Pułapka na szczury. Najlepsze pułapki na szczury, łapki i szczurołapki.


Pułapka na szczury to urządzenie do łapania szczurów. Łapki na szczury różnią się zarówno swą budową jak i przeznaczeniem. Pułapki na szczury zatrzaskowe i lepowe (klejowe) to pułapki zabijające. Tradycyjna, drewniana łapka na szczury to skuteczny i tani sposób na szczury. Często jednak o wiele lepiej sprawdzają się zabudowane pułapki na szczury w przypadku występowania dzieci i zwierząt domowych. Ich budowa uniemożliwia przypadkowe dotknięcie mechanizmu przez dziecko czy np. psa lub kota. W łapaniu szczurów skuteczne są również żywołapki i szczurołapki czyli tzw. humanitarne pułapki na szczury. Niezależnie od wybranego sposobu by złapać szczura istotne jest właściwe umiejscowienie pułapki - wzdłuż ścian, tak jak poruszają się szczury. By pułapka na szczury miała szansę szybko spełnić swoje przeznaczenie zalecane jest użycie wabika, który przyciągnie szczura do łapki.

Sklep Odstraszanie - pułapki na szczury. Najlepsza cena i największy wybór skutecznych produktów posiadających pozytywne opinieKatalog

Najmocniejszy lep na szczury, myszy. Pułapka klejowa Ratimor, klej na szczury.

Najmocniejszy lep szczury, myszy, gryzonie wyposażony w silny klej i wyjątkowo atrakcyjny orzechowo-waniliowy wabik. Pułapka klejowa na szczury Ratimor pozwala skutecznie pozbyć się szczurów i wytępić myszy. Rozmiar: 26x19cm.

7,99 zł 7,29 zł

Zobacz

Silny lep na myszy i szczury Sakarat. Pułapka klejowa.

Sakarat to silny lep na myszy i szczury o szerokim zastosowaniu pozwala skutecznie złapać gryzonie. Wymiary: 29x18cm

10,99 zł

Zobacz

Żywołapka na szczury. Łapka na szczury 35x17x20cm

Metalowa pułapka na szczury jest humanitarna. Skutecznie łapie nie zabijając a złapany szczur może zostać później wypuszczony w innym miejscu. Żywołapka na szczury wymiary 35x17x20cm. Grubość drutu 2mm.

52,00 zł

Zobacz

Mocny Lep na szczury. Rat Gluebook Sx.

Mocny Lep na szczury Rat Gluebook Sx z atraktantem umieszczonym na środku lepu. Wymiary: 33 cm x 21,5 cm

9,99 zł

Zobacz

Elektryczna pułapka na szczury. Pułapka na szczury rażąca prądem.

Elektryczna pułapka na szczury pozwala pozbyć się szczurów w sposób humanitarny. Wytwarzane wysokie napięcie od 7000 do 9000 V sprawia, że szczury giną natychmiast i bezboleśnie, nie pozostawiając przy tym zanieczyszczeń. Wymiary: 22x10x12,6 cm

239,00 zł 159,00 zł

Zobacz

Pułapka na szczury metalowa. Chwytacz na szczury. ODST3.

Metalowa pułapka na szczury działająca jako żywołapka na szczury. Dwustronny metalowy chwytacz na szczury z dużą plastikową szybką, posiada specjalny mechanizm zatrzaskowy. Metalowa pułapka na szczury może być stosowana wraz z lepem. Wymiary 36,5x16x6,5cm.

39,99 zł 34,70 zł

Zobacz

Żywołapka na szczury, kuny. Łapka na szczury 50x17x20cm.

Nieduża żywołapka na szczury pozwala na natychmiastowe złapanie i wywiezienie natrętnego zwierzęcia z naszej okolicy. Żywołapka wykonana ze stali ocynkowanej, o zwiększonej odporności na korozję.

74,00 zł

Zobacz

Lep na myszy, szczury, gryzonie barierowy. Catchmaster 72XL.

Barierowy Lep na gryzonie Catchmaster z orzechowym wabikiem do zastosowania jako bariera przeciw szczurom i myszom w magazynach, domach, garażach, strychach itp.. Wymiary: 61 cm x 10,5 cm

9,99 zł 6,59 zł

Zobacz

Pułapka na szczury, myszy zatrzaskowa. Zabijająca łapka, gilotyna.

Pułapka na szczury i myszy zatrzaskowa z bardzo czułym mechanizmem - żaden gryzoń nie przemknie. Pułapka na gryzonie zabijająca typu łamignat.

4,90 zł

Zobacz

Lep na szczury, pułapka 2 sztuki.

Silny lep na szczury z aromatycznym atraktantem pastylkowym umieszczonym na środku lepu.

14,99 zł

Zobacz

Pułapka na szczury STV. Łapka na szczury.

Pułapka na szczury Rat Trap firmy STV The Big Cheese została wykonana z drewnianej podstawy oraz metalowe mechanizmu zatrzaskowego. W opakowaniu znajduję się jedna sztuka łapki na szczury.

15,99 zł

Zobacz

Lep na myszy, gryzonie. Pułapka lepowa, klej na gryzonie 21x15cm.

Skuteczny lep na myszy i gryozonie. Silna pułapka lepowa, składana książeczka z klejem na gryzonie. Wymiary 21 x 15 cm.

6,99 zł 3,99 zł

Zobacz