Sztuczne ptaki odstraszające. Makiety, atrapy ptaków do odstraszania.


Odstraszacz ptaków w formie makiet imitujących sylwetki ptaków drapieżnych to wizualna metoda odstraszania ptaków. Często sztuczny jastrząb, sokół lub kruk jest wystarczającym sposobem by pozbyć się gołębi z balkonu. Wielu naszych klientów zaczyna od metod wizualnych i odstrasza ptaki z sukcesem. Plastikowe makiety stanowią również bardzo dobre uzupełnienie metody dźwiękowej. Dźwiękowy odstraszacz ptaków wraz z makietą kruka czy imitacja jastrzębia potrafi doskonale odstraszać gołębie, szpaki, dzięcioły i wiele innych ptaków.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Gwarantujemy szybką wysyłkę oraz najniższe ceny w Polsce!


Katalog

Odstraszacz ptaków. Sowa w locie, hologram sowy.

Odstraszacz ptaków w kształcie odblaskowej sowy w locie pozwala pozbyć się nieproszonych gości z naszych balkonów. Odstraszacz gołębi oraz mniejszych ptaków.

7,99 zł

Zobacz

Kruk na balkon. Sztuczny kruk odstraszacz ptaków, na gołębie.

Sztuczny kruk odstraszający ptaki, gołębie. Dzięki swoim dużym rozmiarom kruk odstrasza ptaki z miejsc narażonych na ich gniazdowanie. Kruk odstraszający gołębie plastikowy. Wysokość: 24cm.

19,99 zł 11,99 zł

Zobacz

Płyta CD. Odstraszacz ptaków. Odstraszanie szpaków.

Dzięki nagraniom z tej płyty możesz spróbować zamienić swój domowy odtwarzacz w odstraszacz szpaków. Pamiętaj jednak, że odtwarzacze płyt nie są przystosowane do warunków działania i bezobsługowe tak jak profesjonalne i sprawdzone odstraszacze zwierząt.

29,00 zł 12,90 zł

Zobacz

Odstraszacz ptaków sowa. Sylwetka sowy hologramowa.

Hologramowa sowa to odstraszacz ptaków wykorzystujący metodę wizualną płoszenia ptaków. Ruchoma sylwetka wprawiana w ruch na wietrze, duże oczy oraz mieniąca się powierzchnia to skuteczny sposób na odstraszanie ptaków.

17,99 zł

Zobacz

Sztuczny kruk odstraszacz ptaków, gołębi. Kruk na gołębie, ptaki.

Model kruka zbierającego się do lotu to wizualna metoda odstraszania ptaków i innych szkodników. Doskonale imitują sylwetki ptaków drapieżnych, które wyspecjalizowały się w polowaniu na inne ptaki, ssaki i gryzonie.

24,99 zł

Zobacz

Sokół siedzący (duży), Odstraszacz ptaków.

Odstraszacz ptaków makieta sokoła to efektywne rozwiązanie ptasiego problemu. Pozwala na odstraszanie ptaków z miejsc narażonych na ich gniazdowanie bez wyrządzania im krzywdy.

89,00 zł 29,90 zł

Zobacz

Makieta ptaka - sroka. Sztuczny ptak na balkon.

Wysokiej jakości makieta sroki. Doskonale nadaje się jako wabik do klatek, pułapek. Produkt firmy STV Defenders.

29,99 zł

Zobacz

Odstraszacz ptaków. Balon odstraszający gołębie z balkonu, szpaki.

Balon na ptaki to wizualny odstraszacz ptaków. Duży (średnica 60 cm), jaskrawy balon zwraca uwagę ptaków. Odstraszanie ptaków zachodzi dzięki efektowi zaskoczenia nowym bodźcem stresowym. Obracające się odblaskowe, ruchome oczy i wstęgi odblaskowej taśmy wywołują niepokój i przerażenie.

29,99 zł

Zobacz

Balon na ptaki biały. Balon odstraszający gołębie z balkonu, szpaki.

Balon na ptaki to wizualny odstraszacz ptaków. Duży (średnica 60 cm), jaskrawy balon zwraca uwagę ptaków. Odstraszanie ptaków zachodzi dzięki efektowi zaskoczenia nowym bodźcem stresowym. Obracające się odblaskowe, ruchome oczy i wstęgi odblaskowej taśmy wywołują niepokój i przerażenie.

29,99 zł

Zobacz

Kruk odstraszacz. Makieta kruka w locie.

Model kruka o to wizualna metoda odstraszania ptaków i innych szkodników. Doskonale imitują sylwetki ptaków drapieżnych, które wyspecjalizowały się w polowaniu na inne ptaki, ssaki i gryzonie.

35,99 zł

Zobacz

Sowa duża, sylwetka ptaka drapieżnego (model).

Wizualny odstraszacz ptaków o wyglądzie sowy, dzięki swoim dużym rozmiarom (wys. 43 cm) odstrasza mniejsze ptaki z miejsc narażonych na ich gniazdowanie bez wyrządzania im krzywdy.

99,00 zł 52,90 zł

Zobacz

Odstraszacz ptaków - CZAPLA. Ochrona stawów, jezior, ryb, karpia.

Doskonały produkt dla hodowców ryb, wędkarzy, właścicieli stawów lub oczek wodnych. Dzięki bardzo zbliżonemu wyglądowi skutecznie chroni przed żerowaniem innych ptaków w miejscach takich jak stawy czy jeziora.

54,95 zł

Zobacz