Trutka na mrówki. Żel na mrówki.


Spośród produktów dostępnych na rynku wybraliśmy innowacyjne i najlepsze trutki na mrówki. Żel na mrówki lub trutka w proszku to profesjonalna odpowiedź na problem z mrówkami. W Odstraszanie.pl tylko najlepsze środki na owady, które pozwolą Ci wytępić mrówki.

Jak pozbyć się mrówek przy pomocy żelu na mrówki?

Żel do zwalczania mrówek należy rozprowadzić wg opisu: 1 kropla żelu na 1m2 powierzchni lub 1m.b. (w przypadku nanoszenia w linni prostej)

Trutka na mrówki faraona

Oprócz żelu na mrówki w pomieszczeniach takich jak kuchnia do szafki możesz wkleić specjalną trutkę na mrówki faraona w proszku. To bardzo skuteczny sposób na faraonki. Mrówki pobierają trutkę jako pokarm i giną. Trutka zanoszona do gniazda pozwala wytępić całą kolonię.

Katalog

Trutka na mrówki faraona. Preparat, środek Best 3x2,5g.

Trutka na mrówki faraona w specjalnych gotowych karmnikach. Zwalczanie mrówek faraona odbywa się przez zatrucie pokarmowe dzięki czemu cechuje się zabójczą skutecznością by wytępić mrówki faraona kompleksowo - królową mrówek wraz z całą kolonią. Pojemność: 3x2,5g.

24,99 zł

Zobacz

Nowość

Advion Mrówki Żel. Środek, preparat, żel na mrówki.

Advion żel na mrówki skutecznie zwalcza całe kolonie mrówek. Silny preparat o działaniu pokarmowym z potwierdzoną skutecznością. Pojemność 30g.

135,00 zł

Zobacz

Trutka na mrówki. Środek przeciw mrówkom w żelu Fourmidor.

Fourmidor najskuteczniejsza trutka na mrówki. Pozbądź się całej kolonii mrówek używając jednego preparatu. Pojemność 30g.

159,00 zł

Zobacz