Bakterie do szamb i oczyszczalni. Środki i preparaty z bakteriami.


Środki do szamb oraz do oczyszczalni przydomowej, które dzięki wyspecjalizowanym kulturom bakterii i enzymom rozkładają m. in.: nieczystośći, tłuszcze, resztki roślinne i papier. Głównym zadaniem bakterii do szamba jest przyspieszenie procesów biologicznego rozkładu nieczystości i złogów. Stosowanie jest niezwykle proste - wystarczy wrzucić do toalety właściwą ilość preparatu. Po spłukaniu wody bakterie dostaną się do szamba i tam rozpoczyna się ich właściwe działanie. Bakterie stosowane regularnie w oczyszczalni przydomowej czy szambie skutecznie eliminują nieprzyjemny zapach i zmniejszają częstotliwość opróżniania zbiornika. Najczęściej występują w formie tabletek do szamb, proszku w saszetkach, czy do odmierzania miarką.

Sklep Odstraszanie.pl - preparaty i środki do kominka, grilla. Niskie ceny, natychmiastowa dostawa!

Katalog

Preparat do latryn, suchych toalet. Microbec Ultra środek do latryn 4x30g.

Preparat do latryn i suchych toalet Microbec Ultra w proszku. Środek do latryn zawiera dodatek enzymów i bakterii wspomagających i przyspieszających rozkład odpadów. Skutecznie eliminuje nieprzyjemny zapach. Zawartość opakowania: 4 saszetki.

14,99 zł

Zobacz

Bakterie do szamba, oczyszczalni. Środek do szamba Sanitolux 1kg.

Sanitolux to najbardziej skoncentrowany bioaktywator zawierający bakterie do szamba i przydomowych oczyszczalni w najwyższym stężeniu. 1g to 4 miliardy bakterii! Neutralizuje szkodliwe substancje, likwiduje odór, udrażnia kanalizację. Masa netto:1kg.

42,99 zł

Zobacz

Tabletki do szamba, oczyszczalni. Bakterie do szamba Microbec Ultra Tabs 16x20g.

Tabletki do szamba Microbec Ultra Tabs to wygodna i szybka metoda aplikacji. Wyspecjalizowane kultury bakterii i enzymy skutecznie radzą sobie z osadami, złogami czy zatorami. Zawartość opakowania: 16 tabletek.

34,88 zł

Zobacz

Bakterie do szamba i oczyszczalni Microbec saszetki 18x25g cytryna.

Microbec Bio to nowoczesny preparat enzymatyczny do szamb i przydomowych oczyszczalni. Zawiera bardzo dużą ilość pożytecznych bakterii. Usuwa osady, złogi i zatory. Preparat w saszetkach: 18x25g.

38,70 zł

Zobacz

Bakterie do szamba Microbec Ultra + żel do WC z aplikatorem Microbec gratis.

Bakterie do szamba Microbec Ultra to najnowsza generacja środków enzymatycznych do szamb i przydomowych oczyszczalni. Skutecznie niweluje przykre zapachy. Teraz z gratisem- żel do WC Microbec WC BIO.

49,00 zł

Zobacz

Bakterie do szamba, oczyszczalni Microbec Bio 1200g. Środek do szamba.

Bio Microbec to najnowszej generacji biologiczny preparat do przydomowych oczyszczalni, którego regularne stosowanie przyczynia się do utrzymania wysokiej sprawności oczyszczalni dzięki zmniejszaniu ilości złogów i osadów. Masa netto:1,2kg.

43,99 zł

Zobacz

Microbec Ultra proszek 1200g Bakterie do szamba, oczyszczalni cytryna.

Microbec Ultra to nowoczesny preparat do szamba z wyspecjalizowanymi kulturami bakterii i enzymami. Przyspiesza proces rozkładu. jest bezpieczny dla ludzi, zwierząt i środowiska. Masa netto: 1200g.

49,00 zł

Zobacz

Bakterie do szamb, oczyszczalni. Preparat do szamba Sanitolux 200g.

Sanitolux to najbardziej skoncentrowany bioaktywator zawierający bakterie do szamba i przydomowych oczyszczalni w najwyższym stężeniu. 1g to 4 miliardy bakterii! Neutralizuje szkodliwe substancje, likwiduje odór, udrażnia kanalizację. Masa netto: 200g.

18,99 zł

Zobacz

Sanidenn bakterie do szamb, oczyszczalni tabletki 52szt.

Sanidenn Tabs bakterie do szamb, oczyszczalni przydomowych, utylizacji ścieków i nieczystości w szambach, oczyszczalniach, basenach i kanałach gnojowych oraz poprawy warunków sanitarnych w budynkach inwentarskich. Zawartość 52 tabletki.

59,00 zł

Zobacz

Bakterie do szamba i oczyszczalni Microbec saszetki 18x25g eukaliptus.

Microbec Bio to nowoczesny preparat enzymatyczny do szamb i przydomowych oczyszczalni. Zawiera bardzo dużą ilość pożytecznych bakterii. Usuwa osady, złogi i zatory. Preparat w saszetkach: 18x25g.

38,70 zł

Zobacz

Bakterie do szamba, oczyszczalni Microbec Ultra proszek 1200g eukaliptus.

Microbec Ultra proszek do szamba o intensywnym zapachu eukaliptusa. Miliardy bakterii, które pomogą Ci w pozbyciu się osadów i złogów. Masa netto: 1200g.

49,00 zł

Zobacz

Żel do WC Bros Microbec. Środek do czyszczenia WC 750ml.

Żel do WC Bros Microbec to środek do czyszczenia sanitariatów w instalacjach, gdzie używa się preparatów do biodegradacji. Dodatek bakterii i enzymów skutecznie wspomaga tworzenie naturalnej flory bakteryjnej w zbiornikach. Pojemność opakowania: 750ml.

14,99 zł

Zobacz

 Bakterie do oczyszczalni, szamba Microbec Ultra. Środek w saszetkach 18x35g.

Microbec Bio to nowoczesny preparat mikrobiologiczny do przydomowych oczyszczalni, którego regularne stosowanie pomoże utrzymać Ci wysoką sprawność oczyszczalni dzięki zmniejszaniu ilości złogów i osadów. Preparat w saszetkach: 18x35g.

41,40 zł

Zobacz

Sanidenn bakterie do szamb, oczyszczalni tabletki 100szt.

Sanidenn Tabs tabletki do szamb, oczyszczalni przydomowych wspomagające rozpad i neutralizację szkodliwych substancji, zmniejszając objętość osadów ściekowych i likwidując odór. Zawartość 100 tabletek.

115,00 zł

Zobacz

Sanidenn bakterie do szamb, oczyszczalni tabletki 12szt.

Sanidenn Tabs bakterie do szamb, oczyszczalni przydomowych w tabletkach neutralizujące szkodliwe substancje, zmniejszające objętość osadów ściekowych i likwidujące odór. Zawartość 12 tabletek.

18,00 zł

Zobacz

Sanidenn bakterie do szamb, oczyszczalni tabletki 24szt.

Sanidenn Tabs bakterie do szamb, oczyszczalni przydomowych w tabletkach neutralizujące szkodliwe substancje, zmniejszające objętość osadów ściekowych i likwidujące odór. Zawartość 24 tabletki.

30,00 zł

Zobacz