NO-PEST
Pułapka na myszy, gryzonie. Żywołapka, myszołapka. ODS1.

Pułapka na myszy, gryzonie. Żywołapka, myszołapka. ODS1.

4.9 Ocena 4.9 / 5 (opinii: 9)

Cena: 22,99 24,99

Skuteczna pułapka na myszy. Metalowa myszołapka, żywołapka na myszy, chwytacz 26x16cm

 

Metalowa pułapka na myszy działająca jak żywołapka wyposażona w innowacyjny mechanizm zapadkowy, który uaktywnia się w momencie kiedy do wnętrza dostanie się gryzoń. Pułapka na myszy nie krzywdzi łapanych gryzoni, jest dla nich bezpieczna. Po złapaniu myszy można ją wypuścić na wolność, z dala od miejsca, z którego chcemy ją usunąć.

chwytacz na myszy, żywołapka na myszy, łapka na myszy
Żywołapka na myszy dzięki swojej konstrukcji pozwala złapać kilka gryzoni na raz. Okienko rewizyjne pozwala na sprawdzenie czy wewnątrz złapała się mysz. Specjalne zapadki żywołapki na myszy wykluczają wydostanie się gryzonia na zewnątrz. Dwuwejściowy chwytacz na myszy pozwala na obustronne łapanie gryzoni i ustawienie łapki na ich trasie przejść.

Potrzebujesz złapać szczura?

Sprawdź metalowy chwytacz na szczury 36x16cm

 

Łatwy sposób użycia żywołapki na myszy 

Metalowa pułapka na myszy jest gotowa do użycia. Myszołapka wymaga jedynie wabika. Włóż do środka przynętę i ustaw w miejscu występowania gryzoni. W celu zapewnienia sobie wysokiej skuteczności odłowu gryzoni zaleca się użycie kilku żywołapek w odstępach co kilka metrów. Pułapka na myszy wykonana jest z wysokiej jakości stopu metalu i może być używana wielokrotnie przez lata. 
żywołapka na myszy


Pułapka na myszy bezpieczna dla dzieci i zwierząt domowych


Myszołapka nie posiada elementu zabijającego. Nie przytrzaśnie łapy kota ani psiego nosa. To bardzo dobry sposób by złapać mysz a dzieci nie musiały patrzeć na śmierć gryzonia. Dziecko może obserwować złapaną myszkę. Wspólne wypuszczanie gryzonia może być dla dziecka świetną przygodą i uczyć szacunku do zwierząt.Właściwości:
 
- jakość i estetyka wykonania,
- nie krzywdzi łapanych gryzoni,
- wyjątkowo skuteczna w działaniu. 


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Miejsce użycia
 
Pułapka na myszy dzięki swoim kompaktowym rozmariom może zostać użyta w takich miejscach jak spiżarnie, kuchnie, garaże, szopy, piwnice oraz wszędzie tam, gdzie należy unikać stosowania chemicznych środków deratyzacyjnych.
Dwu wejściowy metalowy chwytacz na myszy z dużą plastikową szybką, posiada specjalny mechanizm, który wpuszcza mysz do środka i nie wypuszcza jej na zewnątrz.

chwytacz na myszy, myszołapka


 
Specyfikacja
 
Długość: 26cm
Szerokość: 16cm
Wysokość: 4,5cm
Waga: 0,63kg


W opakowaniu znajduję się: 

- metalowy chwytacz na myszy dwuwejściowy z szybką 1szt. 
 
 
© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Pułapka na myszy, gryzonie. Żywołapka, myszołapka. ODS1.
Pułapka na myszy, gryzonie. Żywołapka, myszołapka. ODS1.
Pułapka na myszy, gryzonie. Żywołapka, myszołapka. ODS1.
Pułapka na myszy, gryzonie. Żywołapka, myszołapka. ODS1.
Oceny i komentarze użytkowników

5 5

Polecam :)
Dla mnie najlepszym wabikiem dla myszy jest puszka jedzenia dla psa. Jest bardzo aromatyczna i szybko przyciąga myszki ….
Napisał(a): , dnia

5 5

Myszołapka jest świetna! Kupiłam 3 sztuki i porozstawiałam na ogrodzie. Kupiłam razem z kostkami-wabikami. Już kolejnego dnia po ustawieniu złapałam 2 myszki. Następnego dnia kolejne 2. Na razie mam spokój, ale zakup bardzo trafiony. Zastanawiałam się nad metalową czy plastikową. Zdecydowanie lepsza wg mnie jest metalowa, bo zauważyłam, że myszki próbują się wydostać gryząc obudowę. Dzięki temu że jest metalowa nie ma szans żeby myszki uciekły z niej. Polecam zakup.
Napisał(a): , dnia

4 4

pułapka bardzo skuteczna ale podejrzewam i martwi mnie to,że myszy mogą się nauczyć ją omijać
Napisał(a): , dnia

5 5

Pułapkę postawiłam późnym wieczorem blisko miejsca kryjówki myszy a na drugi dzień rano o 11 mysz była już w środku. Jako przynęty użyłam masła orzechowego. Bardzo skuteczne urządzenie, polecam.
Napisał(a): , dnia

5 5

Bardzo solidna, świetnie działa, pozostawiona na noc- już rano dzieci obserwowały harcujące w środku myszki, które razem wypuściliśmy na zewnątrz
Napisał(a): , dnia

5 5

100% skuteczności! Nasza myszka, która mieszkała za szafkami w kuchni, przez cztery dni oswajała się z pułapką, zanim zdecydowała się do niej wejść. Nie należy się więc zniechęcać zbyt szybko.
Napisał(a): , dnia

5 5

Jestem bardzo zadowolona z tej pułapki. Wystarczy postawić we właściwe miejsce a w przeciągu jednej nocy myszki są już w środku. Właśnie dokupuję kolejne dwie. Polecam!!!
Napisał(a): , dnia

5 5

Dzięki pułapce wyłapałem wszystkie myszy z piwnicy, wystarczyły dwie pułapki i wabik w postaci masła orzechowego. Polecam produkt
Napisał(a): , dnia

5 5

Super pułapka. Polecam wszystkim zaiteresowanym,do tego najlepiej dokupic przynęte Specjal Food.
Napisał(a): , dnia


Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator
Produkty pokrewne

Pułapka na myszy klejowa, lep na mysz Catchmaster 72TC3 do chwytacza

Lep na myszy do chwytacza ODS1 i ODST3 wykorzystuję do wabienia myszy aromat masła orzechowego. Myszy zwabione zapachem zostają przyklejone do źródła kleju bez możliwości ucieczki. Wymiary: 25 cm x 10,2 cm.

3,99 zł 2,99 zł

Zobacz

Pułapka na myszy, gryzonie. Narożna myszołapka do kąta, rogu. ODS2.

Narożna pułapka na myszy do rogu pomieszczenia dwuwejściowa wyposażona w specjalny mechanizm zapadek uaktywniający się po dostaniu się gryzonia do wnętrza pułapki.

24,99 zł 19,99 zł

Zobacz

Pułapka na szczury metalowa. Chwytacz na szczury. ODST3.

Metalowa pułapka na szczury działająca jako żywołapka na szczury. Dwustronny metalowy chwytacz na szczury z dużą plastikową szybką, posiada specjalny mechanizm zatrzaskowy. Metalowa pułapka na szczury może być stosowana wraz z lepem. Wymiary 36,5x16x6,5cm.

39,99 zł 34,70 zł

Zobacz

Pułapka na myszy, łapka na myszy. Chwytacz, żywołapka. ODS3.

Pułapka na myszy, żywołapka wyposażona w specjalny mechanizm zapadek i przesuwaną szybkę rewizyjną. Pułapka na myszy nie krzywdzi w żaden sposób łapanych gryzoni.

25,49 zł

Zobacz

  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder