• Polecamy

Odstraszacz ptaków sztuczny ptak drapieżny pustułka w locie.

39,90 zł

Cena jednostkowa:


  • Dostępny Towar dostępny
  • Koszt dostawy już od 0,00 zł

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka:

weryfikator

Odstraszacz ptaków sztuczny sokół (pustułka). Atrapa ptaka drapieżnego na gołębie i inne ptaki.

 

Odstraszacz ptaków pustułka to model ptaka drapieżnego imitujący prawdziwego sokoła. Duża rozpiętość skrzydeł 58cm i realistyczne malowanie sprawia, że odstraszane ptaki biorą sylwetkę za realne zagrożenie. Makieta posiada na górnej części sznurek służący do jej podwieszenia/zawieszenia. Makietę pustułki należy umieścić w miejscu widocznym dla ptaków i gryzoni. 

Gdzie używać sztucznych ptaków drapieżnych?


Sokół pustułka nadaje się do zabezpieczenia i ochrony terenów takich jak: pola, sady, działki, parki, domy itp. Makieta sokoła pustułki wysyła wizualny sygnał mniejszym ptakom i gryzoniom o niebezpieczeństwie. Ptaki i gryzonie kojarząc dany teren z zagrożeniem ze strony drapieżnika starają się go omijać. 

odstraszacz ptaków jastrząb, odstraszacz ptaków sokół, sokół w locie, sztuczny ptak, makieta ptaka drapieżnego, odstraszacz na ptaki, sztuczny ptak drapieżny, plastikowy jastrząb, plastikowy sokół

Jak działa makieta ptaka drapieżnego?


Makieta ptaka drapieżnego pustułka w locie podwieszona porusza się na wietrze przez co odstrasza również ruchem. Duże, zaznaczone oczy są czynnikiem odstraszającym wiele zwierząt. Sznurek ułatwia montaż makiety pustułki w różnych, trudniej dostępnych miejscach. Sokoły są naturalnymi drapieżnikami polującymi na ptaki oraz gryzonie. Sylwetki drapieżników są bardzo dobrze rozpoznawane przez inne gatunki, dlatego umieszczenie idealnie odwzorowanej makiety pustułki wywołuje u nich wysokie poczucie dyskomfortu i daje instynktowny sygnał do ucieczki.

Wskazówka!


Polecamy zmianę lokalizacji odstraszacza, aby nie doprowadzić do przyzwyczajenia się gołębi do obecności makiety.
Metoda wizualna jest często stosowana jako wspomagająca dla systemów dźwiękowych i hukowych (równoczesne zastosowanie obu metod zwiększa efektywność płoszenia – makiety wyglądają jak ptaki drapieżne, urządzenia dźwiękowe emitują odgłosy). W czasie użycia kilku różnych odstraszaczy działa efekt synergii. Jeśli połączymy odstraszacze wizualne z dźwiękowymi, zagrożenie o których ptaki są informowane dźwiękowo, stanie się bardziej rzeczywiste.


odstraszacz ptaków jastrząb, odstraszacz ptaków sokół, sokół w locie, sztuczny ptak, makieta ptaka drapieżnego, odstraszacz na ptaki, sztuczny ptak drapieżny, plastikowy jastrząb, plastikowy sokółWysoka jakość wykonania i dbałość o szczegóły


Dbałość o szczegóły i użyte materiały sprawiają, że jest to trwałe rozwiązanie, które można stosować przez lata. Użyte do produkcji tworzywo sztuczne jest odporne na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV, więc makieta pustułki nie zmienia swojego wyglądu, kolory nie płowieją pod wpływem promieniowania słonecznego czy wody. Profesjonalna makieta pustułki, jest bardziej efektywna w działaniu, wygląda dużo lepiej i jest bardziej estetyczna niż amatorskie rozwiązania odstraszania ptaków.

Właściwości

Płoszy ptaki i gryzonie

Realistyczny wygląd

Odporny na warunki atmosferyczne

 
© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Zastosowanie:

 

Makieta pustułki to efektywne rozwiązanie problemu z gołębiami oraz innymi natrętnymi ptakami. Może być montowana w miejscach narażonych na obecność ptaków takich jak balkony, tarasy, parapety gzymsy, dachy, hale, magazyny. Wizualny odstraszacz ptaków o wyglądzie sokoła, dzięki swoim dużym rozmiarom (rozpiętość skrzydeł 54 cm)  odstrasza mniejsze ptaki z miejsc narażonych na ich gniazdowanie bez wyrządzania im krzywdy.    

Sposób użycia

Makieta pustułki jest przeznaczona do podwieszenia przy pomocy załączonego sznurka i metalowego pałąka. Sylwetka pustułki w locie imituje drapieżnika, który aktywnie poluje, wprowadzając okoliczne ptaki w poczucie dyskomfortu i doprowadzając w końcu do wybrania przez nie innego siedliska.

 

Specyfikacja:

 

rozpiętość skrzydeł: 58cm;

długość: 34cm;

wysokość: 7,5cm.

- waga: ok 500 g.

 

 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Zobacz podobne produkty

Odstraszacz ptaków sowa hologramowa SCARY OWL No Pest™. Sylwetka stojącej sowy

Odstraszacz ptaków sowa hologramowa SCARY OWL No Pest™. Sylwetka stojącej sowy

  • Polecamy

Hologramowa sowa to odstraszacz ptaków wykorzystujący metodę wizualną płoszenia ptaków. Ruchoma sylwetka wprawiana w ruch na wietrze, duże oczy oraz mieniąca się powierzchnia to skuteczny sposób na odstraszanie ptaków.

18,99 zł

Sprawdź teraz

Odstraszacz na ptaki SCARYBIRD. Latawiec na ptaki, szpaki. 9m

Odstraszacz na ptaki SCARYBIRD. Latawiec na ptaki, szpaki. 9m

Latawiec, straszak na ptaki na wysokiej 9m tyczce imitujący swoim wyglądem drapieżnika. Odstraszacz ptaków - system SCARYBIRD pozwala na skuteczne zabezpieczenie upraw przed niszczącą działalnością ptaków. 

699,00 zł

Sprawdź teraz

 Dźwiękowy odstraszasz ptaków, dzikich zwierząt No Pest® Sowa

Dźwiękowy odstraszasz ptaków, dzikich zwierząt No Pest® Sowa

  • Polecamy

Ruchoma Sowa Solarna NO PEST to wyjątkowe urządzenie posiadające w sobie aż cztery metody odstraszania - ruchy głową, pohukiwanie, świecące na żółto oczy i realistyczny wygląd skutecznie odpędzą dzikie zwierzęta, ptaki z Twojego ogrodu! Prosty montaż, dwie metody ładowania (kabel USB, bateria słoneczna).

129,00 zł

Sprawdź teraz

Kruk odstraszacz. Makieta kruka w locie.

Kruk odstraszacz. Makieta kruka w locie.

Model kruka o to wizualna metoda odstraszania ptaków i innych szkodników. Doskonale imitują sylwetki ptaków drapieżnych, które wyspecjalizowały się w polowaniu na inne ptaki, ssaki i gryzonie.

27,70 zł

Sprawdź teraz

Hologramowa sowa SCARY OWL No Pest™. Sylwetka ptaka drapieżnego odstraszacz.

Hologramowa sowa SCARY OWL No Pest™. Sylwetka ptaka drapieżnego odstraszacz.

  • Polecamy

Hologramowa sylwetka sowy to wizualny odstraszacz ptaków, który odstrasza gołębie oraz inne ptaki. Wzór oczu, hologramowa powierzchnia odbijająca światło i dołączony dzwonek wywołuje poczucie zaniepokojenia i zagrożenia u ptaków.

18,99 zł

Sprawdź teraz


Popularne kategorie