Środki i preparaty do kominków, pieca, grilla.


W czasie ogrzewania domostw w okresie jesienno - zimowym często z pomocą przychodzą nam piece lub kominki. Dają one ciepło, ale pod warunkiem, że odpowiednio je czyścimy. Sadza, która osadza się w paleniskach i w przewodach kominowych niesie ze sobą ryzyko zapalenia oraz zmniejsza też wydajność grzewczą. By instalacja działała sprawnie i była bezpieczna niezwykle istotne są preparaty do czyszczenia kominków i piecy czyli tzw. dopalacze sadzy. By w pełni czerpać przyjemność z tańczącego w kominku ognia potrzebujesz skuteczne środki do czyszczenia szyby kominkowej. U nas znajdziesz preparaty do szyby kominkowej w piance oraz w płynie w łatwych do dozowania sprayach czy aerozolach.

By rozpalić ogień przyda się również porządna rozpałka, która nie tylko pozwoli szybko ogrzać się w w cieple kominka lub przygotować smaczne potrawy na grillu.

Sklep Odstraszanie.pl - preparaty i środki do kominka, grilla. Niskie ceny, natychmiastowa dostawa!

Katalog

Morus proszek na sadzę. Dopalacz do sadzy do kominka, komina, pieca 0,9kg.

Morus to skuteczny proszek do czyszczenia kominków z sadzy posiadający pozytywne opinie. Preparat na sadzę działa jako dopalacz który dodany do paleniska czyści osady z komina, pieca, kominka. Masa netto 0,9kg

9,99 zł

Zobacz

Morus do czyszczenia kominka. Preparat do wypalania sadzy z komina pieca 10x50g.

Morus to skuteczny proszek do czyszczenia kominków i piecy z sadzy w wygodnych do stosowania saszetkach. Preparat na sadzę, który dodany do paleniska wypala sadzę oraz czyści osady z komina, pieca, kominka. Masa netto: 10x50g

12,99 zł

Zobacz

Środek do czyszczenia szyby kominka. Pianka do czyszczenia kominka Twój Dom 300ml.

Preparat do czyszczenia szyby kominka w piance. Skutecznie pozbędziesz się sadzy, smoły, brudu czy tłuszczu. Łatwy w użyciu, nie pozostawia zapachu. Pojemność: 300ml.

18,99 zł 13,99 zł

Zobacz

Środek do czyszczenia kominków Tytan spray. Płyn do czyszczenia szyb kominkowych 500g.

Sprawdzony środek do czyszczenia szyb kominkowych, grilli, piekarników, patelni i wielu innych. Specjalna receptura błyskawicznie wnika w brud i pozwala go z łatwością usunąć. Waga: 500g.

9,99 zł

Zobacz

Rozpałka do kominka, grilla, ogniska. Podpałka do grilla w płynie z aplikatorem Twój Dom 300ml.

Rozpałka do grilla, kominka Twój Dom to prosta metoda na podpalenie nawet najbardziej opornych kłód. Aby szybko rozpalić grilla nada się idealnie, a Twoje potrawy nic na tym nie stracą. Pali się bezdymnie i nie przenika do potraw. Pojemność: 300ml.

18,99 zł 13,99 zł

Zobacz

Rozpałka do kominka, pieca, grilla Eko-ognisko. Podpałka ekologiczna 6 szt.

Eko-ognisko to skuteczna i ekologiczna rozpałka do kominka, grilla czy pieca opałowego. Materiały pochodzące z recyclingu, brak toksycznych substancji i natychmiastowe działanie. Opakowanie: 6sztuk, zapałki, instrukcja.

12,99 zł 11,99 zł

Zobacz

Szwedzki ogień, pochodnia szwedzka. Ekologiczna kuchenka polowa Woodson.

Woodson szwedzki ogień to świetne rozwiązanie jeśli planujesz wypad za miasto. Łatwa w transporcie i przenoszeniu. Zapewni Ci prosty sposób na podgrzanie wody lub posiłku na Twojej działce lub nad jeziorem.

12,99 zł

Zobacz

Profesjonalny środek do czyszczenia kominka, grilla, piekarnika Voigt H644 600ml.

Voigt H644 to gotowa do użycia; aktywna piana, która skutecznie usuwa nawet najsilniejsze zabrudzenia. Środek do czyszczenia grilla, rusztu, różna, kominka, pieca, opiekacza. Pojemność: 600ml.

19,99 zł

Zobacz

Podpałka do kominka, grilla, pieca. Eko-ognisko ekologiczna rozpałka 1szt.

Potrzebujesz szybko rozpalić w kominku lub grillu? Eko-ognisko to skuteczna i ekologiczna rozpałka do kominka, grilla czy pieca opałowego. Materiały pochodzące z recyclingu, brak toksycznych substancji i natychmiastowe działanie. Opakowanie: 1szt.

2,55 zł 1,99 zł

Zobacz

Morus proszek do czyszczenia komina. Środek do wypalania sadzy z komina, kominka, pieca 50g.

Morus saszetka z proszkiem do czyszczenia kominków i piecy z sadzy 50g na jeden zabieg. Preparat na sadzę, który dodany do paleniska wypala sadzę oraz czyści osady z komina, pieca, kominka. Masa netto: 50g

1,99 zł 1,49 zł

Zobacz

Woodson świeca kominkowa. Świece do kominka z drewna brzozowego.

Świeca kominkowa Woodson to wyjątkowo prosty sposób na dostarczenie sobie ciepła i i nastrojowego klimatu. Wykonana z drewna brzozowego, łatwa w użytkowaniu. Postaw, zapal i ciesz się niesamowitym klimatem!

12,99 zł

Zobacz

Podpałka do kominka, grilla, pieca. Eko-ognisko Survival ekologiczna rozpałka 1szt.

Woodson Eko- ognisko to podręczna rozpałka do grilla, ogniska, kominka. Łatwopalne składniki sprawią, że przestaniesz mieć problem z rozpaleniem grilla czy ogniska. Edycja Survival podpałki wyróżnia się praktycznym sposobem pakowania, zmieścisz ją nawet w kieszeni.

2,29 zł 1,89 zł

Zobacz