Środek na kleszcze, komary i meszki Vaco STRONG 50% DEET. Preparat spray 80ml.

19,99 zł

Cena jednostkowa:
24,99 zł/100 ml


  • Dostępny Towar dostępny
  • Koszt dostawy już od 0,00 zł

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka:

weryfikator

Środek na komary i kleszcze Vaco STRONG 50% DEET spray 80ml.


Środek na komary i kleszcze Vaco Strong to skuteczny preparat na kleszcze, komary i meszki, kuczmany który zawiera aż 50% DEET. Doskonale odstrasza owady przez długi czas (również te tropikalne), a dzięki bardzo wysokiemu stężeniu (50%) sprawdzi się nawet w najtrudniejszych warunkach.

sposób na komary, środek na komary, preparat na komary, płyn na komary, repelent na komary, spray na meszki, środek na meszkiJak długo działa Vaco Strong 50% DEET?


Preparat na komary i kleszcze Vaco Strong zawiera aż 50% DEET dzięki czemu utrzymuje efekt swojego działania aż do 8 godzin od zastosowania. Preparaty oparte o 50% DEET działają odstraszająco na komary, kleszcze, meszki i inne insektyw tropikalnych warunkach

Vaco Strong 50% DEET zamknięto w niewielkim opakowaniu, które możesz mieć zawsze przy sobie, zmieści się nawet do torebki.


sposób na komary, środek na komary, preparat na komary, płyn na komary, repelent na komary, spray na meszki, środek na meszki


Wszystkie sposoby na komary zawiodły? Najsilniejszy środek na komary, kleszcze Vaco STRONG.

✔️ Skutecznie odstrasza komary, kleszcze, meszki.
✔️ Wysokie stężenie DEET, aż 50%!
✔️ Wygodny w użyciu spray.
✔️ Okres odstraszania wynosi aż do 8 godzin.
✔️ Optymalna pojemność, zmieści się nawet do torebki.

Sposób użycia Vaco Strong 50% DEET

Spryskać preparatem na kleszcze równomiernie nieosłonięte, narażone na kontakt z owadami części ciała z odległości 15-20 cm. Środek na kleszcze można rozsmarować dłonią. W przypadku aplikacji na twarz i szyję preparat nanosić pośrednio - spryskać dłoń, a następnie delikatnie rozsmarować. Nie stosować na uszkodzą lub podrażnioną skórę i błony śluzowe. Po zakończeniu aplikacji dokładnie umyć ręce. 

Uwagi:

Czynniki środowiska oraz wysoka potliwość skóry mogą wpływać na skuteczność płynu na komary. W rzadkich przypadkach może powodować wystąpienia podrażnienia skóry. Unikać bezpośredniego wdychania rozpylanego repelentu lub rozpylania produktu na oczy. Z uwagi na wysokie stężenie DEET, nie należy aplikować produktu na plastik (np. okulary, zegarki, aparaty fotograficzne, kamery itp.), tkaniny syntetyczne w tym tzw. oddychające czy Goretex itp., oraz malowane i lakierowane. Do stosowania przez osoby dorosłe.

Specyfikacja:

Substancje czynne:

● N,N-Dietylo-m-toluamid/DEET 50g/100g;
● geraniol 0,1g/100g

Numer pozwolenia: 8366/21
Pojemność: 80 ml
Producent: Vaco
 
 
© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Zobacz podobne produkty

Preparat na kleszcze Vaco. 30% DEET. Środek na komary i meszki 170ml.

Preparat na kleszcze Vaco. 30% DEET. Środek na komary i meszki 170ml.

Preparat na kleszcze Vaco to sprawdzony sposób na kleszcze, komary i meszki. Opracowana formuła preparatu na kleszcze zawiera połączenie 30% DEET i citrodiolu. Pozwala to na jeszcze skuteczniejsze stworzenie bariery przed pasożytami.

26,70 zł

Sprawdź teraz

Środek na ugryzienia komarów, kleszczy, meszek, os Detter Roll-On.

Środek na ugryzienia komarów, kleszczy, meszek, os Detter Roll-On.

Detter Roll-On to środek łagodzący bolesne ukąszenia komarów, kleszczy, meszek, pszczół, os oraz innych owadów, który zapewnia skuteczne i kompleksowe złagodzenie objawów ukąszenia.

12,99 zł

Sprawdź teraz

Spray na owady Detter Ultra i środek na ukąszenia owadów Detter Roll-On.

Spray na owady Detter Ultra i środek na ukąszenia owadów Detter Roll-On.

Zestaw preparatów Detter zapewnia długotrwałą ochronę przed komarami, kleszczami, meszkami itp. Spray Detter Ultra skutecznie chroni skórę przed ukąszeniami. Roll-on przyniesie ulgę w ukąszonych miejscach, wtedy gdy zapomnisz użyć sprayu.

29,00 zł

Sprawdź teraz

Środek na komary, kleszcze i meszki Vaco. Spray 100ml.

Środek na komary, kleszcze i meszki Vaco. Spray 100ml.

VACO środek na komary, kleszcze i meszki w sprayu to doskonały preparat zapobiegający ukąszeniom. Zawiera Cytrodiol 0,1% i IR3535 10%. Pojedyncza aplikacja chroni przez 4 godziny. Stosowanie >6 r.ż.

13,99 zł

Sprawdź teraz

Kick The Tick Spray na kleszcze, komary dla dzieci 90ml

Kick The Tick Spray na kleszcze, komary dla dzieci 90ml

Kick the Tick - aerozol, spray przeznaczony do odstraszania komarów, meszek i kleszczy. Do stosowania bezpośrednio na skórę. Zawiera Ikarydynę 0,5%, Cytrodiol 0,5% i IR3535 10%. Pojedyncza aplikacja chroni przez 4 godziny. Stosowanie >3r.ż.

17,99 zł

Sprawdź teraz


Popularne kategorie