Cena

Ultrathon 3M Spray. Preparat na komary, kleszcze z 25% DEET


Ultrathon Spray od 3M to sprawdzony preparat na komary i kleszcze. Ultrathon Insect Repellent został początkowo opracowany przez 3M dla wojska USA, aby zapewnić żołnierzom do 12 godzin ochrony przed tropikalnymi owadami. Jako <b>wojskowy środek na komary i kleszcze</b> Ultrathon jest używany przez U.S. Army do dziś. Ultrathon został przetestowany w najtrudniejszych warunkach na świecie – w środkowoamerykańskich dżunglach. W połowie lat 80 wojsko USA skontaktowało się z 3M w celu opracowania jeszcze lepszej formy ochrony opartej na unikalnej technologii 3M Time Release. Powstały w ten sposób produkt szybko zyskał ogromną popularność również wśród cywilnych użytkowników i jest nadal używany przez wojsko oraz podróżników we wszystkich obszarach na świecie.

Ultrathon sprawdza się jako idealny środek na komary tropikalne i preparat na kleszcze w podróży, środek na komary dla wędkarzy, myśliwych czy wyjazd pod namiot. Sprawdzona formuła, optymalne stężenie 25% DEET i łatwa aplikacja. Ulubiony środek na komary leśników - najlepsze opinie!

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Gwarantujemy szybką wysyłkę oraz najniższe ceny w Polsce!

Filtry

Strona

Strona 1

z 1

Środek na komary, kleszcze. Preparat ULTRATHON SPRAY 3M 25% DEET.

Środek na komary, kleszcze. Preparat ULTRATHON SPRAY 3M 25% DEET.

Środek na kleszcze ULTRATHON SPRAY 25% DEET. Odporny na deszcz, wilgoć oraz pot. Repelent o wysokim stężeniu substancji odstraszającej DEET na kleszcze (25%).

39,99 zł

Sprawdź teraz

Strona

Strona 1

z 1

Popularne kategorie