Preparat na kleszcze dla dzieci. Środki na kleszcze dla dzieci.


Gdy planujesz wyjazd z dzieckiem na urlop zwłaszcza do krajów tropikalnych musisz zadbać również o jego prawidłową ochronę przed kleszczami i komarami. Jak wybrać właściwe preparaty na kleszcze dla dzieci? Najlepiej spośród naszej dedykowanej oferty preparatów na kleszcze dla dzieci.

Preparaty na kleszcze dla niemowląt, dzieci do 1r.ż. i kobiet w ciąży:

Gdy jesteś w ciąży również potrzebujesz ochrony przed kleszczami i szukasz skutecznych środków na kleszcze w ciąży. Kiedy już urodzi się maluszek pojawia się naturalne pytanie "co na kleszcze dla niemowlaka?". Dla małych dzieci i kobiet w ciąży nie zaleca się preparatów opartych o DEET czy inne silnie działające repelenty. Lekarze rekomendują produkty oparte o naturalne składniki i wyciągi z roślin odstraszające kleszcze oraz profilaktykę w postaci odzieży chroniącej kończyny i moskitier. Dla kobiet w ciąży oraz małych dzieci zalecamy produkty oparte o naturalne składniki marki Chicco. Preparaty na kleszcze dla kobiet w ciąży i niemowlaków możesz dodatkowo uzupełnić o ultradźwiękowy odstraszacz kleszczy.

Preparaty na kleszcze dla starszych dzieci (>1r.ż)

Dla dzieci powyżej 1 r.ż. można stosować preparaty przeciw kleszczom zawierające 10% IR3535.

Dla dzieci powyżej 2 r.ż. można wprowadzać już środki na kleszcze z ikarydyną i z DEET. Najlepiej w przypadku warunków Europejskich jako środek na kleszcze dla dzieci starszych sprawdza się Mugga Spray Classic (zielona) posiadająca 9,5% DEET. Mocniejszymi środkami (max do 30% DEET) możesz spryskać odzież, nosidło, wózek. Preparaty z DEET o stężeniu 20% można stosować dopiero powyżej 12 r.ż.

Sklep Odstraszanie.pl - Ochrona przed kleszczami dla dzieci. Najlepsze preparaty na kleszcze dla dzieci. Najniższe ceny, pozytywne opinie.


Katalog

Preparat na kleszcze i komary dla dzieci Vaco. 80ml.

VACO Płyn przeciw komarom, kleszczom i meszkom to doskonały preparat w atomizerze zapobiegający ukąszeniom, opracowany specjalnie dla dzieci. Zawiera Cytrodiol 0,1% i IR3535 10%. Pojedyncza aplikacja chroni przez 5 godzin. Stosowanie >1 r.ż.

14,99 zł 12,99 zł

Zobacz

Kick The Tick Zestaw do usuwania kleszczy.

Kick the Tick Zestaw zawiera preparat do wymrażania kleszczy oraz dwustronny przyrząd do usuwania kleszczy w każdym rozmiarze.

42,99 zł

Zobacz

Mugga Spray 9,5% DEET Środek na komary. Preparat na kleszcze.

Środek na komary Mugga Spray 9,5% Deet to wyjątkowo skuteczny sposób na komary rozwiązujący problem z komarami. Zawiera DEET 9,5%. Stosowanie >2 r.ż.

24,99 zł 22,99 zł

Zobacz

Środek spray na komary, kleszcze Kick The Tick 200ml

Preparat w sprayu na kleszcze, komary i meszki Kick The Tick 200ml. Do stosowania bezpośrednio na skórę. Zawiera Ikarydynę 0,5%, Cytrodiol 0,5% i IR3535 10%. Pojedyncza aplikacja chroni przez 4 godziny. Stosowanie >3r.ż.

21,99 zł

Zobacz

Balsam Mugga żel na ukąszenie komarów, owadów, meduz.

Balsam kojący Mugga skutecznie łagodzi ból i swędzenie po ukąszeniu komarów. Idealny preparat dla podróżników, wędkarzy, sadowników, leśników itp.

40,99 zł 24,00 zł

Zobacz

Środek na komary, kleszcze i meszki Vaco. Spray 100ml.

VACO środek na komary, kleszcze i meszki w sprayu to doskonały preparat zapobiegający ukąszeniom. Zawiera Cytrodiol 0,1% i IR3535 10%. Pojedyncza aplikacja chroni przez 4 godziny. Stosowanie >6 r.ż.

14,99 zł 12,99 zł

Zobacz

Kick The Tick Spray na kleszcze, komary dla dzieci 90ml

Kick the Tick - aerozol, spray przeznaczony do odstraszania komarów, meszek i kleszczy. Do stosowania bezpośrednio na skórę. Zawiera Ikarydynę 0,5%, Cytrodiol 0,5% i IR3535 10%. Pojedyncza aplikacja chroni przez 4 godziny. Stosowanie >3r.ż.

16,99 zł

Zobacz

Kick The Tick przyrząd do bezpiecznego usuwania kleszczy.

Przyrząd do bezpiecznego usuwania kleszczy Kick The Tick pozwala bezpiecznie usunąć kleszcze w całości, które przyczepiły się do skóry ludzi i zwierząt.

16,99 zł 12,99 zł

Zobacz

Środek na komary Mugga Roll on. DEET na komary 20%.Preparat na kleszcze.

Środek na komary Mugga Roll On 9,5% zapewnia skuteczną ochronę przed komarami oraz innymi insektami. Preparat na komary Mugga to wyjątkowy i skuteczny sposób na komary. Zawiera DEET 20%. Stosowanie >12 r.ż.

22,99 zł

Zobacz

Test do wykrywania boreliozy u kleszcza. Sprawdź Kleszcza Acerbi.

Test diagnostyczny do wykrywania bakterii boreliozy u kleszczy od Acerbi pozwoli zbadać kleszcza i szybko uzyskać wynik, czy kleszcz który Cię ukąsił był zainfekowany borelią.

42,99 zł 34,99 zł

Zobacz

Środek na kleszcze, komary, meszki dla dzieci Vaco 100ml.

Środek na kleszcze Vaco Kids to stworzony z myślą o dzieciach preparat na komary, kleszcze, meszki. Odpowiednie stężenie substancji czynnych skutecznie odstrasza natrętne owady, zapewniając bezpieczeństwo Twojemu dziecku. >3 r.ż. Pojemność: 100ml.

14,99 zł

Zobacz