższa skuteczność przy niskich kosztach zabiegu. Pojemność: 100 ml

49,00 zł 42,00 zł

Zobacz

POLECAMY

no pest na pluskwy, 4insect na pluskwy

Środek na pluskwy w sprayu NO PEST 4Insect AL. Natychmiastowe i długotrwałe działanie preparatu pozwala skutecznie zwalczyć pluskwy domowe w sypialni i innych pomieszczeniach. Wyjątkowo wydajny - 500ml wystarcza na 50m2 powierzchni opryskiwanej.

25,49 zł 21,99 zł

Zobacz

POLECAMY

Uniwersalny środek na owady biegające i latające Effect 500 ml.

Uniwersalny środek na owady biegające i latające Effect. Spray na owady z atomizerem o pojemności 500ml sprawdzi się skutecznie w każdym domu do zwalczania owadów tj. muchy, komary, rybiki cukrowe, mrówki, karaluchy i in.

25,99 zł 19,00 zł

Zobacz

POLECAMY

Środek na pluskwy, pająki, rybiki. Fogger, bomba NO PEST 4Insect Bomb 400ml.

Najlepsza bomba na pluskwy, pająki, pchły, rybiki, karaluchy i inne owady. Fogger o pojemności aż 400ml z mocą 3 substancji czynnych to zabójczo skuteczny środek, który zwalczy każdą plagę owadów w domu! Działa na ponad 200m3!

44,00 zł 38,00 zł

ZobaczTylko najlepsze opryski na pluskwę

Jak walczyć z pluskwami domowymi?


Jak pozbyć się pluskwy z łóżka? Najpierw musisz przejrzeć całe mieszkanie w poszukiwaniu zgromadzeń pluskwy. Poznasz je po czarnych kropkach - to odchody, które pluskwy wydalają. Szukaj pluskiew blisko łóżka. W przypadku łóżek pluskwy wybierają najchętniej załamania i szwy materacy, łączenia ramy łóżek, łączenia tapicerskie, doszywane guziki, wzdłuż zamków błyskawicznych itp.. Opryskaj te miejsca. W przypadku materacy nie należy pokrywać preparatem powierzchni mającej kontakt z ludzkim ciałem. Pluskwy, ich larwy oraz jaja zlikwidujesz parą pod wysokim ciśnieniem dzięki myjce parowej na pluskwy (parownicy). Materiały tj. pościel, dywaniki, zasłony wypierz w możliwie najwyższej temperaturze.

Jak wytępić pluskwy z mieszkania przy pomocy oprysku? Zaleca się wykonanie oprysku na pluskwy gdyż ten zazwyczaj pozwala dotrzeć lepiej do kryjówek owadów niż preparaty zadymiające i pozostać na powierzchni użycia znacznie dłużej. Podczas odpluskwiania zwróć uwagę szczególnie na miejsca tj. listwy przypodłogowe, otwory w ścianach, szuflady zwłaszcza szafek nocnych oraz ramy obrazów jeśli wiszą w pomieszczeniu zainfekowanym oraz inne trudno dostępne miejsca.

Jak działa oprysk na pluskwy? To preparat w koncentracie, który rozcieńcza się z wodą. Otrzymany w ten sposób preparat na pluskwy przy pomocy opryskiwacza ciśnieniowego nanosimy na ściany, listwy przypodłogowe, miejsca łączenia ścian i wszystkie szpary i szczeliny. Dzięki opryskowi wytępisz pluskwy z ramy łóżka po wcześniejszym demontażu materaca. Do oprysku na pluskwy zaleca się szczególnie preparaty mikrokapsułkowane (np. Effect Microtech CS). Utrzymują się na powierzchni znacznie dłużej stwarzając dodatkową barierę.

Zwalczanie pluskiew jest procesem wymagającym przygotowania z użyciem dobrze dobranych preparatów. Bardzo ważna jest skrupulatna inspekcja pomieszczenia i zlokalizowanie miejsc występowania pluskiew, tak by nie przegapić siedlisk pluskiew domowych. W przypadku pluskwy domowej naturalne sposoby na pluskwy rzadko zdają egzamin.