Odstraszacz myszy. Odstraszacz na myszy


Odstraszacz myszy to elektroniczne urządzenie odstraszające myszy oparte o działanie ultradźwięków. Ultradźwięki na myszy i gryzonie to bezinwazyjna dla ludzi i zwierząt domowych metoda. Odstraszanie myszy ultradźwiękami nie wykorzystuje szkodliwych substancji chemicznych dzięki czemu jest w pełni bezpieczne. Elektroniczny odstraszacz na myszy pozwala skutecznie pozbyć się gryzoni z domu i dowolnego miejsca w którym masz problem z myszami. Odstraszacze na myszy do domu, kontaktu czy samochodowe pozwolą skutecznie pozbyć się problemu w wybranej lokalizacji. W naszej ofercie znajdziesz najlepsze urządzenia odstraszające gryzonie, których skuteczność potwierdzają opinie zadowolonych użytkowników.

Jak wybrać najlepszy odstraszacz myszy?

Najlepsze odstraszacze przeciwko myszom i innym gryzoniom charakteryzuje zmienne działanie sygnału ultradźwiękowego. W przypadku domów czy mieszkań niewielkie znaczenie ma tutaj powierzchnia działania urządzenia opisana na etykiecie/opakowaniu, gdyż zazwyczaj nie zostanie ona w pełni wykorzystana. Powodem jest fakt, że ultradźwięki nie przechodzą przez ściany, stąd chcąc odstraszyć myszy wymagane jest użycie kilku urządzeń w każdym z pomieszczeń, gdzie grasują. Urządzenia oferujące największe pokrycie powierzchni nie zawsze posiadają największą moc działania. Najlepiej więc przy wyborze odstraszacza kierować się ilością funkcji, które oferuje, ponieważ wtedy możesz dostosować jego działanie do swoich indywidualnych potrzeb. Pamiętaj, że urządzenia odstraszające mysz powinny być cały czas włączone aby działały skutecznie. Pobierają znikomą ilość prądu (mniej niż wyłączony telewizor), a w zamian oferują całodobową ochronę domu przed gryzoniami. Jak skuteczny system antywłamaniowy przeciw myszom!

Zaawansowane odstraszacze na myszy

Najbardziej uniwersalnym do potrzeb użytkowników są urządzenia, w których można wybrać tryby działania (od słabszego do mocniejszego). Można wówczas w miejscu występowania zwierząt domowych (psy,koty) ustawić niższy poziom. W miejscach rzadko uczęszczanych tj. strychy, poddasza czy garaże ustawić tryb najwyższy (najmocniejszy).

SPRAWDŹ PEST-X 220.6

Znakomitym rozwiązaniem są urządzenia łączące ze sobą różne metody odstraszania myszy tj. ultradźwięki, sygnały elektromagnetyczne oraz świetlne sygnały stroboskopowe.

SPRAWDŹ PEST-X 500.3

Jaki odstraszacz myszy do domku kempingowego, weekendowego, żaglówkę?

W domkach użytkowanych weekendowo, campingach sprawdzić mogą się urządzenia na baterię, jednak należy pamiętać o częstej wymianie baterii zasilających. Pamiętaj że w przypadku niskich temperatur baterię zużywają się znacznie szybciej.

Co polecamy?

Spośród naszej szerokiej oferty polecamy szczególnie zaawansowane odstraszacze myszy oferujące wiele trybów działania. Mamy pewność, że ich rozbudowane funkcje na pewno sprawdzają się w większości przypadków i posiadają pozytywne opinie naszych klientów. W celu uzupełnienia działania urządzeń odstraszających myszy polecamy ich stosowanie wraz z myszołapkami, chwytaczami lub lepem na na myszy. Pozwoli to sprawnie unieruchomić i wyłapać oszołomione działaniem urządzenia gryzonie.

Odstraszanie.pl - największy wybór ultradźwiękowych i elektronicznych urządzeń do odstraszania myszy w Polsce!


Katalog

Domowy odstraszacz myszy i szczurów. Pest-X 300.2.

Odstraszacz myszy Pest-X do gniazdka zaburza wrażliwe zmysły myszy i szczurów stwarzając środowisko, gdzie ciągle odczuwają niepokój i mają problem z orientacją.

49,00 zł

Zobacz

Odstraszacz myszy i szczurów. Elektryczny odstraszacz gryzoni STV 726.

Odstraszacz myszy STV 726 to nowoczesna, praktyczna i skuteczna metoda usuwania szkodników. Odstraszacz myszy Ultra Sonic Repellers produkcji angielskiej to doskonały sposób na odstraszenie gryzoni.

49,99 zł

Zobacz

Odstraszacz myszy i szczurów, gryzoni do kontaktu STV 717.

Odstraszacz myszy Sonic Repellers jest to nowoczesna, praktyczna i skuteczna metoda usuwania szkodników. Odstraszacz myszy montowane do zwykłego kontaktu, polecane tam gdzie tradycyjne metody usuwania gryzoni nie mogą być wykorzystane.

74,95 zł

Zobacz

Elektromagnetyczny odstraszacz myszy i szczurów. Pest-X 300.1.

Elektromagnetyczny odstraszacz myszy Pest-X to skuteczny sposób by pozbyć się gryzoni z domu. Sięga tam, gdzie nie sięga ultradźwiękowy odstraszacz myszy.

77,00 zł

Zobacz

Odstraszacz myszy i szczurów do gniazdka, kontaktu. Pest-X 500.2.

Odstraszacz myszy Pest-X wykorzystuje światło stroboskopowe i ultradźwięki, które mają wpływ na zdolności sensoryczne gryzoni. Myszy i szczury uciekają z obszarów, gdzie zamontowane jest urządzenie.

79,90 zł

Zobacz

Mocny odstraszacz myszy i gryzoni Pest-X Repel. Odstraszacz na myszy 220.4.

Ultradźwiękowy odstraszacz to skuteczny sposób na myszy i gryzonie przyjazny dla środowiska, bez zanieczyszczeń i chemikaliów. Urządzenie jest skuteczne wobec myszy, szczurów, nietoperzy itp.

117,00 zł 97,00 zł

Zobacz

Odstraszacz myszy, szczurów MOUSE OFF. Odstraszacz gryzoni.

Odstraszacz szczurów i myszy ultradźwiękowy MOUSE OFF skutecznie zabezpieczający pomieszczenia o kubaturze od 60 do 80 m3. Nieszkodliwy dla ludzi. Nietoksyczny i ekologiczny.

99,00 zł

Zobacz

Odstraszacz myszy i gryzoni DUO-PRO PESTREPELLER. Odstraszacz na myszy.

Odstraszacz myszy DUO-PRO PESTREPELLER pozwala na odstraszenie gryzoni. Ultradźwiękowy odstraszacz na myszy w domu jest w stanie zabezpieczyć aż 550 m2 powierzchni wybranych pomieszczeń.

139,90 zł 105,00 zł

Zobacz

Najlepszy odstraszacz myszy i szczurów do domu.

Odstraszacz myszy ANTYKUNA działa na zasadzie wysyłania ciągle zmiennych ultradźwięków. Ultradźwiękowy odstraszacz na myszy i inne gryzonie zapewnia skuteczne działanie przez emisję uciążliwych i irytujących dla gryzoni i kun sygnałów dźwiękowych.

114,99 zł

Zobacz

Odstraszacz myszy, gryzoni. 3D Combosonic. Odstraszacz na myszy.

Ultradźwiękowy odstraszacz myszy 3D COMBOSONIC zabezpieczający aż 1700m3. 3 głośniki i aż 3 tryby działania pozwolą pozbyć się wszystkich szkodników (nietoperzy, kun, gryzoni oraz owadów).

149,00 zł 119,00 zł

Zobacz

BESTSELLER

Najlepszy odstraszacz myszy, gryzoni do domu. Pest-X 500.3.

Zaawansowany odstraszacz myszy Pest-X wykorzystuje światło stroboskopowe, transmisję elektromagnetyczną i ultradźwięki, które mają wpływ na zdolności sensoryczne gryzoni. Myszy i szczury uciekają z obszarów, gdzie zamontowane jest urządzenie.

119,99 zł

Zobacz

Odstraszacz myszy, szczurów, gryzoni do kontaktu STV 789.

Odstraszacz myszy STV 789 generuje ultradźwięki tworząc negatywne dla myszy, szczurów środowisko zmuszając je do zmiany otocznia. Odstraszacz myszy posiada dodatkowy, innowacyjny system elektromagnetyczny docierając przez okablowanie do miejsc lęgowych gryzoni.

129,00 zł

Zobacz