Kolce przeciw ptakom. Kolce na ptaki, gołębie.


Sklep Odstraszanie.pl to największy wybór skutecznych kolców na ptaki. Najlepsze kolce przeciw ptakom tylko sprawdzonych producentów, posiadające pozytywne opinie. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w wyborze i natychmiastową dostawę.

Kolce na ptaki pozwalają na ochronę i zabezpieczenie powierzchni przed ptakami takimi jak gołębie, ich niepożądaną obecnością i zanieczyszczeniami. Kolce przeciw ptakom zabezpieczają miejsca takie jak parapety, rynny, gzymsy, dachy, daszki, krawędzie dachów itp. Kolce ochronne na ptaki wykonane są z plastikowej podstawy i stalowych drutów zakończonych tępo by nie wyrządzić ptakom krzywdy. Kolce na gołębie montuje się przy pomocy kleju do kolców mocując je do bezpośrednio do oczyszczonej uprzednio powierzchni. Druty na ptaki ograniczają przede wszystkim obszar na którym ptaki mogłyby przesiadywać czy zakładać gniazda. To bardzo skuteczny sposób na ptaki szczególnie w miastach, gdzie gołębie niszczą elewacje, przenoszą choroby w swoich odchodach i zanieczyszczają posesje. W ofercie sklepu Odstraszanie.pl znajdziesz zarówno szerokie kolce na ptaki zabezpieczające stanowiące idealną ochronę parapetu przed gołębiami, jak również kolce na rynny.

Sklep Odstraszanie.pl - Najlepsze kolce na ptaki. Duży wybór, pozytywne opinie.


Katalog

Bardzo szerokie kolce na ptaki AVIK RX240 26,6 mb. 80 modułów.

Kolce na ptaki AVIK© RX240 to skuteczny sposób na gołębie i wróble, które pozwalają zabezpieczyć balkon przed ptakami. Zestaw 26,6 mb. 80 modułów.

480,00 zł

Zobacz

Bardzo gęste kolce na ptaki, gołębie, wróble. Kolce na ptaki AVIK R200 27 mb. 81 modułów.

Bardzo gęste Kolce na ptaki AVIK© R200. To najlepsze kolce na ptaki dostępne w serii AVIK© R. Gęstość drutów sprawia, że to najlepsze kolce na wróble. Tępo zakończone końcówki nie kaleczą ptaków. Zestaw 27 mb. 81 modułów.

486,00 zł

Zobacz

Kolce na ptaki, gołębie. Szerokie, gęste kolce przeciw ptakom AVIK R180. 40 mb. 120 modułów.

Najlepsze kolce na ptaki AVIK© R180 pozwalają na zabezpieczenie szerokich powierzchni, przed dużymi gatunkami ptaków takimi jak gołębie. Szerokie, gęste kolce na ptaki to najlepszy sposób na gołębie. Opakowanie hurt 40 mb. 120 modułów.

600,00 zł

Zobacz

Kolce na ptaki AVIK R140. Gęste kolce na gołębie. 30 mb. 90 modułów.

Kolce na ptaki AVIK© R140 zostały wyposażone w 108 drutów wchodzących na m.b. Pozwalają na zabezpieczenie powierzchni przed dużymi oraz małymi gatunkami ptaków. Zestaw 30 mb. 90 modułów.

522,00 zł

Zobacz

Kolce na ptaki AVIK R40. Kolce przeciw ptakom. 50 mb. 150 modułów.

Kolce na ptaki AVIK© R40 zostały wyposażone w 72 druty sprężynowe wchodzące na m.b. Długość pojedynczego elementu wynosi 341 mm. Doskonałe rozwiązanie w odstraszaniu dużych gatunków tj. gołębie, kawki, mewy itp. Zestaw 50 mb. 150 modułów.

600,00 zł

Zobacz

Kolce na ptaki AVIK R20. Kolce na gołębie. 50 mb. 150 modułów.

Kolce na ptaki AVIK© R20 to podstawowy model kolców z serii AVIK©. 1 mb systemu kolców AVIK© R20 składa się z 36 drutów sprężynowych. Zestaw 50 mb. 150 sztuk.

540,00 zł

Zobacz

Czyszczenie ptasich odchodów. Spray do usuwania i odtłuszczacz AVIK.

Usuwanie ptasich odchodów Avik to zestaw środków do usuwania ptasich nieczystości i odtłuszczania powierzchni pod trwały montaż kolców na ptaki.

39,99 zł 34,99 zł

Zobacz

Odtłuszczacz powierzchni AVIK 400ml

Preparat do odtłuszczania i oczyszczania powierzchni przed montażem kolców. Pojemność 400ml.

29,99 zł 19,99 zł

Zobacz

Kolce na ptaki plastikowe. Listwa na ptaki biała.

Listwy z kolcami przeciw ptakom to tanie rozwiązanie, które pozwala pozbyć się gołębi z balkonu. Łatwy montaż i możliwość dostosowania długości i szerokości panelu.

2,99 zł 2,65 zł

Zobacz

Plastikowe kolce na ptaki. Listwa z kolcami przeciw ptakom srebrna

Listwy z kolcami przeciw ptakom to tanie rozwiązanie, które pozwala pozbyć się gołębi z balkonu. Łatwy montaż i możliwość dostosowania długości i szerokości panelu.

2,99 zł

Zobacz

Końcówki zabezpieczające kolce na ptaki 1000szt.

Końcówki zabezpieczające kolce na ptaki to poliwęglanowe nakładki, które zabezpieczają końcówki kolców czyniąc je gładkimi w dotyku. Założenie zabezpieczających nakładek całkowicie eliminuje obawę skaleczenia się ptaków o kolce. Ilość: 1000 sztuk.

60,00 zł

Zobacz

Bardzo gęste kolce na ptaki, gołębie, wróble. Kolce na ptaki AVIK R200.

Bardzo gęste Kolce na ptaki AVIK© R200. To najlepsze kolce na ptaki dostępne w serii AVIK© R. Gęstość drutów sprawia, że to najlepsze kolce na wróble. Tępo zakończone końcówki nie kaleczą ptaków.

6,80 zł

ZobaczJak wybrać kolce na ptaki?

Podczas zakupu kolców przeciw ptakom stajemy przed wyborem modelu. Co jest istotne podczas podejmowania tej ważnej decyzji?

Wielkość odstraszanych ptaków

W przypadku gołębi oraz innych dużych ptaków takich jak mewy, wrony, kawki każdy z wybranych kolców na ptaki będzie odpowiedni. Jeśli chcesz odstraszyć wróble i inne małe ptaki istotne jest by zagęszczenie drutów przypadające na 1m było jak największe. W takim wypadku należy zwrócić szczególną uwagę na gęste kolce na ptaki.

Szerokość miejsca gdzie mają zostać montowane kolce na ptaki

Przed wyborem zmierz powierzchnię montażu i porównaj modele pod kątem szerokości i powierzchni jaką są w stanie zabezpieczyć. Jeśli miejsce gdzie będziesz montować kolce na ptaki jest szerokie np. parapet, wybierając kolce o wąskim rozstawie drutów może okazać się że wymagane będzie klejenie co najmniej dwóch rzędów równolegle.

Jakość wykonania i gwarancja

Zwróć uwagę na materiał wykonania kolców przeciw ptakom. Czy druty na ptaki wykonane są ze stali nierdzewnej czy galwanizowanej? Czy podstawy wykonane są w wysokiej jakości poliwęglanu? Czy moduły można dzielić na mniejsze fragmenty? Czy podstawy mają otwory umożliwiające montaż kolców do drewna? Czy kolce na ptaki można montować na rynnach? Niezwykle istotną informacją w przypadku kolców przeciw ptakom jest deklarowana trwałość oraz gwarancja jakiej udziela producent.

Jakie kolce na ptaki polecamy?

Szczególnie popularne i zbierające pozytywne opinie wśród naszych klientów oraz profesjonalnych ekip montujących zabezpieczenia na ptaki cieszą się niezmiennie kolce ochronne AVIK. Posiadają wszystkie najważniejsze cechy, jakimi powinny charakteryzować się najlepsze kolce na ptaki, o których pisaliśmy wyżej. Przewidywalna trwałość kolców AVIK to aż 15 lat, a producent udziela na swoje kolce przeciw ptakom aż 5 lat gwarancji!