Usuwanie kleszczy. Przyrządy do wyciągania kleszczy


Zastanawiasz się jak wyciągać kleszcza? Usuwanie kleszczy powinno odbywać się ostrożnie i z użyciem specjalistycznych przyrządów do wyciągania kleszczy. Usuwanie kleszczy u ludzi odbywa się tak samo jak wyciąganie kleszczy u psa czy kota. Najważniejsze jest by główka kleszcza nie została. Bezpieczne wyciąganie kleszcza ułatwią specjalne przyrządy tj. kleszczołapki, pęsety, karty, lassa itp.

Sklep Odstraszanie.pl to największy wybór przyrządów do usuwania kleszczy w niskich cenach.

Katalog

Kick The Tick Zestaw do usuwania kleszczy.

Kick the Tick Zestaw zawiera preparat do wymrażania kleszczy oraz dwustronny przyrząd do usuwania kleszczy w każdym rozmiarze.

42,99 zł

Zobacz

Kleszczołapki Tick Twister O'Tom. Kleszczołapka, Pęseta do kleszczy.

Jak wyciągnąć kleszcza? Z pomocą przyjdzie kleszczołapka Tick Twister. Specjalna konstrukcja pozwala precyzyjnie wykręcić kleszcza.

12,50 zł 11,99 zł

Zobacz

Pęseta do wyciągania kleszczy Vaco. Pęseta do kleszczy.

Jak wyciągnąć kleszcza? Z pomocą przyjdzie zestaw do wyciągania kleszczy firmy Vaco zawiera pęsetę do usuwania kleszcza i preparat mrożący pasożyta.

29,99 zł 23,95 zł

Zobacz

Kick The Tick przyrząd do bezpiecznego usuwania kleszczy.

Przyrząd do bezpiecznego usuwania kleszczy Kick The Tick pozwala bezpiecznie usunąć kleszcze w całości, które przyczepiły się do skóry ludzi i zwierząt.

16,99 zł 12,99 zł

Zobacz

Kleszczołapki do usuwania kleszczy Tick Twister. Kleszczołapka, Pęseta do kleszczy.

Jak wyciągnąć kleszcza? Z pomocą przyjdzie kleszczołapka Tick Twister. Specjalna konstrukcja pozwala precyzyjnie wykręcić kleszcza. Nowe, atrakcyjne kolory!

19,99 zł

Zobacz

Test do wykrywania boreliozy u kleszcza. Sprawdź Kleszcza Acerbi.

Test diagnostyczny do wykrywania bakterii boreliozy u kleszczy od Acerbi pozwoli zbadać kleszcza i szybko uzyskać wynik, czy kleszcz który Cię ukąsił był zainfekowany borelią.

42,99 zł 34,99 zł

Zobacz