HUKINOL. Najlepszy środek odstraszający dzikie zwierzęta.


Środek odstraszający dzikie zwierzęta Hukinol - niemiecki środek na dziki od Kieferle to najlepszy sposób jak odstraszyć dziki. Środek chemiczny na dziki imitujący zapach potu ludzkiego (koncentrat) pozwala zabezpieczyć pola oraz działki i skutecznie pozbyć się dzików, jeleni i saren. Jeśli zastanawiasz się jak odstraszyć dzika i uniknąć zniszczeń w uprawach, ogrodzie HUKINOL to najlepszy preparat na dziki. Pozytywne opinie użytkowników profesjonalnych! Hukinol to repelent o szerokim zastosowaniu, gdyż oprócz dzików odstrasza jelenie i sarny. Wiele osób stosowało środek na dzikie zwierzęta hukinol na bobry. Sukces tego środka, niezmiennie od lat to jego bardzo mocny, przenikliwy i trwały fetor imitujący smród ludzkiego potu. Czasami zdarza się, że hukinol rozleje się np. w samochodzie. By pozbyć się smrodu środka odstraszającego dziki Hukinol, należy użyć przeznaczonego w tym celu preparatu Anti-Huki.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową - skontaktuj się z nami w celu uzyskania oferty hurtowej. Gwarantujemy szybką wysyłkę oraz najniższe ceny w Polsce!

Katalog

POLECAMY

Hukinol 500ml +GRATIS. Środek na dzikie zwierzęta, dziki, jelenie, sarny.

Środek odstraszający dzikie zwierzęta HUKINOL, koncentrat potu ludzkiego pozwalający na efektywne zmniejszenie szkód wyrządzanych na polach i łąkach przez dziki. Pozytywna opinia milionów rolników na całym świecie. Poj. 500ml.

269,00 zł

Zobacz

Anty-Hukinol. Anti-Huki. Jak zmyć zapach hukinolu?

Jedyny sposób pozbycia się zapachu hukinolu jest zastosowanie dedykowanego przez producenta Kieferle preparatu. ANTI-HUKI, czyli antyhukinol to neutralizator zapachu HUKINOLU. Poj. 500g.

219,00 zł

Zobacz

POLECAMY

Dyspenser zapachu Hukinola 15 sztuk + pipeta GRATIS.

Dyspenser zapachu Hukinola pozwala na jeszcze lepsze rozchodzenie się preparatu w powietrzu i większą skuteczność środka odstraszającego dzikie zwierzęta. Zestaw: 15 sztuk dyspensera + pipeta GRATIS.

24,99 zł

Zobacz

Eliminator, neutralizator uciążliwych zapachów. Dezodoryzator 600ml.

Neutralizator przykrych zapachów. Eliminator odoru. Pojemność 600ml.

28,90 zł

Zobacz

POLECAMY

Dyspenser zapachu Hukinola 5 sztuk + pipeta GRATIS.

Dyspenser zapachu Hukinola pozwala na jeszcze lepsze rozchodzenie się preparatu w powietrzu i większą skuteczność środka odstraszającego dzikie zwierzęta. Zestaw: 5sztuk dyspensera + pipeta GRATIS.

16,99 zł

Zobacz

POLECAMY

Dyspenser zapachu Hukinola 10 sztuk + pipeta GRATIS.

Dyspenser zapachu Hukinola pozwala na jeszcze lepsze rozchodzenie się preparatu w powietrzu i większą skuteczność środka odstraszającego dzikie zwierzęta. Zestaw: 10 sztuk dyspensera + pipeta GRATIS.

19,99 zł

Zobacz