ZON
Armatka hukowa ZON MARK EL08. Hukowy Odstraszacz ptaków, dzików.

Armatka hukowa ZON MARK EL08. Hukowy Odstraszacz ptaków, dzików.

Cena: 1 690,00

Armatka hukowa ZON MARK EL08 automatyczna z zegarem. Profesjonalny odstraszacz ptaków, dzików.


Armatka HUKOWA ZON MARK EL08 to najwyższy model uznanego holenderskiego producenta z wbudowanym zegarem czasowym wykorzystywany do profesjonalnego odstraszania zwierząt (ptaków, dzików, lisów, jeleni itp.). Armatki hukowe na LPG to często jedyne rozwiązanie problemów takich jak szkody wyrządzane w sadach, polach uprawnych itp. będące wynikiem żerowania dzikich zwierząt.

To profesjonalny, hukowy odstraszacz zwierząt, który z powodzniem wykorzystywany jest na całym świecie przez plantatorów i sadowników do przepędzania ptaków z sadów czereśniowych i wiśniowych, upraw aronii i innych owoców, których plony zmniejszają żerujące ptaki. Armatka hukowa to ostatecznie jedyne skuteczne rozwiązanie dla kół łowieckich i nadleśnictw do ochrony pól uprawnych i upraw leśnych przed szkodami wyrządznymi przez zwierzynę leśną czarną (dziki) i płową. Zwierzęta bytujące w łowiskach kojarzą wystrzał armatki z polowaniem, co wzbudza u nich niepokój i działa odstraszająco. 
  
armatka hukowa, odstraszanie dzików, odstraszacz szpaków

Jak działa armatka hukowa ZON MARK EL08?


Odstraszacz hukowy ZON EL08 posiada zegar czasowy, który umożliwia ustawienie wystrzałów od 1 min do 60 min oraz strzelanie seriami 1 - 4. Armatka hukowa ZON EL08 może pracować do 4 trybów maksymalnie. Zegar umożliwia ustawienie odstraszacza hukowego w trzech różnych trybach generowana losowych odstępów czasowych, co powoduje zmienny czas pomiędzy poszczególnymi seriami. Odstraszacz ptaków i innych zwierząt ZON EL08 zasilany jest gazem propan-butan. Jedna 11 kg butla gazu wystarcza na ok 17 000 wystrzałów. Elektroniczny zegar zasilany jest standardowym akumulatorem. Ruchoma lufa odstraszacza ZON EL08 umożliwia regulacje głośności wystrzałów od 100 do 130 decybeli. Armatka hukowa ZON EL08 wykonana jest z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne.


Zestaw zawiera :
 
- armatka hukowa ZON MARK EL08,
- wąż zasilający z reduktorem do butli (standardowa butla 11kg),
- niski stojak,
- w zestawie nie ma butli.

 

 © odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

 

Zastosowanie:

Odstraszacz hukowy ZON EL08 to profesjonalne urządzenie do płoszenia ptaków oraz dzikiej zwierzyny. Doskonale zabezpiecza przed ptakami: sady, plantacje, ogrody czy pola. Hukowa armatka ZON EL08 jest również wykorzystywana do odstraszania dzików oraz innej dzikiej zwierzyny z pól uprawnych.

Specyfikacja:

Korpus: 24 cm / 18 cm/ 13 cm.
Wysokość stojaka: 21 cm.
Lufa: 52 cm; po rozłożeniu: 81cm, średnica 9,7 cm.
 
Waga armatki: ok 8 kg.
Głośność: 100 - 130 decybeli.
Odstraszacz hukowy ZON EL08 może oddać serie od 1 do 4 wystrzałów z 5 sekundowymi odstępami. 
Działko hukowe ZON EL08 posiada wbudowany zegar elektroniczny.
Okres gwarancji: 12 miesięcy


Zestaw zawiera:

Zegar MT08
sterownik elektroniczny SBBV
zawór bezpieczeństwa NH14
obejma węża 3 szt
instrukcja obsługi
Armatka hukowa ZON EL08. Odstraszacz na ptaki oraz inne zwierzęta jest sprzedawana bez butli gazowej i akumulatora.

UWAGI: przed użyciem należy koniecznie zapoznać się z instrukcją obsługi oraz zaleceniami producenta. Dostępne w sprzedaży armatki hukowe ZON EL08 nie są malowane. Korpus i lufa są wykonane ze stali ocynkowanej.
 
Przed zakupem urządzenia należy pamiętać, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Środowiska  z dnia 12 października 2011 r. zakazuje się  umyślnego zabijania, oraz okaleczania i chwytania zwierząt objętych ochroną, ale także zakazuje się m.in. umyślnego płoszenia i niepokojenia zwierząt. W szczególnych przypadkach można ubiegać się o zezwolenie na płoszenie zwierząt od Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska (w przypadku braku rozwiązań alternatywnych).  
 

 

 
© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Armatka hukowa ZON MARK EL08. Hukowy Odstraszacz ptaków, dzików.
Armatka hukowa ZON MARK EL08. Hukowy Odstraszacz ptaków, dzików.
Armatka hukowa ZON MARK EL08. Hukowy Odstraszacz ptaków, dzików.
Armatka hukowa ZON MARK EL08. Hukowy Odstraszacz ptaków, dzików.
Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator
  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder