Środki na mole spożywcze. Sprawdzone preparaty i pułapki na mole kuchenne


Aby skutecznie pozbyć się moli z kuchni ważne jest wybranie sprawdzonych i skutecznych środków owadobójczych by zwalczyć mole spożywcze ostatecznie. Pułapki na mole spożywcze z feromonami to najlepsza profilaktyka - pozwalają na wyłapanie dorosłych moli, by nie dopuścić do złożenia przez nie jaj. Spray na mole pozwoli wytępić zarówno latające w kuchni mole jak również zwalczają larwy moli kuchennych.

W Odstraszanie.pl sądzimy, że mole w kuchni nie powinny być zwalczane silnymi preparatami owadobójczymi w miejscu gdzie składowana jest żywność. Dlatego w naszej ofercie oprócz klasycznych preparatów owadobójczych znajdziesz również naturalne środki na mole spożywcze oraz pułapki feromonowe, które są naszym zdaniem najbardziej ekologicznym sposobem by pozbyć się moli w kuchni. Omacnica spichrzanka, mklik mączny..brzmi dziwacznie? To nazwy naukowe, które przyjmują mole spożywcze. Nie musisz ich znać, za to jeśli chcesz znaleźć sposób na mole spożywcze, my mamy dla Ciebie gotowe i sprawdzone rozwiązania.

Sklep Odstraszanie.pl - najlepsze środki na mole w kuchni</h2

Katalog

POLECAMY

Najlepsza pułapka na mole spożywcze, mole odzieżowe 2w1 NO PEST 2szt.

Uniwersalna pułapka na mole spożywcze i mole odzieżowe NO PEST™ to rewolucyjne rozwiązanie. Nie musisz się zastanawiać jakie mole masz u siebie w domu. 2 sztuki zabezpieczą aż 100m² powierzchni przez 3 miesiące!

8,99 zł 7,99 zł

Zobacz

Środek, spray na mole spożywcze. Płyn Bros 500 ml.

Środek na mole spożywcze w sprayu. Preparat przeznaczony jest do zwalczania objawowego i zapobiegawczego moli spożywczych. Pojemność 500ml.

16,90 zł 14,49 zł

Zobacz

Dobol Fumigator 10g Bomba na owady, pluskwy, muchy, pchły, mole.

Dobol Fumigator to łatwy w użyciu preparat w formie świecy dymnej do dezynsekcji mieszkań. Dzięki rozpyleniu "mgły" owadobójczej, szybko rozprzestrzenia się w pomieszczeniach dzięki czemu nie potrzebny jest szczegółowy oprysk na owady. DOBOL Fumigator 10 g to bomba zamgławiająca na pluskwy, karaluchy, mrówki, korniki, pająki, spuszczele, kołatki, pchły. Francuzki środek owadobójczy firmy Kwizda to skuteczny odymiacz. Świeca dymna do zamgławiania owadów to skuteczny sposób na owady.

43,99 zł 37,99 zł

Zobacz

 Vaco MAX duża płytka owadobójcza. Płytka na owady.

Płytka owadobójcza Vaco dzięki posiada w swym składzie odpowiednio dobrane insektycydy i repelenty eliminujące z otoczenia owady biegające i latające. To skuteczny sposób na pluskwy, pająki, prusaki, karaluchy i inne owady.

21,99 zł 17,99 zł

Zobacz

Duży Dobol fumigator XXL 20g. Silna bomba gazowa na owady.

Dobol fumigator 20g to nowa odsłona znanego i popularnego środka owadobójczego posiadającego pozytywne opinie użytkowników profesjonalnych. Ten sam skład ale 2 razy więcej preparatu, pozwala zabezpieczyć teraz aż 100m2!

64,99 zł 57,99 zł

Zobacz

400 ml Środek owadobójczy, spray na owady Effect.

Bardzo skuteczny spray na owady marki Effect to sprawdzony, dwuskładnikowy środek owadobójczy. Najlepszy na muchy, karaluchy i mrówki oraz osy. Pojemność aż 400ml!

16,90 zł 14,99 zł

Zobacz

Spray na mole Vigonez Neptune. Środek na mole 200ml.

Skuteczny preparat na mole w sprayu Vigonez Neptune. Zawarte w nim składniki pozwalają wytępić mole i odstraszają nowe osobniki od przebywania w miejscu zastosowania środka na mole. Pojemność 200ml.

19,99 zł

Zobacz

Pułapka na mole spożywcze Bros. Lep na mole w kuchni.

Pułapka na mole Bros pomaga pozbyć się moli spożywczych w kuchni. Feromonowa pułapka na mole Bros działa przez 3 miesiące. To skuteczny sposób by pozbyć się moli kuchennych.

6,99 zł

Zobacz

10 sztuk Pułapka na mole spożywcze, kuchenne. Lep na mole spożywcze AF Demi Diamond.

Skuteczna feromonowa pułapka na mole kuchenne AF Demi Diamond. Feromonowa pułapka na mole kuchenne AF Demi Diamond przeznaczona do ochrony artykułów spożywczych przed molami w kuchni. Zawiera: 2 pułapka na mole kuchenne i 10 lepów na mole spożywcze.

47,90 zł

Zobacz

Pułapka na mole spożywcze Effect. Lep na mole kuchenne.

Pułapka feromonowa Effect na mole spożywcze, kuchenne. Dzięki specjalnym środkom na mole - feromonom, wabi i przykleja mole do silnego kleju.

9,99 zł 9,49 zł

Zobacz

Pułapka na mole ubraniowe i kuchenne. Vaco 2 sztuki.

Wyłapuje dorosłe mole kuchenne i ubraniowe, które nie mogą się rozmnożyć i inwazja po jakimś czasie zostaje zatrzymana. Pułapka na mole jest rozwiązaniem skutecznym i bezpiecznym dla żywności.

14,99 zł

Zobacz

Silna pułapka na mole spożywcze Bros MAX.

Pułapka na mole Bros Max pomaga pozbyć się moli spożywczych w kuchni. Feromonowa pułapka na mole Bros działa przez 3 miesiące. To skuteczny sposób by pozbyć się moli kuchennych.

8,99 zł 7,99 zł

Zobacz

VACO olejki na komary, mole i muchy do kontaktu + płyn 45ml Citronella.

VACO Elektro na komary, mole i muchy. Płyn uzupełniający 45 ml w zestawie!

22,90 zł

Zobacz

Pułapka na mole kuchenne. Vaco 2 szt. Lep na mole spożywcze.

Wyłapuje dorosłe mole spożywcze, które nie mogą się rozmnożyć i inwazja po jakimś czasie zostaje zatrzymana. Pułapka na mole kuchenne jest rozwiązaniem skutecznym i bezpiecznym dla żywności.

14,99 zł

Zobacz

Spray na mole Vigonez Neptune. Środek na mole 400ml

Skuteczny preparat na mole w sprayu Vigonez Neptune. Zawarte w nim składniki pozwalają wytępić mole i odstraszają nowe osobniki od przebywania w miejscu zastosowania środka na mole. Pojemność 400ml.

29,99 zł

Zobacz

Paralizator na owady Bros Zielona Moc. Spray zamrażający owady 300ml.

Innowacyjny spray zamrażający przeznaczony do zwalczania owadów biegających i latających. Środek zwalcza pająki, karaluchy, mrówki, pluskwy, muchy, larwy, komary, osy i mole. Pojemność 300ml.

17,99 zł 13,99 zł

Zobacz

Pułapka na mole kuchenne Panko. Lep na mole spożywcze.

Pułapka feromonowa Panko na mole spożywcze, kuchenne.

4,25 zł

Zobacz

Spray na mole Vigonez Neptune. Środek na mole 600ml

Skuteczny preparat na mole w sprayu Vigonez Neptune. Zawarte w nim składniki pozwalają wytępić mole i odstraszają nowe osobniki od przebywania w miejscu zastosowania środka na mole. Pojemność 600ml.

38,99 zł

Zobacz

Trójdzielna pułapka na mole kuchenne, spożywcze Panko 1 arkusz po 3 sztuki.

Trójdzielna pułapka feromonowa Panko na mole spożywcze, kuchenne. Skutecznie odławiają mkliki i omacnice.

12,99 zł

Zobacz

VACO Wkład płyn do Elektro na komary, mole i muchy 45ml

Wkład do VACO Elektro na komary, mole i muchy. Płyn uzupełniający 45 ml.

18,99 zł 16,99 zł

Zobacz

POLECAMY

Środek na komary do kontaktu Vaco Easy Electro.

Elektrofumigator firmy VACO zapewnia skuteczną ochronę przed owadami, a do tego jest niesamowicie prosty w użyciu.

16,99 zł

Zobacz

Lep na mole spożywcze Bros DUO. Pułapka na mole kuchenne + 2 lepy.

Bros DUO to skuteczny sposób na mole w kuchni. Lep na mole kuchenne z 2 wkładami wystarcza aż do 6 miesięcy!

15,00 zł

Zobacz

Wkład do pułapki na mole kuchenne BROS DUO. Lep na mole spożywcze 2szt.

Wkład do pułapki Bros DUO to sprawdzony sposób na mole kuchenne. Dwa lepy na mole spożywcze to aż do 6 miesięcy działania!

9,90 zł

Zobacz



Jak pozbyć się moli kuchennych? Mole w kuchni.

Sposób na mole kuchenne? Mole spożywcze - ich larwy - żywią się pokarmem roślinnym. Mole w suszonych grzybach, kaszy czy innych przetworach zbożowych to częsty widok w kuchni. Odradzamy używanie silnych środków owadobójczych w obecności miejsca składowania żywności. W takim przypadku najlepiej sprawdzają się feromonowe pułapki na mole. Umieszczone w miejscach bez przeciągów (z dala od okna czy wentylatora), by zapewnić właściwe uwalnianie feromonów wabiących mole pozwalają wytępić plagę moli. Gdy kartonik pułapki na mole kuchenne się zapełni zwyczajnie ją wyrzucasz. To rozwiązanie przyjazne dla środowiska i żywności w kuchni. Problem z molami zakończy się na dobre jeśli zrobisz dokładny przegląd produktów spożywczych. Porażone larwami produkty spożywcze należy niezwłocznie wyrzucić. Pierwszymi oznakami obecności moli są delikatne pajęczynki w opakowaniu produktu spożywczego. To świadectwo obecności larwy moli. To ważne, bo jeśli nie zlikwidujesz larw moli, dorosłe osobniki pojawią się znów za jakiś czas! Najlepiej przechowywać produkty narażone na atak moli kuchennych w lodówce.

Jak działa pułapka na mole? To kartonik pokryty jednostronnie bardzo silnym klejem z feromonami moli kuchennych. Samce mola zmieniają się z larwy w dorosłego owada wcześniej niż samice. Pułapka feromonowa wabi je do lepu na mole i ten przykleja się do powierzchni klejącej. Uniemożliwia to dalsze rozmnażanie się moli spożywczych. Samiczki, które pojawią się później nie mogą znaleźć partnera. Takiego działania nie zapewniają żadne domowe sposoby na mole spożywcze.


Dowiedz się jak pozbyć się moli spożywczych z kuchni.