Jak pozbyć się biedronki azjatyckiej z domu?


Biedronka azjatycka to gatunek obcy, wypierający Polskie gatunki. Tempo rozmnażania biedronki azjatyckiej, agresywne usposobienie oraz małe wymagania stanowią o sukcesie jej ekspansji na Europę. Przed zimą biedronki szukają schronienia w naszych domach by przetrwać niekorzystne warunki atmosferyczne. Duże skupiska biedronek mogą wywoływać u ludzi wrażliwych reakcje alergiczne na ich wydzieliny. Skuteczny sposób na biedronki azjatyckie to użycie uniwersalnych środków owadobójczych o szerokim spektrum działania. Do stosowania na elewacje można użyć opryski owadobójcze. W przypadku wnętrz by zwalczyć biedronki azjatyckie zalecane są preparaty owadobójcze w sprayu i płytki owadobójcze.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Gwarantujemy szybką wysyłkę oraz najniższe ceny w Polsce!

Katalog

Środek na biedronki azjatyckie. Preparat, spray 400ml.

Spray owadobójczy na biedronki azjatyckie eliminujący z otoczenia owady latające. To skuteczny sposób na biedronki, muchy, mole, ćmy i inne owady spotykane w domach i mieszkaniach.

14,90 zł

Zobacz

Płytka owadobójcza. Płytka na owady Vaco.

Płytka owadobójcza do zwalczania i odstraszania biedronki azjatyckiej. Pozwala pozbyć się biedronek z domu.

16,90 zł

Zobacz

Środek na biedronki. Preparat, środek owadobójczy 500 ml.

Skuteczny środek owadobójczy w sprayu. Uniwersalny preparat na owady skuteczny w walce z plagą biedronki azjatyckiej. Pojemność 500 ml, z atomizerem.

25,99 zł

Zobacz

Środek na biedronki. Preparat, oprysk na biedronki 100ml.

Oprysk na biedronki jest silnym preparatem owadobójczym do zwalczania owadów latających i biegających w tym biedronek azjatyckich. Pojemność: 100 ml

59,00 zł

Zobacz