Szkodniki drewna


W drewnianej belce domu pojawiły się otwory? Belki, przęsła, krokwie - to elementy domów drewnianych chętnie zasiedlane przez szkodniki drewna. Kołatki i spuszczele chętnie zasiedlają również meble. Znajdź u nas rozwiązanie, które pomoże pozbyć się szkodników.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Gwarantujemy szybką wysyłkę oraz najniższe ceny w Polsce!

Katalog

5 ml Preparat na korniki. Środek na korniki Vigonez Neptune.

Preparat na korniki przeznaczony do wykonywania oprysków i ostrzykiwania na szkodniki drewna. Służy do zwalczania szkodników drewna (kołatki, spuszczele, trojszyki, korniki itp.) i ich larw. Pojemność 5ml.

12,99 zł

Zobacz

Środek na korniki spray. Preparat na korniki Vigonez Neptune.

Sprawdza się w przypadku prewencyjnego zabezpieczania drewna przed wnikaniem korników i innych szkodników drewna. Jest środkiem eliminującym owady z już zainfekowanego drewna. Pojemność 200ml.

13,99 zł

Zobacz

Środek na korniki spray. Preparat na korniki Propal Herkules S.

Preparat na korniki Propal Herkules S do zwalczania korników, kołatków, spuszczeli i innych szkodników drewna. Pojemność aż 300ml.

14,25 zł

Zobacz

30 ml Preparat na korniki. Środek na korniki Vigonez Neptune.

Preparat na korniki przeznaczony do wykonywania oprysków i ostrzykiwania na szkodniki drewna. Służy do zwalczania szkodników drewna (kołatki, spuszczele, trojszyki, korniki itp.) i ich larw. Pojemność 30ml.

35,99 zł

Zobacz

Środek na korniki. Środek owadobójczy na szkodniki drewna. 1l.

Środek owadobójczy na szkodniki drewna o silnym działaniu biobójczym przeznaczony do wykonywania oprysków na owady i fumigacji w zaawansowanych działaniach dezynsekcyjnych. Skuteczny sposób na korniki. Pojemność: 1l

99,00 zł

Zobacz