Spray na mrówki


Aby skutecznie wytępić mrówki z domu czy ogrodu trzeba wybrać najlepszy preparat na mrówki. Do użytku domowego świetnie w tym celu sprawdzają się spraye i aerozole na mrówki. Wybraliśmy spośród dostępnych środków na mrówki te najbardziej skuteczne posiadające pozytywne opinie by rozwiązać Twój problem z mrówkami. Wybierz swój skuteczny spray lub aerozol, który pozwoli Ci wytępić mrówki. W Odstraszanie.pl tylko skuteczne środki owadobójcze, które pozwolą Ci wytępić mrówki.

Jak pozbyć się mrówek przy pomocy sprayu czy aerozolu?


Mrówki w domu? Spray przeciw mrówkom użyj spryskując powierzchnie, gdzie występują mrówki np. w rogach pomieszczeń, pod szafkami, wzdłuż ścian.

Mrówki w ogrodzie? Spray by wytępić mrówki w ogrodzie można również użyć na zewnątrz spryskując nim owady bezpośrednio lub na znane ścieżki mrówek.

Jak działa spray na mrówki? To preparat o działaniu kontaktowym. Zwalcza mrówki w zetknięciu z preparatem przez bezpośrednie opryskanie lub przez kontakt w czasie działania środka


Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Gwarantujemy szybką wysyłkę oraz najniższe ceny w Polsce!

Katalog

400 ml Środek owadobójczy, spray na owady Effect.

Bardzo skuteczny spray na owady marki Effect to sprawdzony, dwuskładnikowy środek owadobójczy. Najlepszy na muchy, karaluchy i mrówki oraz osy. Pojemność aż 400ml!

16,90 zł

Zobacz

POLECAMY

Uniwersalny środek na owady biegające i latające Effect 500 ml.

Uniwersalny środek na owady biegające i latające Effect. Spray na owady z atomizerem o pojemności 500ml sprawdzi się skutecznie w każdym domu do zwalczania owadów tj. muchy, komary, rybiki cukrowe, mrówki, karaluchy i in.

25,99 zł

Zobacz

POLECAMY

Zwalczanie mrówek. Effect preparat na mrówki, spray i proszek.

Zestaw najlepszych środków owadobójczych by wytępić mrówki. Proszek na mrówki, spray na mrówki oraz silny koncentrat Effect oprysk na mrówki. Pozbądź się mrówek z domu i ogrodu.

119,99 zł

Zobacz

Nowość

Bifent Fogger Plus 100ml. Bomba na owady, mgła.

Biffent Fogger Plus to preparat 3 składnikowy do zamgławiania pomieszczeń, który dociera do kryjówek i gniazd owadów, takich jak pluskwy, karaluchy, muchy, osy, pchły, pająki, mrówki i in. Zabezpiecza aż do 500m3! Pojemność 100 ml.

36,99 zł

Zobacz

Duracid spray owadobójczy. Środek, preparat na owady 500 ml.

Wysoce skuteczny preparat na owady w sprayu. Wytwarza aktywną pianę. Pełni rolę doraźnego środka owadobójczego, a zawarte w nim środki odstraszają owady do przebywania w miejscu jego zastosowania. Pojemność 500 ml.

26,99 zł

Zobacz

Spray na mrówki. Stop Owadom 550ml.

Środek na mrówki w sprayu w formie mikrokapsułek. Preparat przeznaczony jest do zwalczania objawowego i zapobiegawczego mrówek w higienie sanitarnej. Pojemność 550ml.

25,49 zł 24,30 zł

Zobacz

Paralizator na owady Bros Zielona Moc. Spray zamrażający owady 300ml.

Innowacyjny spray zamrażający przeznaczony do zwalczania owadów biegających i latających. Środek zwalcza pająki, karaluchy, mrówki, pluskwy, muchy, larwy, komary, osy i mole. Pojemność 300ml.

17,99 zł 13,99 zł

Zobacz