Szkodniki drewna


W drewnianej belce domu pojawiły się otwory? Belki, przęsła, krokwie - to elementy domów drewnianych chętnie zasiedlane przez szkodniki drewna. Kołatki i spuszczele chętnie zasiedlają również meble. Znajdź u nas rozwiązanie, które pomoże pozbyć się szkodników.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Gwarantujemy szybką wysyłkę oraz najniższe ceny w Polsce!

Katalog

Środek na korniki spray. Preparat na korniki Propal Herkules S.

Preparat na korniki Propal Herkules S do zwalczania korników, kołatków, spuszczeli i innych szkodników drewna. Pojemność aż 300ml.

24,25 zł 16,99 zł

Zobacz

Środek na korniki spray. Preparat na korniki Vigonez Neptune 200ml.

Sprawdza się w przypadku prewencyjnego zabezpieczania drewna przed wnikaniem korników i innych szkodników drewna. Jest środkiem eliminującym owady z już zainfekowanego drewna. Pojemność 200ml.

19,99 zł

Zobacz

5 ml Preparat na korniki. Środek na korniki Vigonez Neptune.

Preparat na korniki przeznaczony do wykonywania oprysków i ostrzykiwania na szkodniki drewna. Służy do zwalczania szkodników drewna (kołatki, spuszczele, trojszyki, korniki itp.) i ich larw. Pojemność 5ml.

16,99 zł

Zobacz

Środek na korniki BOCHEMIT 5kg. Impregnat do drewna przeciwko owadom.

Środek na korniki Bochemit QB to skoncentrowany, płynny, bezbarwny impregnat do drewna do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków, przeciwko niszczącym drewno grzybom, pleśniom i owadom (technicznym szkodnikom drewna). Pojemność 5000ml.

124,99 zł

Zobacz

30 ml Preparat na korniki. Środek na korniki Vigonez Neptune.

Preparat na korniki przeznaczony do wykonywania oprysków i ostrzykiwania na szkodniki drewna. Służy do zwalczania szkodników drewna (kołatki, spuszczele, trojszyki, korniki itp.) i ich larw. Pojemność 30ml.

48,99 zł

Zobacz

Środek na korniki BOCHEMIT 1kg. Impregnat do drewna owadobójczy.

Środek na korniki Bochemit QB to skoncentrowany, płynny, bezbarwny impregnat do drewna do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków, przeciwko niszczącym drewno grzybom, pleśniom i owadom (technicznym szkodnikom drewna). Pojemność 1000ml.

23,99 zł

Zobacz

Środek na korniki, spuszczele, kołatki NO PEST WOOD BARRIER spray 450ML.

NO PEST WOOD BARRIER to skuteczny preparat na szkodniki drewna. Skutecznie zwalcza owady i ich larwy. Działa na wiele gatunków szkodników- likwiduje korniki, termity, spuszczele, kołatki i inne. Pojemność: 450ml.

27,99 zł 24,99 zł

Zobacz

Środek na korniki, spuszczele, kołatki owady w drewnie 4,5L NO PEST WOOD BARRIER.

Impregnat do drewna NO PEST WOOD BARRIER to skuteczny środek na owady i larwy występujące w drewnie. Doskonale zabezpiecza i chroni. Działa także na już zainfekowane drewno. Pojemność: 4,5L.

119,00 zł 112,00 zł

Zobacz

Środek na korniki, spuszczele, kołatki owady w drewnie 1L NO PEST WOOD BARRIER.

Preparat na korniki NO PEST WOOD BARRIER przeznaczony do zabezpieczania drewna konstrukcyjnego, budowlanego przed niszczącym działaniem szkodników drewna i termitów. Impregnat owadobójczy zwalcza także szkodniku w już zainfekowanym drewnie. Pojemność: 1L.

44,99 zł 39,90 zł

Zobacz