Odstraszacz psów. Odstraszacz na psy


Chcesz odstraszyć psa, który wchodzi na Twoją posesję, jesteś listonoszem lub boisz się ataku psa podczas biegania? Skuteczny, przenośny odstraszacz psów Dazer 2 i Dogchaser II oraz duży wybór urządzeń stacjonarnych pozwoli na pozbycie się problemu. Urządzenia odstraszające psy to skuteczne urządzenia ultradźwiękowe. Odstraszanie psów ultradźwiękami, w przeciwieństwie do gazów pieprzowych to humanitarna metoda, pozwalająca na użycie w każdych warunkach - nawet pod wiatr! Ultradźwięki na psy możesz mieć zawsze przy sobie są przenośne i poręczne.

Odstraszanie.pl Skuteczne odstraszacze psów posiadające najlepsze opinie wśród użytkowników w Polsce i na świecie!

Katalog

Odstraszacz psów Anti Hund, gaz pieprzowy na psy.

Gaz pieprzowy to silny odstraszacz psów należący do gazów obronnych przeznaczony do użycia w razie ataku przez agresywnego psa. Zasięg działania 1-1,5 m.

17,99 zł

Zobacz

Eliminator, neutralizator uciążliwych zapachów. Dezodoryzator 600ml.

Neutralizator przykrych zapachów. Eliminator odoru. Pojemność 600ml.

25,49 zł

Zobacz

Odstraszacz psów. Odstraszacz kotów przenośny Space Dog II Isotronic.

Przenośny odstraszacz psów możemy zabrać ze sobą na spacer jeśli obawiamy się ataku bezpańskich psów. Po naciśnięciu przycisku "GoAway" urządzenie rozpoczyna emisje ultradźwięków, dźwięków które są wyjątkowo nieprzyjemne dla odstraszanych zwierząt.

58,95 zł

Zobacz

Uniwersalny zasilacz do urządzeń firmy STV.

Zasilacz sieciowy 9V jest kompatybilny z produktami firmy: STV 600, STV 610, STV 620, STV 649. Zestaw zawiera przedłużacz o długości 7 m.

69,90 zł

Zobacz

Odstraszacz psów. Kemo M175. Odstraszacz na psy.

Generator ultradźwiękowy emituje dźwięki o częstotliwości od 7 kHz do 38 kHz wywołując u odstraszanych zwierząt uczucie niepokoju i zakłopotania. Odstraszacz psów może zostać użyty wszędzie tam gdzie wymagana jest interwencja.

89,00 zł

Zobacz

Odstraszacz psów. HK1 Isotronic. Odstraszacz na psy.

Odstraszacz psów renomowanego włoskiego producenta Isotronic pozwala na odstraszanie zwierząt w promieniu 10 metrów od urządzenia. Zasilanie 3 bateriami typu AA.

89,95 zł

Zobacz

Odstraszacz zwierząt Ultrasonic AnimalChaser. Odstraszacz psów i kotów.

Odstraszacz psów i innych zwierząt AnimalChaser jest w stanie zabezpieczyć teren przed niepożądaną obecnością zwierząt. Odstraszacz kotów wykorzystuje w działaniu metodę ultradźwiękową.

99,00 zł

Zobacz

BESTSELLER

DAZER II odstraszacz psów. Ultradźwiękowy odstraszacz na psy.

Elektroniczny odstraszacz psów Dazer II emituje ultradźwięki na psy w przedziale od 20 kHz do 25 kHz. Odstraszacz na psy prosto z USA, to skuteczna metoda na odstraszanie psów i obronę przed atakującym psem. Sprawdza się również w tresurze psów.

119,00 zł

Zobacz

Odstraszacz kotów. Odstraszacz psów. Solarny, Ultradźwiękowy.

Odstrasza psy i koty z trawników, klombów kwiatów, karmników dla ptaków, posesji itp. Odstraszacz psów i kotów ciągle emituje zmieniające się sygnały ultradźwiękowe, które zniechęcają/płoszą koty i psy bez robienia im krzywdy.

189,00 zł 119,00 zł

Zobacz

Odstraszacz psów. Odstraszacz kotów. Przenośny, na baterie Isotronic.

Przenośny, ultradźwiękowy odstraszacz psów i kotów. Bezpieczny dla ludzi. Brak kabli, 40m2 zasięgu!

189,00 zł 119,00 zł

Zobacz

Odstraszacz psów stacjonarny Pest-X. Odstraszacz na psy 220.6.

Ultradźwiękowy odstraszacz psów jest przeznaczony do zwalczania wyjątkowo uporczywych psów w sposób przyjazny dla środowiska, bez zanieczyszczeń i chemikaliów. Najlepszy sposób na psa.

139,70 zł 129,00 zł

Zobacz

BESTSELLER

Odstraszacz psów DAZER II i środek na psy Bros.

Ultradźwiękowy odstraszacz psów Dazer II zapewni bezpieczeństwo a wraz z dołączonymi do zestawu środkami odstraszającymi psy renomowanej firmy Bros pozwolą kontrolować niechciane zachowania psów.

179,00 zł 139,00 zł

Zobacz