Cena

Odstraszacz psów. Odstraszacz na psy


Odstraszacz psów to ultradźwiękowe urządzenie, które odstrasza skutecznie psy z posesji, ogrodu. Chcesz odstraszyć psa, który wchodzi na Twoją posesję, jesteś listonoszem lub boisz się ataku psa podczas biegania? Skuteczny, przenośny odstraszacz psów Dazer 2 i Dogchaser II oraz duży wybór urządzeń stacjonarnych pozwoli na pozbycie się problemu. Odstraszanie psów ultradźwiękami, w przeciwieństwie do gazów pieprzowych to humanitarna metoda, pozwalająca na użycie w każdych warunkach - nawet pod wiatr! Ultradźwięki na psy możesz mieć zawsze przy sobie są przenośne i poręczne. Odstraszacze na psy eliminują niewłaściwe nawyki i przyzwyczajenia zwierząt takie jak np. sikanie po drzewkach, krzewach i kwiatach. To dobry sposób na tresurę i naukę pożądanych zachowań.

Odstraszanie.pl Skuteczne odstraszacze psów posiadające najlepsze opinie wśród użytkowników w Polsce i na świecie!

Filtry

Strona

Strona 1

z 1

Eliminator, neutralizator uciążliwych zapachów. Dezodoryzator 600ml.

Eliminator, neutralizator uciążliwych zapachów. Dezodoryzator 600ml.

To nie jest zwykły odświeżacz powietrza. Eliminator to neutralizator przykrych zapachów. Usunie nawet najbardziej przykre zapachy. Eliminator odoru. Pojemność 600ml.

28,90 zł


4,82 zł/100 ml

Sprawdź teraz

Uniwersalny zasilacz do urządzeń firmy STV.

Uniwersalny zasilacz do urządzeń firmy STV.

Zasilacz sieciowy 9V jest kompatybilny z produktami firmy: STV 600, STV 610, STV 620, STV 649. Zestaw zawiera przedłużacz o długości 7 m.

69,90 zł

Sprawdź teraz

Strona

Strona 1

z 1

Popularne kategorie