Trutka na szczury, trutka na myszy, gryzonie


Najlepsza trutka na szczury do deratyzacji pozwala skutecznie wytępić szczury, myszy i inne gryzonie. Wybierz skuteczną trutkę na szczury i znajdź w końcu skuteczny sposób na gryzonie - rodentycydy, trutki drugiej generacji, jednodawkowe, mumifikujące pozwalają szybko zlikwidować problem ze szczurem w domu.

Trutka na szczury pozwoli szybko pozbyć się gryzoni z domu, garażu, ogrodu, poddasza (strychu), magazynu, hotelu czy restauracji. Wybierz odpowiedną trutkę na szczury - rozwiązanie pasujące do Twoich potrzeb lub skontaktuj się z naszym ekspertem w celu uzyskania porady jak pozbyć się szczura i jaką trutkę wybrać. Obecność szczurów wiąże się często z ryzykiem wystąpienia i rozprzestrzeniania się groźnych chorób, dlatego warto wybrać najlepsze preparaty gryzoniobójcze na szczury tak, by posiadały sprawdzone działanie i pozytywne opinie. Nasze trutki wykazują właściwości mumifikujące. Wszystkie trutki na szczury posiadają wymagane atesty i aktualne pozwolenia.


Pasta na szczury w saszetkach


To skuteczna trutka w saszetkach chętnie pobierana przez szczury i myszy. Soczystość trutki na szczury w paście oraz użyte aromaty powodują, że jest to najczęściej stosowana przez profesjonalistów forma rodentycydu. Skuteczność gwarantowana!

SPRAWDŹ SASZETKI NA SZCZURY

Kostki na szczury woskowe, parafinowe


Trutka na szczury w formie woskowej kostki sprawdza się wszędzie tam, gdzie szczególnie ważna jest ochrona preparatów gryzoniobójczych przed wilgocią. Kostki na szczury są zabezpieczone i nie pleśnieją.

SPRAWDŹ KOSTKI NA SZCZURY

Granulat na szczury, myszy


Trutka na szczury w formie granulatu to bardzo popularna forma trutki na szczury, myszy z uwagi na niską cenę i proste użycie. Granulat na szczury i myszy pozwala gryzoniowi szybko się posilić i przemieścić się do kolejnego miejsca z trutką.

SPRAWDŹ TRUTKA NA GRYZONIE GRANULAT

Trutka zbożowa, zatrute ziarno


Zatrute zboże zapewnia wysoką skuteczność w przypadku gryzoni przyzwyczajonych do zbóż jako swojego głównego pożywienia. Z tego powodu zatruta pszenica jest szczególnie popularna w rolnictwie i sadownictwie.

SPRAWDŹ ZATRUTE ZIARNO

Sklep Odstraszanie.pl - trutka na szczury, myszy, gryzonie - hurt, detal.


Gwarantujemy szybką wysyłkę oraz najniższe ceny trutki na szczury w Polsce!
Wspieramy firmy deratyzacyjne - zapytaj o rabat.

Katalog

POLECAMY

1kg Najmocniejsza trutka na szczury, myszy pasta. Ratimor brodifakum.

Najlepsza trutka na szczury pasta w saszetkach. Niebieska pasta Ratimor to zabójczo skuteczna, bardzo mocna trutka o szybkim działaniu - wystarczy jedno karmienie. Brodifakum 0,029g/kg. Zawartość 1kg.

32,99 zł

Zobacz

POLECAMY

1kg Trutka na szczury, myszy, gryzonie. Ratimor bromadiolone pasta.

Ratimor trutka na myszy i szczury w formie pasty w saszetkach. Zabezpieczona przed wilgocią, nie pleśnieje. Bromadiolon 0,05g/kg. 1kg.

24,99 zł

Zobacz

POLECAMY

1kg Trutka na szczury, myszy, gryzonie. Granulat Ratimor.

Granulat na szczury, myszy Ratimor. Rozmiar pelletu na gryzonie jest tak dobrana, by gryzoń łatwo pobrał z punktu deratyzacyjnego śmiertelną dla niego dawkę granulatu na szczury. Skuteczny i silny granulat na szczury, myszy. Cena za 1000g.

21,99 zł 19,99 zł

Zobacz

1kg Trutka na szczury, myszy, gryzonie. Ratimor brodifakum kostka.

Ratimor trutka na myszy i szczury kostka. Skuteczna trutka na szczury w formie parafinowych (woskowych) kostek. Bromadifakum 0,029 g/kg. Cena 1kg.

42,99 zł 39,99 zł

Zobacz

Trutka na szczury, myszy, gryzonie w płynie. Toxan płyn 1l.

Toxan płyn można stosować jako płyn w poidłach dla gryzoni. To szczególnie skuteczna metoda walki ze szczurami i myszami w upalne dni, gdy brakuje wody do picia. Za pomocą trutki na szczury i myszy w płynie możesz przygotować różne trutki tak by dopasować proces deratyzacji do preferencji pokarmowych gryzoni.

37,00 zł 29,99 zł

Zobacz

Trutka na myszy, szczury, gryzonie. Pianka Racumin Foam.

Innowacyjna trutka na szczury do stosowania w miejscach gdzie inne metody zawodzą, lub jako trutka wspomagająca. Piankę należy aplikować w szczeliny, miejsca zidentyfikowane jako przejścia, nory gryzoni. Szczury i myszy brudzą sobie sierść pianką Racumin. Do zatrucia dochodzi podczas czyszczenia sierści.

149,00 zł

Zobacz

1kg Trutka Ratimor - trutka zbożowa, zatrute ziarno.

Zbożowa trutka zatrute ziarno to zabójczo skuteczny sposób by pozbyć się gryzoni. Zatruta pszenica z Bromadiolon 0,05g/kg. Zawartość 1kg.

24,99 zł

Zobacz

Trutka na myszy, szczury, gryzonie w płynie. Toxan płyn 200ml.

Toxan płyn można stosować jako płyn w poidłach dla gryzoni. To szczególnie skuteczna metoda walki ze szczurami i myszami w upalne dni, gdy brakuje wody do picia. Za pomocą trutki na szczury i myszy w płynie możesz przygotować różne trutki tak by dopasować proces deratyzacji do preferencji pokarmowych gryzoni.

8,29 zł

Zobacz

1kg Trutka na szczury, myszy, gryzonie. Ratimor bromadiolone kostka.

Ratimor trutka na myszy i szczury kostka. Czerwone kostki na szczury Ratimor to zabójczo skuteczny sposób na pozbycie się gryzoni. Bromadiolon 0,05g/kg. Cena 1kg.

28,99 zł

Zobacz

1kg Trutka na szczury, trutka na myszy. Ratimor - trutka zbożowa, zatrute ziarno.

Ratimor zbożowa trutka na myszy i szczury. Zabójczo skuteczny sposób na pozbycie się gryzoni. Bromadiolon 0,05g/kg. Zawartość 1kg.

16,49 zł 14,99 zł

Zobacz

5kg Najsilniejsza trutka na szczury, myszy pasta. Ratimor brodifakum.

Bardzo mocna trutka na szczury pasta w saszetkach. Zabójczo skuteczna, jednodawkowa trutka - wystarczy jedno karmienie. Brodifakum 0,029 g/kg. Zawartość worek 5 kg.

179,00 zł 164,00 zł

Zobacz

3x1kg Trutka na szczury, myszy pasta. Bromadiolon, Brodifakum, Difenakum.

Potrójna siła bromadiolonu, brodifakum i difenakum. Różne kolory i aromat trutki na myszy i szczury nie pozwala gryzoniom na przyzwyczajenie się do obecności trutki. Sprawdź!

99,99 zł

ZobaczJaka jest najlepsza trutka na szczury?Wszystko zależy od sytuacji i potrzeb. Jeśli potrzebujesz szybko pozbyć się szczura i sprawnie wytępić myszy przy relatywnie niskich kosztach zabiegu najlepsza będzie trutka na szczury z brodifakum. To najczęściej niebieska pasta lub niebieska kostka. Alternatywą dla brodifakum jest skuteczna, choć zdecydowanie słabsza i dłużej działająca trutka oparta o bromadiolon - czerwona pasta lub czerwona kostka. Wszyscy producenci stosują te same środki gryzoniobójcze o jednakowych stężeniach. Różnica polega głównie w dodatkach do trutki. Wiodącą marką, której trutki najchętniej pobierane są przez gryzonie jest RATIMOR. W produkcji trutek producent trutek Ratimor używa się wyjątkowo skutecznych aromatów wabiących oraz olejów roślinnych, kruszonych zbóż. Wszystko to sprawia, że trutki Ratimor polecane są jako najlepsze w przypadku, gdy preparat gryzoniobójczy musi konkurować z naturalną żywnością (np. sklep spożywczy, magazyn żywności, magazyn zbożowy, domowa spiżarnia itp.). Trutki Ratimor są o 50% bardziej atrakcyjne względem naturalnego pożywienia, co zapewnia sukces w deratyzacji. To najlepszy sposób na walkę z tymi gryzoniami.trutka na szczury dawkowanie


Chcesz dowiedzieć się więcej jakie są skuteczne trutki na szczury? 

Najlepsze trutki na szczury, myszy - ranking.By wytępić szczury i pozbyć się myszy musisz wiedzieć jakiego środka na gryzonie użyć. Trutki na szczury występują pod wieloma postaciami. Kostki woskowe, gryzki, saszetki na szczury, zatrute ziarno itp.. Do tego jeszcze różne substancje gryzoniobójcze. Jeśli zastanawiasz się jak pozbyć się szczura i co je wabi, oraz jaki jest skład trutki na szczury i czy jest ona bezpieczna dla psa czy kota czytaj dalej. Podpowiemy Ci jak wybrać skuteczną trutkę na szczury. Odwiedź nasz blog i sprawdź ranking najlepszych trutek na szczury i myszy.