Środki i preparaty do kominków, pieca, grilla.


W czasie ogrzewania domostw w okresie jesienno - zimowym często z pomocą przychodzą nam piece lub kominki. Dają one ciepło, ale pod warunkiem, że odpowiednio je czyścimy. Sadza, która osadza się w paleniskach i w przewodach kominowych niesie ze sobą ryzyko zapalenia oraz zmniejsza też wydajność grzewczą. By instalacja działała sprawnie i była bezpieczna niezwykle istotne są preparaty do czyszczenia kominków i piecy czyli tzw. dopalacze sadzy. By w pełni czerpać przyjemność z tańczącego w kominku ognia potrzebujesz skuteczne środki do czyszczenia szyby kominkowej. U nas znajdziesz preparaty do szyby kominkowej w piance oraz w płynie w łatwych do dozowania sprayach czy aerozolach.

By rozpalić ogień przyda się również porządna rozpałka, która nie tylko pozwoli szybko ogrzać się w w cieple kominka lub przygotować smaczne potrawy na grillu.

Sklep Odstraszanie.pl - preparaty i środki do kominka, grilla. Niskie ceny, natychmiastowa dostawa!

Katalog

Szwedzki ogień, pochodnia szwedzka. Ekologiczna kuchenka polowa Woodson.

Woodson szwedzki ogień to świetne rozwiązanie jeśli planujesz wypad za miasto. Łatwa w transporcie i przenoszeniu. Zapewni Ci prosty sposób na podgrzanie wody lub posiłku na Twojej działce lub nad jeziorem.

12,99 zł 11,99 zł

Zobacz

Morus do czyszczenia kominka. Preparat do wypalania sadzy z komina pieca 10x50g.

Morus to skuteczny proszek do czyszczenia kominków i piecy z sadzy w wygodnych do stosowania saszetkach. Preparat na sadzę, który dodany do paleniska wypala sadzę oraz czyści osady z komina, pieca, kominka. Masa netto: 10x50g

12,99 zł

Zobacz

Morus proszek na sadzę. Dopalacz do sadzy do kominka, komina, pieca 0,9kg.

Morus to skuteczny proszek do czyszczenia kominków z sadzy posiadający pozytywne opinie. Preparat na sadzę działa jako dopalacz który dodany do paleniska czyści osady z komina, pieca, kominka. Masa netto 0,9kg

9,99 zł

Zobacz

Morus proszek do czyszczenia komina. Środek do wypalania sadzy z komina, kominka, pieca 50g.

Morus saszetka z proszkiem do czyszczenia kominków i piecy z sadzy 50g na jeden zabieg. Preparat na sadzę, który dodany do paleniska wypala sadzę oraz czyści osady z komina, pieca, kominka. Masa netto: 50g

1,99 zł 1,49 zł

Zobacz

Środek do czyszczenia kominków Tytan spray. Płyn do czyszczenia szyb kominkowych 500g.

Sprawdzony środek do czyszczenia szyb kominkowych, grilli, piekarników, patelni i wielu innych. Specjalna receptura błyskawicznie wnika w brud i pozwala go z łatwością usunąć. Waga: 500g.

9,99 zł

Zobacz

Woodson świeca kominkowa. Świece do kominka z drewna brzozowego.

Świeca kominkowa Woodson to wyjątkowo prosty sposób na dostarczenie sobie ciepła i i nastrojowego klimatu. Wykonana z drewna brzozowego, łatwa w użytkowaniu. Postaw, zapal i ciesz się niesamowitym klimatem!

12,99 zł 11,99 zł

Zobacz

Środek do czyszczenia szyby kominka. Pianka do czyszczenia kominka Twój Dom 300ml.

Preparat do czyszczenia szyby kominka w piance. Skutecznie pozbędziesz się sadzy, smoły, brudu czy tłuszczu. Łatwy w użyciu, nie pozostawia zapachu. Pojemność: 300ml.

13,99 zł 9,99 zł

Zobacz

Profesjonalny środek do czyszczenia kominka, grilla, piekarnika Voigt H644 600ml.

Voigt H644 to gotowa do użycia; aktywna piana, która skutecznie usuwa nawet najsilniejsze zabrudzenia. Środek do czyszczenia grilla, rusztu, różna, kominka, pieca, opiekacza. Pojemność: 600ml.

19,99 zł

Zobacz

Rozpałka do kominka, grilla, ogniska. Podpałka do grilla w płynie z aplikatorem Twój Dom 300ml.

Rozpałka do grilla, kominka Twój Dom to prosta metoda na podpalenie nawet najbardziej opornych kłód. Aby szybko rozpalić grilla nada się idealnie, a Twoje potrawy nic na tym nie stracą. Pali się bezdymnie i nie przenika do potraw. Pojemność: 300ml.

13,99 zł 9,99 zł

Zobacz

Rozpałka do kominka, pieca, grilla Eko-ognisko. Podpałka ekologiczna 6 szt.

Eko-ognisko to skuteczna i ekologiczna rozpałka do kominka, grilla czy pieca opałowego. Materiały pochodzące z recyclingu, brak toksycznych substancji i natychmiastowe działanie. Opakowanie: 6sztuk, zapałki, instrukcja.

12,99 zł 11,99 zł

Zobacz

Podpałka do kominka, grilla, pieca. Eko-ognisko Survival ekologiczna rozpałka 1szt.

Woodson Eko- ognisko to podręczna rozpałka do grilla, ogniska, kominka. Łatwopalne składniki sprawią, że przestaniesz mieć problem z rozpaleniem grilla czy ogniska. Edycja Survival podpałki wyróżnia się praktycznym sposobem pakowania, zmieścisz ją nawet w kieszeni.

2,29 zł 1,89 zł

Zobacz

Podpałka do kominka, grilla, pieca. Eko-ognisko ekologiczna rozpałka 1szt.

Potrzebujesz szybko rozpalić w kominku lub grillu? Eko-ognisko to skuteczna i ekologiczna rozpałka do kominka, grilla czy pieca opałowego. Materiały pochodzące z recyclingu, brak toksycznych substancji i natychmiastowe działanie. Opakowanie: 1szt.

2,55 zł 1,99 zł

Zobacz