Jak pozbyć się moli z domu? Najlepsze środki na mole, preparaty, spraye oraz pułapki.


Aby skutecznie pozbyć się moli z domu powinieneś wybrać najlepszy sposób na mole. Przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę opartą o najlepsze preparaty na rynku - skuteczną odpowiedź na problem z molami. Wybraliśmy jedynie te środki na mole, które działają w 100% i posiadają najlepsze opinie użytkowników profesjonalnych. W Odstraszanie.pl tylko skuteczne środki owadobójcze, które pozwolą Ci wytępić mole.

Jak pozbyć się moli z kuchni?

Sposób na mole kuchenne? W przypadku moli spożywczych (np. omacnica spichrzanka), w bliskiej styczności z żywnością najlepiej sprawdzają się feromonowe pułapki na mole. Umieść je w miejscu bez przeciągów (z dala od okna czy wentylatorze), tak by feromony mogły się swobodnie rozchodzić a wyłapiesz je wszystkie. Zapełniony kartonik pułapki na mole kuchenne zwyczajnie wyrzucasz i znów cieszy Cię kuchnia bez moli. Problem z molami kuchennymi zakończony. By wytępić mole spożywcze musisz zrobić przegląd produktów spożywczych - jeśli nie zlikwidujesz larw moli, dorosłe osobniki pojawią się znów za jakiś czas! Najlepiej przechowywać produkty zbożowe w lodówce.

SPRAWDŹ MOLE SPOŻYWCZE

Jak pozbyć się moli z szafy?

Sposób na mole odzieżowe? Co zrobić by chronić odzież przed molami? Podobnie jak w przypadku moli kuchennych, znajdziesz u nas pułapki na mole odzieżowe zawierające specyficzne dla nich feromony wabiące. Pułapkę na mole możesz powiesić w szafie lub postawić na półce w jej pobliżu. Sposób na mole tekstylne to również preparaty na mole w aerozolu oraz spray na mole.

SPRAWDŹ MOLE UBRANIOWE

Jak działa pułapka na mole? To kartonik powleczony z jednej strony bardzo silnym klejem wysyconym feromonami. W zależności od przeznaczenia są to feromony moli spożywczych lub odzieżowych. Samce mola zmieniają się z larwy w dorosłego owada wcześniej niż samice. Pułapka feromonowa wabi je do lepu na mole i ten przykleja się do powierzchni klejącej. Uniemożliwia to dalsze rozmnażanie się moli. Samiczki, które pojawią się później nie mogą znaleźć partnera.


Odstraszanie.pl - mamy sposób na mole!

Katalog

Pułapka na mole kuchenne Panko. Lep na mole spożywcze.

Pułapka feromonowa Panko na mole spożywcze, kuchenne.

4,25 zł

Zobacz

Pułapka na mole ubraniowe. Lep na mole odzieżowe Panko M-Trap.

Pułapka na mole ubraniowe do zwalczania moli odzieżowych. Lep na mole Panko to skuteczne rozwiązanie cenione przez użytkowników na całym świecie.

6,99 zł

Zobacz

Pułapka na mole spożywcze Effect. Lep na mole kuchenne.

Pułapka feromonowa Effect na mole spożywcze, kuchenne. Dzięki specjalnym środkom na mole - feromonom, wabi i przykleja mole do silnego kleju.

8,99 zł

Zobacz

Pułapka na mole ubraniowe Effect. Lep na mole odzieżowe.

Pułapka feromonowa Effect na mole ubraniowe, odzieżowe. Dzięki specjalnym środkom na mole - feromonom, wabi i przykleja mole do silnego kleju.

8,99 zł

Zobacz

400 ml Środek owadobójczy, spray na owady Effect.

Bardzo skuteczny spray na owady marki Effect to sprawdzony, dwuskładnikowy środek owadobójczy. Najlepszy na muchy, karaluchy i mrówki oraz osy. Pojemność aż 400ml!

12,90 zł 9,50 zł

Zobacz

Pułapka na mole ubraniowe Vaco. Lep na mole odzieżowe.

Pułapka na mole ubraniowe wabi feromonami. Służy do odławiania dorosłych moli ubraniowych. Brak substancji toksycznych - bezpieczna dla dzieci i zwierząt domowych. Bezzapachowa.

9,99 zł

Zobacz

Pułapka na mole kuchenne. Vaco 2 szt. Lep na mole spożywcze.

Wyłapuje dorosłe mole spożywcze, które nie mogą się rozmnożyć i inwazja po jakimś czasie zostaje zatrzymana. Pułapka na mole kuchenne jest rozwiązaniem skutecznym i bezpiecznym dla żywności.

11,59 zł

Zobacz

Vaco spray na owady latające. Insektycyd.

Spray na owady latające Vaco to insektycyd śmiertelny dla owadów. Preparat na owady posiada w swoim składzie aktywne substancje czynne.

12,99 zł

Zobacz

Trójdzielna pułapka na mole kuchenne, spożywcze Panko 1 arkusz po 3 sztuki.

Trójdzielna pułapka feromonowa Panko na mole spożywcze, kuchenne. Skutecznie odławiają mkliki i omacnice.

12,99 zł

Zobacz

Środek, spray na mole spożywcze. Płyn Bros 500 ml.

Środek na mole spożywcze w sprayu. Preparat przeznaczony jest do zwalczania objawowego i zapobiegawczego moli spożywczych. Pojemność 500ml.

13,49 zł

Zobacz

Pułapka na mole ubraniowe i kuchenne. Vaco 2 sztuki.

Wyłapuje dorosłe mole kuchenne i ubraniowe, które nie mogą się rozmnożyć i inwazja po jakimś czasie zostaje zatrzymana. Pułapka na mole jest rozwiązaniem skutecznym i bezpiecznym dla żywności.

14,99 zł

Zobacz

Płytka owadobójcza. Płytka na owady Vaco MAX.

Płytka owadobójcza Vaco dzięki posiada w swym składzie odpowiednio dobrane insektycydy i repelenty eliminujące z otoczenia owady biegające i latające. To skuteczny sposób na pluskwy, pająki, prusaki, karaluchy i inne owady.

17,99 zł

Zobacz