Preparat na wszy. Skuteczne środki na wszy u dzieci.


Sklep Odstraszanie.pl to pełna oferta na skuteczne preparaty na wszy i gnidy, płyny, szampony, specjalne grzebienie.
Wszawica u dzieci pojawia się najczęściej w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Wsza ludzka to owad, którego stwierdzenie najczęściej na głowie dziecka zawstydza rodziców. Żeruje pijąc krew i składa jaja tzw. gnidy przyklejone mocno do włosów. Zwalczanie wszy to trudne zadanie. By wytępić wszy trzeba w pierwszej kolejności użyć specjalistyczne środki na wszy by pozbyć się dorosłych owadów, które składają jaja a potem zlikwidować gnidy wszy. Zwalczanie gnid zachodzi najczęściej przez wyczesywaniem przez grzebień na wszy.

Sklep Odstraszanie.pl Skuteczne preparaty na wszy i gnidy posiadające rekomendacje i najlepsze opinie wśród rodziców. Pozbądź się wszawicy u dzieci!

Katalog

Pipi Nitolic Preparat na wszy + grzebień na gnidy 30ml.

PIPI NITOLIC® z grzebieniem to preparat przeznaczony do stosowania w leczeniu wszawicy wywołanej przez wesz głowową. Opakowanie 30ml.

26,80 zł

Zobacz

Pipi Nitolic Preparat na wszy i gnidy, wszawicę u dzieci 150ml.

Pipi NITOLIC prevent plus to wyrób medyczny chroniący przed zarażeniem wszawicą. Opakowanie 150ml.

29,99 zł

Zobacz

WYPRZEDAŻ

Odstraszacz kleszczy i wszy dla dzieci. Odstraszacz na kleszcze skudo.

Ultradźwiękowy odstraszacz wszy i kleszczy dla dzieci Skudo Baby, przy pomocy ultradźwięków pomaga zapobiegać wszawicy oraz wkręceniu się kleszcza w delikatną skórę dziecka. Działa również odstraszająco na komary.

89,95 zł 57,95 zł

Zobacz

Pipi Nitolic grzebień na wszy i gnidy + preparat.

Zestaw PIPI NITOLIC® zawierający grzebień na wszy i gnidy oraz emulsję do włosów rozpuszczającą cementowe spoiwo przytwierdzające gnidy do włosów i ułatwiającą wyczesywanie martwych pasożytów.

12,99 zł

Zobacz

Pipi Nitolic Prevent Preparat na wszy zapobiegający wszawicy 75ml.

Pipi NITOLIC prevent plus zapobiega wszawicy. Stosować co najmniej 2 razy w tygodniu lub częściej, gdy w najbliższym otoczeniu dziecka (np. szkole, przedszkolu) rozpoznano wszawicę. Opakowanie 75ml.

26,99 zł

Zobacz

Pipi Nitolic Skuteczny preparat na wszy i gnidy 100ml.

Zestaw PIPI NITOLIC® przeznaczony jest do kompleksowego zwalczania wszawicy u dzieci. Zawiera: preparat na wszy, czepek ochronny, grzebień na wszy i gnidy oraz specjalny preparat do prania odzieży. Opakowanie 100ml.

67,90 zł

Zobacz

Pipi Nitolic Zestaw do usuwania wszy i gnid 50ml.

Zestaw PIPI NITOLIC® przeznaczony jest do kompleksowego leczenia wszawicy u dzieci zawierający preparat na wszy, czepek ochronny, grzebień na wszy i gnidy oraz specjalny preparat do prania odzieży. Opakowanie 50ml.

57,90 zł

Zobacz