Środek na kleszcze, komary i meszki dla dzieci 6mc Vaco Sensitive 80ml

19,99 zł

Cena jednostkowa:
24,99 zł/100 ml


  • Dostępny Towar dostępny
  • Koszt dostawy już od 0,00 zł

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka:

weryfikator

Środek na komary i kleszcze dla dzieci od 6 miesiąca życia Vaco Sensitive spray 80ml.


Środek na komary i kleszcze dla dzieci od 6 miesiąca życia i osób z wrażliwą skóra Vaco Sensitive to skuteczny preparat odstraszający kleszcze, komary i meszki i inne owady latające. 

Produkt przebadany dermatologicznie. Vaco sensitive zawiera bardzo skuteczną substancje czynną - Ikarydynę, która nie powoduje podrażnień delikatnej skóry dziecka i osób wrażliwych na inne repelenty w tym alergików. Przyjemny, brzoskwiniowy zapach repelentu na komary sprawia, że dzieci jak i dorośli chętnie go stosują.

sposób na komary, środek na komary, preparat na komary, płyn na komary, repelent na komary, spray na meszki, środek na meszkiJak długo działa Vaco Sensitive?

Spray na komary i kleszcze Vaco Sensitive utrzymuje efekt swojego działania aż do 10 godzin od zastosowania. Preparat działa odstraszająco na komary, kleszcze, meszki i inne insekty również w tropikalnych warunkach

Vaco Sensitive zamknięto w niewielkim opakowaniu 80ml, które możesz mieć zawsze przy sobie. Wygodny atomizer, który odpowiednio dozuje płyn, sprawia, że staje się on bardzo wydajny i starcza na długo.


Środek na komary i kleszcze dla małych dzieci od 6 miesiąca życia Vaco Sensitive

- Dla dzieci od 6 miesiąca życia i osób o wrażliwej skórze
- Skutecznie odstrasza komary, kleszcze, meszki
- Utrzymuję się nawet do 10 godzin
- Wygodny w użyciu spray, butelka z atomizerem
- Optymalna pojemność, zmieści się nawet do torebki
- Zawiera silną substancję czynną: Ikarydyna

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. 

Sposób użycia:

Spryskać preparatem równomiernie nieosłonięte, narażone na kontakt z owadami części ciała z odległości 15-20 cm. Preparat można rozsmarować dłonią. W przypadku aplikacji na twarz ​i szyję preparat nanosić pośrednio – spryskać dłoń, a następnie delikatnie rozsmarować. Nie stosować na podrażnioną skórę i błony śluzowe. Po aplikacji umyć ręce. Nie stosować u dzieci poniżej 6 miesiąca życia. Nie stosować na dłonie dzieci. W przypadku dzieci do 12 roku życia, produkt powinien być nanoszony przez dorosłych. Nie należy nanosić produktu więcej niż 1 raz w ciągu dnia. 

Uwagi:

Czynniki środowiska oraz wysoka potliwość skóry mogą wpływać na skuteczność płynu na komary. W rzadkich przypadkach może powodować wystąpienia podrażnienia skóry. Unikać bezpośredniego wdychania rozpylanego repelentu lub rozpylania produktu na oczy.
 
Ochrona przed kleszczami: do 10h
Ochrona przed komarami i meszkami: do 5h
Ochrona przed komarami tropikalnymi: do 3,5h

Specyfikacja:

Substancje czynne:

Ikarydyna 10,13 g/ 100 g

Numer pozwolenia: 8758/22

Pojemność: 80 ml

Producent: Vaco

Badania dermatologiczne przeprowadzone na grupie 20 osób wykazały, że Płyn VACO Sensitive spełnia wymagania testu zgodności ze skórą i nie wykazuje działania drażniącego i uczulającego w kontakcie ze skórą.
 
 
© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Zobacz podobne produkty

Wkłady do Elektro Zielona Moc Bros 20 sztuk

Wkłady do Elektro Zielona Moc Bros 20 sztuk

20 wkładów do Bros Elektro na komary Zielona Moc. Uwalniające się substancje czynne skutecznie zwalczają komary, rozwiązując problem z tymi owadami na bardzo długi czas!

16,99 zł

Sprawdź teraz

Środek na kleszcze, komary i meszki Vaco STRONG 50% DEET. Preparat spray 80ml.

Środek na kleszcze, komary i meszki Vaco STRONG 50% DEET. Preparat spray 80ml.

Środek na komary, kleszcze Vaco to skuteczna ochrona przed uciążliwymi insektami nawet w trudnych warunkach. Opracowana formuła preparatu na kleszcze zawiera połączenie aż 50% DEET i geraniolu. Działa do 8 godzin. Pojemność: 80ml.

19,99 zł

Sprawdź teraz

Środek na komary, kleszcze i meszki Vaco. Spray 100ml.

Środek na komary, kleszcze i meszki Vaco. Spray 100ml.

VACO środek na komary, kleszcze i meszki w sprayu to doskonały preparat zapobiegający ukąszeniom. Zawiera Cytrodiol 0,1% i IR3535 10%. Pojedyncza aplikacja chroni przez 4 godziny. Stosowanie >6 r.ż.

13,99 zł

Sprawdź teraz

Preparat na kleszcze Vaco. 30% DEET. Środek na komary i meszki 170ml.

Preparat na kleszcze Vaco. 30% DEET. Środek na komary i meszki 170ml.

Preparat na kleszcze Vaco to sprawdzony sposób na kleszcze, komary i meszki. Opracowana formuła preparatu na kleszcze zawiera połączenie 30% DEET i citrodiolu. Pozwala to na jeszcze skuteczniejsze stworzenie bariery przed pasożytami.

26,70 zł

Sprawdź teraz

Środek na komary Mugga Strong Roll On 50% DEET.

Środek na komary Mugga Strong Roll On 50% DEET.

Środek na komary Mugga Strong Roll On to wyjątkowo skuteczny preparat na komary wyprodukowany przez znaną belgijską firmę Mugga. Preparat na komary posiada stężenie 50% DEET.

34,99 zł

Sprawdź teraz


Popularne kategorie