Najlepsze, skuteczne środki na ćmianki - preparaty, spraye, opryski


Aby skutecznie pozbyć się ćmianek z domu należy przede wszystkim wybrać odpowiedni środek na ćmianki. Z uwagi na drogi proces rejestracji preparatów nie ma dedykowanych środków do zwalczania ćmianek. Producenci rejestrują produkty, które dostarczają rozwiązań powszechnych problemów z owadami. My wybraliśmy produkty, używane przez profesjonalistów do zwalczania ćmianek w domach i mieszkaniach. Masz pewność, że wybrane przez nas preparaty to najlepsze środki na ćmianki dostępne na rynku. Znajdziesz tu jedynie te preparaty na ćmianki, o których wiemy że działają w 100% i posiadają najlepsze opinie.

Jak pozbyć się ćmianek z domu? (artykuł z poradami).

Sposób na ćmianki w łazience? Na pojedyncze, swobodnie latające ćmianki skutecznym sposobem jest bezpośrednie zlikwidowanie owada. Pozwoli na to spray owadobójczy w aerozolu. To preparat pod wysokim ciśnieniem który wytwarza zabójczą chmurę preparatu, który zwalczy dorosłe ćmianki. Doskonale radzą sobie również foggery, które pozwolą zwalczyć wszystkie obecne w pomieszczeniu muszki łazienkowe.

Sklep Odstraszanie.pl tylko skuteczne środki na ćmianki. Najlepsze ceny, pozytywne opinie, natychmiastowa dostawa!


Katalog

Oprysk, środek owadobójczy Effect Microtech 100ml.

Ostateczny preparat na owady w ogrodzie Effect Microtech CS składa się ze specjalnych mikrokapsułek membranowych zapewniając do 6 miesięcy ochrony. Zawiera petrmetrynę, tetrametrynę i PBO skutecznie działające na komary i kleszcze. Pojemność: 100 ml

59,00 zł 49,90 zł

Zobacz

Oprysk na muchy. Preparat na muchy Effect Ultimum 100ml.

Innowacyjny oprysk na muchy Effect Ultimum to najlepszy preparat na muchy. Najwyższa skuteczność przy niskich kosztach zabiegu pozwala na zwalczanie much. Pojemność: 100 ml

49,00 zł 42,00 zł

Zobacz

400 ml Środek owadobójczy, spray na owady Effect.

Bardzo skuteczny spray na owady marki Effect to sprawdzony, dwuskładnikowy środek owadobójczy. Najlepszy na muchy, karaluchy i mrówki oraz osy. Pojemność aż 400ml!

16,90 zł 14,99 zł

Zobacz

Aspermet 200 EC 100ml. Oprysk na kleszcze, komary. Permetryna 20%

ASPERMET 200 EC to skuteczny oprysk na pluskwy, komary, karaluchy i mrówki. Producent: Asplant. Skład: Permetryna 20%. Pojemność 100ml.

59,00 zł

Zobacz

oprysk na komary, oprysk na kleszcze, last blood

NO PEST LAST BLOOD to skuteczny środek na komary, muchy, prusaki, meszki oraz inne owady. Koncentrat do sporządzenia oprysku na owady, pozwala zabezpieczyć 250m2. Pojemność: 250ml.

39,00 zł 36,90 zł

Zobacz

POLECAMY

Preparat Cimex out 50ml. Oprysk na komary, kleszcze, pluskwy, muchy.

Cimex-out to środek owadobójczy przeznaczony do zwalczania owadów. Z uwagi na wysoką odporność na temperaturę polecany do zabezpieczania elewacji, tarasów, balkonów, obór, chlewni itp. Pojemność: 50 ml

39,90 zł

Zobacz

Duracid spray owadobójczy. Środek, preparat na owady 500 ml.

Wysoce skuteczny preparat na owady w sprayu. Wytwarza aktywną pianę. Pełni rolę doraźnego środka owadobójczego, a zawarte w nim środki odstraszają owady do przebywania w miejscu jego zastosowania. Pojemność 500 ml.

26,99 zł

Zobacz

VACO Max Spray na muchy, aerozol, środek 300ml

VACO Max to skuteczny środek w sprayu do zwalczania owadów latających, np. much w domu, mieszkaniu oraz użyteczności publicznej. Spray na muchy Vaco MAX to skuteczny aerozol, który pozwala szybko i skutecznie wytępić muchy.

12,99 zł

Zobacz

POLECAMY

Środek na ćmianki, muchy, komary w domu NO PEST 4Insect Bomb 400ml.

Skuteczny środek na ćmianki, muchy, komary i inne owady w domu. Bomba na owady NO PEST 4Insect Bomb Fogger o pojemności aż 400ml z mocą 3 substancji czynnych to zabójczo skuteczny środek, który zwalczy każdą plagę owadów w domu! Działa na ponad 200m3!

44,00 zł 38,00 zł

Zobacz