Trutka na mrówki. Żel na mrówki.


Spośród produktów dostępnych na rynku wybraliśmy skuteczne i najlepsze trutki na mrówki. Żel na mrówki lub trutka w proszku to profesjonalna odpowiedź na problem z mrówkami. W Odstraszanie.pl tylko najlepsze środki na owady, które pozwolą Ci wytępić mrówki.

Jak pozbyć się mrówek przy pomocy żelu na mrówki?

Żel do zwalczania mrówek należy rozprowadzić wg opisu: 1 kropla żelu na 1m2 powierzchni lub 1m.b. (w przypadku nanoszenia w linni prostej)

Trutka na mrówki faraona

Oprócz żelu na mrówki w pomieszczeniach takich jak kuchnia do szafki możesz wkleić specjalną trutkę na mrówki faraona w proszku. To bardzo skuteczny sposób na faraonki. Mrówki pobierają trutkę jako pokarm i giną. Trutka zanoszona do gniazda pozwala wytępić całą kolonię.

Katalog

Trutka na mrówki. Środek przeciw mrówkom w żelu Fourmidor.

Fourmidor żel na mrówki to najskuteczniejsza trutka na mrówki. Pozbądź się całej kolonii mrówek używając jednego preparatu. Pojemność 25g.

132,50 zł

Zobacz

Trutka na mrówki Bros Mrówex 10g. Preparat, środek w karmniku na mrówki.

Bros Mrówex to gotowy do użycia preparat na mrówki ogrodowe w karmniku. Trutka na mrówki przeznaczona do zwalczania mrówek ogrodowych w pomieszczeniach i ich bezpośrednim sąsiedztwie, np. na tarasach, balkonach, w altanach, na ścieżkach, podjazdach itp.

12,49 zł

Zobacz

POLECAMY

Trutka na mrówki NO PEST Foval Gel Plus. Żel w pułapce z wabikiem 2x5g.

Trutka na mrówki NO PEST Foval gel plus w postaci pułapek z żelem to skuteczny środek na mrówki z innowacyjnym wabikiem, dzięki któremu pozbędziesz się całej kolonii mrówek i nowych mrowisk. Substancja czynna: Imidachlopryd 0,01%. Opakowanie: 2x5g.

29,99 zł 24,99 zł

Zobacz

POLECAMY

Trutka na mrówki NO PEST. Żel przeciw mrówkom z wabikiem 10g.

Trutka na mrówki NO PEST żel to skuteczny środek na mrówki z innowacyjnym wabikiem, dzięki któremu pozbędziesz się całej kolonii mrówek i nowych mrowisk. Substancja czynna: Cypermetryna 3,0 g/100 g. Opakowanie: 10g.

22,99 zł 19,99 zł

Zobacz

2x Płytka owadobójcza na owady Bros Duo Decor

Dekoracyjna płytka na zwalczania owadów latających (muchy, komary, meszki, muszki owocówki i mole odzieżowe) w pomieszczeniach. Nawet do 4 miesięcy ochrony. 2 sztuki w opakowaniu.

16,99 zł 14,99 zł

Zobacz

Advion żel na mrówki. Środek, preparat, trutka na mrówki 30g.

Advion żel na mrówki skutecznie zwalcza całe kolonie mrówek. Silny preparat o działaniu pokarmowym z potwierdzoną skutecznością. Pojemność 30g.

159,00 zł

Zobacz

Trutka na mrówki. Żel, środek na mrówki Magnum Gel IGR

Magnum Gel na mrówki to jedna z najskuteczniejszych trutek na mrówki. Pozbądź się całej kolonii mrówek używając jednego preparatu. Waga 40g.

64,90 zł

Zobacz

 Pistolet do żelu na karaluchy, mrówki, prusaki B&G. Aplikator do żelu na owady z kaburą.

Uniwersalny pistolet do żelu B&G na prusaki, karaluchy, mrówki. Z pomocą pistoletu dokładnie naniesiesz niemal dowolny żel na owady. Aplikator pozwoli Ci kontrolować ilość dozowanego produktu. W zestawie dołączona kabura.

399,00 zł

Zobacz