Preparat na kleszcze dla dzieci. Środki na kleszcze dla dzieci.


Gdy planujesz wyjazd z dzieckiem na urlop zwłaszcza do krajów tropikalnych musisz zadbać również o jego prawidłową ochronę przed kleszczami i komarami. Jak wybrać właściwe preparaty na kleszcze dla dzieci? Najlepiej spośród naszej dedykowanej oferty preparatów na kleszcze dla dzieci.

Preparaty na kleszcze dla niemowląt, dzieci do 1r.ż. i kobiet w ciąży:

Gdy jesteś w ciąży również potrzebujesz ochrony przed kleszczami i szukasz skutecznych środków na kleszcze w ciąży. Kiedy już urodzi się maluszek pojawia się naturalne pytanie "co na kleszcze dla niemowlaka?". Dla małych dzieci i kobiet w ciąży nie zaleca się preparatów opartych o DEET czy inne silnie działające repelenty. Lekarze rekomendują produkty oparte o naturalne składniki i wyciągi z roślin odstraszające kleszcze oraz profilaktykę w postaci odzieży chroniącej kończyny i moskitier. Dla kobiet w ciąży oraz małych dzieci zalecamy produkty oparte o naturalne składniki marki Chicco. Preparaty na kleszcze dla kobiet w ciąży i niemowlaków możesz dodatkowo uzupełnić o ultradźwiękowy odstraszacz kleszczy.

Preparaty na kleszcze dla starszych dzieci (>1r.ż)

Dla dzieci powyżej 1 r.ż. można stosować preparaty przeciw kleszczom zawierające 10% IR3535.

Dla dzieci powyżej 2 r.ż. można wprowadzać już środki na kleszcze z ikarydyną i z DEET. Najlepiej w przypadku warunków Europejskich jako środek na kleszcze dla dzieci starszych sprawdza się Mugga Spray Classic (zielona) posiadająca 9,5% DEET. Mocniejszymi środkami (max do 30% DEET) możesz spryskać odzież, nosidło, wózek. Preparaty z DEET o stężeniu 20% można stosować dopiero powyżej 12 r.ż.

Sklep Odstraszanie.pl - Ochrona przed kleszczami dla dzieci. Najlepsze preparaty na kleszcze dla dzieci. Najniższe ceny, pozytywne opinie.


Katalog

Preparat na kleszcze i komary dla dzieci Vaco. 80ml.

VACO Płyn przeciw komarom, kleszczom i meszkom to doskonały preparat w atomizerze zapobiegający ukąszeniom, opracowany specjalnie dla dzieci. Zawiera Cytrodiol 0,1% i IR3535 10%. Pojedyncza aplikacja chroni przez 4 godziny. Stosowanie >3 r.ż.

14,99 zł 12,99 zł

Zobacz

Kick The Tick Zestaw do usuwania kleszczy.

Kick the Tick Zestaw zawiera preparat do wymrażania kleszczy oraz dwustronny przyrząd do usuwania kleszczy w każdym rozmiarze.

42,99 zł

Zobacz

Mugga Spray 9,5% DEET Środek na komary. Preparat na kleszcze.

Środek na komary Mugga Spray 9,5% Deet to wyjątkowo skuteczny sposób na komary rozwiązujący problem z komarami. Zawiera DEET 9,5%. Stosowanie >2 r.ż.

32,99 zł

Zobacz

Środek na komary, kleszcze i meszki Vaco. Spray 100ml.

VACO środek na komary, kleszcze i meszki w sprayu to doskonały preparat zapobiegający ukąszeniom. Zawiera Cytrodiol 0,1% i IR3535 10%. Pojedyncza aplikacja chroni przez 4 godziny. Stosowanie >6 r.ż.

14,99 zł 12,99 zł

Zobacz

Środek spray na komary, kleszcze Kick The Tick 200ml

Preparat w sprayu na kleszcze, komary i meszki Kick The Tick 200ml. Do stosowania bezpośrednio na skórę. Zawiera Ikarydynę 0,5%, Cytrodiol 0,5% i IR3535 10%. Pojedyncza aplikacja chroni przez 4 godziny. Stosowanie >3r.ż.

21,99 zł

Zobacz

Kick The Tick Spray na kleszcze, komary dla dzieci 90ml

Kick the Tick - aerozol, spray przeznaczony do odstraszania komarów, meszek i kleszczy. Do stosowania bezpośrednio na skórę. Zawiera Ikarydynę 0,5%, Cytrodiol 0,5% i IR3535 10%. Pojedyncza aplikacja chroni przez 4 godziny. Stosowanie >3r.ż.

16,99 zł

Zobacz

Balsam kojący Mugga. Na ugryzienie, ukąszenie komara.

Balsam kojący Mugga skutecznie łagodzi ból i swędzenie po ukąszeniu komarów. Idealny preparat dla podróżników, wędkarzy, sadowników, leśników itp.

39,99 zł

Zobacz

Środek na komary Mugga Roll on. DEET na komary 20%.Preparat na kleszcze.

Środek na komary Mugga Roll On 9,5% zapewnia skuteczną ochronę przed komarami oraz innymi insektami. Preparat na komary Mugga to wyjątkowy i skuteczny sposób na komary. Zawiera DEET 20%. Stosowanie >12 r.ż.

32,99 zł

Zobacz

Kick The Tick przyrząd do bezpiecznego usuwania kleszczy.

Przyrząd do bezpiecznego usuwania kleszczy Kick The Tick pozwala bezpiecznie usunąć kleszcze w całości, które przyczepiły się do skóry ludzi i zwierząt.

16,99 zł 14,99 zł

Zobacz