Kolce przeciw ptakom. Kolce na ptaki, gołębie.


Sklep Odstraszanie.pl to największy wybór skutecznych kolców na ptaki. Najlepsze kolce przeciw ptakom tylko sprawdzonych producentów, posiadające pozytywne opinie. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w wyborze i natychmiastową dostawę.

Kolce na ptaki pozwalają na ochronę i zabezpieczenie powierzchni przed ptakami takimi jak gołębie, ich niepożądaną obecnością i zanieczyszczeniami. Kolce przeciw ptakom zabezpieczają miejsca takie jak parapety, rynny, gzymsy, dachy, daszki, krawędzie dachów itp. Kolce ochronne na ptaki wykonane są z plastikowej podstawy i stalowych drutów zakończonych tępo by nie wyrządzić ptakom krzywdy. Kolce na gołębie montuje się przy pomocy kleju do kolców mocując je do bezpośrednio do oczyszczonej uprzednio powierzchni. Druty na ptaki ograniczają przede wszystkim obszar na którym ptaki mogłyby przesiadywać czy zakładać gniazda. To bardzo skuteczny sposób na ptaki szczególnie w miastach, gdzie gołębie niszczą elewacje, przenoszą choroby w swoich odchodach i zanieczyszczają posesje. W ofercie sklepu Odstraszanie.pl znajdziesz zarówno szerokie kolce na ptaki zabezpieczające stanowiące idealną ochronę parapetu przed gołębiami, jak również kolce na rynny.

Sklep Odstraszanie.pl - Najlepsze kolce na ptaki. Duży wybór, pozytywne opinie.


Katalog

POLECAMY

Najlepsze kolce na gołębie. Szerokie, gęste kolce przeciw gołębiom AVIK R180.

Najlepsze kolce na gołębie AVIK© R180 pozwalają na zabezpieczenie szerokich powierzchni, przed dużymi gatunkami ptaków takimi jak gołębie. Szerokie, gęste kolce na gołębie to najlepszy sposób na gołębie. Pozwalają zabezpieczyć balkon, parapet, taras.

5,69 zł 4,99 zł

Zobacz

Plastikowe kolce na ptaki. Listwa z kolcami przeciw ptakom srebrna

Listwy z kolcami przeciw ptakom to tanie rozwiązanie, które pozwala pozbyć się gołębi z balkonu. Łatwy montaż i możliwość dostosowania długości i szerokości panelu.

2,99 zł

Zobacz

POLECAMY

Najlepsze kolce na ptaki, gołębie. Szerokie, gęste kolce przeciw ptakom AVIK R180.

Najlepsze kolce na ptaki AVIK© R180 pozwalają na zabezpieczenie szerokich powierzchni, przed dużymi gatunkami ptaków takimi jak gołębie. Szerokie, gęste kolce na ptaki to najlepszy sposób na gołębie. Pozwalają zabezpieczyć balkon, parapet, taras.

5,29 zł 4,99 zł

Zobacz

Kolce na ptaki plastikowe. Listwa z kolcami przeciw ptakom brązowa.

Listwy z kolcami przeciw ptakom to tanie rozwiązanie, które pozwala pozbyć się gołębi z balkonu. Łatwy montaż i możliwość dostosowania długości i szerokości panelu.

2,99 zł

Zobacz

Najgęstsze kolce na ptaki. Kolce na gołębie Antyptak 6.

Kolce na ptaki Antyptak 6 to z najbardziej zaawansowany model w całej serii kolców przeciw ptakom. Posiadają aż 120 kolców na 1 metr. Przy szerokości 160 mm zabezpieczają aż 220 mm powierzchni.

9,49 zł

Zobacz

Plastikowe kolce na ptaki. Listwa z kolcami przeciw ptakom czarna.

Listwy z kolcami przeciw ptakom to tanie rozwiązanie, które pozwala pozbyć się gołębi z balkonu. Łatwy montaż i możliwość dostosowania długości i szerokości panelu.

2,99 zł

Zobacz

Preparat do usuwania ptasich odchodów AVIK aż 750ml!

Preparat do ptasich odchodów pozwoli w łatwy sposób usunąć najbardziej uporczywe zabrudzenia. Preparat AVIK ma unikalną formułę, która rozpuszcza ptasie odchody nie niszcząc powierzchni. Dodatkowo odtłuszcza i zabezpiecza powierzchnię. Pojemność 750ml.

24,99 zł 19,99 zł

Zobacz

Bardzo gęste kolce wróble. Kolce na ptaki AVIK R200.

Bardzo gęste Kolce na wróble AVIK© R200. To najlepsze kolce przeciw wróblom dostępne w serii AVIK© R. Gęstość drutów sprawia, że to najlepsze kolce na wróble. Tępo zakończone końcówki nie kaleczą ptaków.

6,80 zł

Zobacz

POLECAMY

Bardzo szerokie kolce na ptaki AVIK RX240. Kolce na gołębie, wróble.

Kolce na ptaki AVIK© RX240 to skuteczny sposób na gołębie i wróble, które pozwalają zabezpieczyć balkon przed ptakami.

7,29 zł 5,78 zł

Zobacz

Kolce na ptaki AVIK R20. Kolce na gołębie.

Kolce na ptaki AVIK© R20 to podstawowy model kolców z serii AVIK©. 1 mb systemu kolców AVIK© R20 składa się z 36 drutów sprężynowych.

3,99 zł 3,85 zł

Zobacz

POLECAMY

AVIK Profesjonalny, bezbarwny klej do kolców na ptaki. Tuba 70ml.

Tuba z wygodnym aplikatorem o wielkości 70 ml. Klej do kolców przeciw ptakom pozwala na montaż około 3mb kolców na ptaki (9 pojedynczych modułów kolców AVIK). Odporny na działania czynników atmosferycznych i temperaturę -40 do +120 Cº.

14,99 zł

Zobacz

Bardzo gęste kolce na ptaki, gołębie, wróble. Kolce na ptaki AVIK R200.

Bardzo gęste Kolce na ptaki AVIK© R200. To najlepsze kolce na ptaki dostępne w serii AVIK© R. Gęstość drutów sprawia, że to najlepsze kolce na wróble. Tępo zakończone końcówki nie kaleczą ptaków.

6,80 zł

ZobaczJak wybrać kolce na ptaki?

Podczas zakupu kolców przeciw ptakom stajemy przed wyborem modelu. Co jest istotne podczas podejmowania tej ważnej decyzji?

Wielkość odstraszanych ptaków

W przypadku gołębi oraz innych dużych ptaków takich jak mewy, wrony, kawki każdy z wybranych kolców na ptaki będzie odpowiedni. Jeśli chcesz odstraszyć wróble i inne małe ptaki istotne jest by zagęszczenie drutów przypadające na 1m było jak największe. W takim wypadku należy zwrócić szczególną uwagę na gęste kolce na ptaki.

Szerokość miejsca gdzie mają zostać montowane kolce na ptaki

Przed wyborem zmierz powierzchnię montażu i porównaj modele pod kątem szerokości i powierzchni jaką są w stanie zabezpieczyć. Jeśli miejsce gdzie będziesz montować kolce na ptaki jest szerokie np. parapet, wybierając kolce o wąskim rozstawie drutów może okazać się że wymagane będzie klejenie co najmniej dwóch rzędów równolegle.

Jakość wykonania i gwarancja

Zwróć uwagę na materiał wykonania kolców przeciw ptakom. Czy druty na ptaki wykonane są ze stali nierdzewnej czy galwanizowanej? Czy podstawy wykonane są w wysokiej jakości poliwęglanu? Czy moduły można dzielić na mniejsze fragmenty? Czy podstawy mają otwory umożliwiające montaż kolców do drewna? Czy kolce na ptaki można montować na rynnach? Niezwykle istotną informacją w przypadku kolców przeciw ptakom jest deklarowana trwałość oraz gwarancja jakiej udziela producent.

Jakie kolce na ptaki polecamy?

Szczególnie popularne i zbierające pozytywne opinie wśród naszych klientów oraz profesjonalnych ekip montujących zabezpieczenia na ptaki cieszą się niezmiennie kolce ochronne AVIK. Posiadają wszystkie najważniejsze cechy, jakimi powinny charakteryzować się najlepsze kolce na ptaki, o których pisaliśmy wyżej. Przewidywalna trwałość kolców AVIK to aż 15 lat, a producent udziela na swoje kolce przeciw ptakom aż 5 lat gwarancji!