Najlepsze środki na mole. Skuteczne preparaty, spraye oraz pułapki.


Aby skutecznie pozbyć się moli z domu powinieneś wybrać najlepszy sposób na mole. Przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę opartą o najlepsze preparaty na rynku - skuteczną odpowiedź na problem z molami spożywczymi i odzieżowymi. Wybraliśmy jedynie te środki na mole, które działają w 100% i posiadają najlepsze opinie użytkowników profesjonalnych. W Odstraszanie.pl tylko skuteczne środki owadobójcze, które pozwolą Ci wytępić mole.

SPRAWDŹ MOLE SPOŻYWCZE
SPRAWDŹ MOLE UBRANIOWE

Odstraszanie.pl - mamy sposób na mole w szafie i kuchni!

Katalog

POLECAMY

Najlepsza pułapka na mole spożywcze, mole odzieżowe 2w1 NO PEST 2szt.

Uniwersalna pułapka na mole spożywcze i mole odzieżowe NO PEST™ to rewolucyjne rozwiązanie. Nie musisz się zastanawiać jakie mole masz u siebie w domu. 2 sztuki zabezpieczą aż 100m² powierzchni przez 3 miesiące!

9,99 zł 6,99 zł

Zobacz

Środek, spray na mole spożywcze. Płyn Bros 500 ml.

Środek na mole spożywcze w sprayu. Preparat przeznaczony jest do zwalczania objawowego i zapobiegawczego moli spożywczych. Pojemność 500ml.

16,90 zł 14,49 zł

Zobacz

Dobol Fumigator 10g. Bomba zamgławiająca, odymiacz, świeca dymna.

Dobol Fumigator to łatwy w użyciu preparat w formie świecy dymnej do dezynsekcji mieszkań. Dzięki rozpyleniu "mgły" owadobójczej, szybko rozprzestrzenia się w pomieszczeniach dzięki czemu nie potrzebny jest szczegółowy oprysk na owady. DOBOL Fumigator 10 g to bomba zamgławiająca na pluskwy, karaluchy, mrówki, korniki, pająki, spuszczele, kołatki, pchły. Francuzki środek owadobójczy firmy Kwizda to skuteczny odymiacz. Świeca dymna do zamgławiania owadów to skuteczny sposób na owady.

39,99 zł

Zobacz

 Vaco MAX duża płytka owadobójcza. Płytka na owady.

Płytka owadobójcza Vaco dzięki posiada w swym składzie odpowiednio dobrane insektycydy i repelenty eliminujące z otoczenia owady biegające i latające. To skuteczny sposób na pluskwy, pająki, prusaki, karaluchy i inne owady.

21,99 zł 17,99 zł

Zobacz

Duży Dobol fumigator XXL 20g. Silna bomba gazowa na owady.

Dobol fumigator 20g to nowa odsłona znanego i popularnego środka owadobójczego posiadającego pozytywne opinie użytkowników profesjonalnych. Ten sam skład ale 2 razy więcej preparatu, pozwala zabezpieczyć teraz aż 100m2!

54,99 zł

Zobacz

400 ml Środek owadobójczy, spray na owady Effect.

Bardzo skuteczny spray na owady marki Effect to sprawdzony, dwuskładnikowy środek owadobójczy. Najlepszy na muchy, karaluchy i mrówki oraz osy. Pojemność aż 400ml!

16,90 zł 11,99 zł

Zobacz

Spray na mole Vigonez Neptune. Środek na mole 200ml.

Skuteczny preparat na mole w sprayu Vigonez Neptune. Zawarte w nim składniki pozwalają wytępić mole i odstraszają nowe osobniki od przebywania w miejscu zastosowania środka na mole. Pojemność 200ml.

19,99 zł

Zobacz

Pułapka na mole spożywcze Bros. Lep na mole w kuchni.

Pułapka na mole Bros pomaga pozbyć się moli spożywczych w kuchni. Feromonowa pułapka na mole Bros działa przez 3 miesiące. To skuteczny sposób by pozbyć się moli kuchennych.

6,99 zł

Zobacz

10 sztuk Pułapka na mole spożywcze, kuchenne. Lep na mole spożywcze AF Demi Diamond.

Skuteczna feromonowa pułapka na mole kuchenne AF Demi Diamond. Feromonowa pułapka na mole kuchenne AF Demi Diamond przeznaczona do ochrony artykułów spożywczych przed molami w kuchni. Zawiera: 2 pułapka na mole kuchenne i 10 lepów na mole spożywcze.

39,90 zł

Zobacz

Pułapka na mole spożywcze Effect. Lep na mole kuchenne.

Pułapka feromonowa Effect na mole spożywcze, kuchenne. Dzięki specjalnym środkom na mole - feromonom, wabi i przykleja mole do silnego kleju.

9,99 zł 9,49 zł

Zobacz

Pułapka na mole ubraniowe i kuchenne. Vaco 2 sztuki.

Wyłapuje dorosłe mole kuchenne i ubraniowe, które nie mogą się rozmnożyć i inwazja po jakimś czasie zostaje zatrzymana. Pułapka na mole jest rozwiązaniem skutecznym i bezpiecznym dla żywności.

14,99 zł

Zobacz

Pułapka na mole ubraniowe Effect. Lep na mole odzieżowe.

Pułapka feromonowa Effect na mole ubraniowe, odzieżowe. Dzięki specjalnym środkom na mole - feromonom, wabi i przykleja mole do silnego kleju.

9,99 zł 9,49 zł

ZobaczJak pozbyć się moli z kuchni?Sposób na mole kuchenne? W przypadku moli spożywczych (np. omacnica spichrzanka), w bliskiej styczności z żywnością najlepiej sprawdzają się feromonowe pułapki na mole. Umieść je w miejscu bez przeciągów (z dala od okna czy wentylatorze), tak by feromony mogły się swobodnie rozchodzić a wyłapiesz je wszystkie. Zapełniony kartonik pułapki na mole kuchenne zwyczajnie wyrzucasz i znów cieszy Cię kuchnia bez moli. Problem z molami kuchennymi zakończony. By wytępić mole spożywcze musisz zrobić przegląd produktów spożywczych - jeśli nie zlikwidujesz larw moli, dorosłe osobniki pojawią się znów za jakiś czas! Najlepiej przechowywać produkty zbożowe w lodówce.

Jak pozbyć się moli z szafy?Sposób na mole odzieżowe? Co zrobić by chronić odzież przed molami? Podobnie jak w przypadku moli kuchennych, znajdziesz u nas pułapki na mole odzieżowe zawierające specyficzne dla nich feromony wabiące. Pułapkę na mole możesz powiesić w szafie lub postawić na półce w jej pobliżu. Sposób na mole tekstylne to również preparaty na mole w aerozolu oraz spray na mole.

Jak działa pułapka na mole? To kartonik powleczony z jednej strony bardzo silnym klejem wysyconym feromonami. W zależności od przeznaczenia są to feromony moli spożywczych lub odzieżowych. Samce mola zmieniają się z larwy w dorosłego owada wcześniej niż samice. Pułapka feromonowa wabi je do lepu na mole i ten przykleja się do powierzchni klejącej. Uniemożliwia to dalsze rozmnażanie się moli. Samiczki, które pojawią się później nie mogą znaleźć partnera.


Sprawdź też polecane środki na muchy