ZON
TIMER ZEGAR GT 300 do armatki hukowej ZON MARK 4.

TIMER ZEGAR GT 300 do armatki hukowej ZON MARK 4.

Cena: 409,00

Bezobsługowe działanie armatek hukowych
 
Nie chcesz codziennie dojeżdżać do miejsca, gdzie zostawiłeś odstraszacz na szpaki, żeby włączyć dopływ gazu? Rozwiązaniem jest zegar (timer), który automatycznie włączy i wyłączy urządzenie w określonych godzinach. Nie musimy wtedy otwierać i zamykać ręcznie dopływu gazu, automat zrobi to za nas. Jest polecany, gdy nie ma potrzeby, aby ZON MARK 4 pracował przez 24 godziny na dobę (np. gdy ptaki lub inna zwierzyna żerują tylko w godzinach od 5:00 rano do 17:00 po południu). Timer GT 300 zamienia odstraszacz hukowy ZON MARK 4 w wersję bardziej zaawansowaną, umożliwiającą pracę odstraszacza hukowego w specjalnych trybach. Po zamontowaniu w odstraszaczu dzików i ptaków ZON MARK 4 timera możemy ustawić godziny pracy działka hukowego. 
 
Kompatybilny i prosty w obsłudze
 
Zegar pasuje do wszystkich odmian armatek hukowych ZON MARK 4 oferowanych przez nasz sklep. Charakteryzuje się prostą budową i obsługą, co gwarantuje bezawaryjność.

co odstrasza dziki, sposób na szpaki, szkody na polach
Zestaw zawiera:
 
- zegar GT 300
- obejma węża 2 szt
- bateria alkaliczna
- instrukcja obsługi
 

 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Zastosowanie
 
Zegar czasowy GT 300 pozwala na precyzyjne ustawienie armatki hukowej ZON MARK 4 w różnych godzinach pracy. Połączenie odstraszacza hukowego ZON MARK 4 z zegarem GT 300 umożliwia przystosowanie armatki hukowej do panujących okoliczności oraz zwiększenie skuteczności odstraszania. Dzięki odporności na warunki atmosferyczne, prostej budowie może być wraz z armatkami hukowymi stosowany w każdym środowisku i o każdej porze roku. Znajdzie zastosowanie w sadach, na uprawach rolnych, leśnych itd.
 
 
Specyfikacja:
 
- wymiary : 10cm/6cm/6cm,
- zasilany jedną baterią AA.
 
TIMER ZEGAR GT 300 do armatki hukowej ZON MARK 4.
TIMER ZEGAR GT 300 do armatki hukowej ZON MARK 4.
TIMER ZEGAR GT 300 do armatki hukowej ZON MARK 4.
Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator
  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder