Bakterie do szamba i oczyszczalni Microbec saszetki 18x25g cytryna.

38,70 zł

Cena jednostkowa:
8,60 zł/100 g


  • Dostępny Brak
  • Koszt dostawy już od 0,00 zł

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka:

weryfikator

Bakterie do szamba i oczyszczalni. Proszek do szamba w saszetkach 18x25g.


Bakterie do szamba i oczyszczalni Microbec to środek enzymatyczny najnowszej generacji służący do biodegradacji zawartości. Systematyczne stosowanie pozwoli Ci zmniejszyć częstotliwość opróżniania szamba. Wspomaga także pracę przydomowych oczyszczalni ścieków, usuwa nieprzyjemny zapach i pomaga udrożnić systemy instalacji sanitarnej. Microbec Ultra posiada przyjemny cytrynowy zapach

Środek do szamba Microbec wykorzystuje opatentowane rozwiązanie, dzięki któremu bakterie są chronione specjalną powłoką. W kontakcie z silnymi środkami chemicznymi Microbec nie traci skuteczności, a Ty nadal możesz stosować tradycyjne detergenty nie przejmując się ich niekorzystnym wpływem.

Proszek do szamba w saszetkach zawiera wyspecjalizowane kultury bakterii oraz enzymy, które przyspieszają proces rozkładu nieczystości. W jednej saszetce znajduje się do 100 miliardów bakterii!! Ulegają one bardzo szybkiemu namnażaniu, i już po godzinie ich ilość może wzrosnąć nawet do kilkuset miliardów sztuk.

Microbec do szamba działa 3- fazowo. Najpierw szybko i skutecznie rozdziela zanieczyszczenia, które ulegają upłynnieniu, a następnie ulegają rozkładowi na całkowicie bezpieczne dla środowiska związki proste i wodę. Dzięki temu oczyścisz szambo z nagromadzonych osadów i zatorów, zmniejszysz częstotliwość opróżniania zbiornika i zapewnisz swojej domowej oczyszczalni maksymalną sprawność. Preparat do szamba Microbec Ultra jest bezpieczny dla ludzi, zwierząt i środowiska. Nie powoduje również korozji urządzeń sanitarnych.


Bros Microbec Ultra bakterie do szamba, bakterie do oczyszczalni, microbec bioaktywator w proszku, bakterie do przydomowej oczyszczalni, bakterie do szamba, środek do szamba


Microbec Ultra- bakterie do szamba w saszetkach. Najlepszy proszek do szamba.


- Bakterie do szamba, oczyszczalni o przyjemnym cytrynowym zapachu.
- Jedna saszetka zawiera około 100 miliardów bakterii!
- Opatentowana formuła sprawia, ze środek działa skutecznie nawet, gdy stosujesz tradycyjne detergenty.
- Łatwe w użyciu- jedna saszetka= jedna dawka.
- Preparaty do szamba Microbec niwelują także uciążliwe zapachy.


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Zastosowanie


Microbec Ultra to najnowszej generacji enzymatyczny preparat do szamb i przydomowych oczyszczalni, którego regularne stosowanie zmniejsza częstotliwość opróżniania szamba i wspomaga pracę przydomowych oszczyszczalni. Usuwa nieprzyjemny zapach i udrażnia system instalacji sanitarnej.

 

bakterie do szamba, bakterie do oczyszczalni, microbec do szamba, microbec bio, tabletki do szamba, środek do szamba, preparat do szamba, najskuteczniejsze bakterie do szamba, bakterie do szamba betonowego, preparat do szamb


Sposób użycia

Stosować regularnie, raz w tygodniu. Wsypać odpowiednią ilość preparatu bezpośrednio do toalety i dokładnie spłukać. Dawkowanie preparatu:

1 saszetka tygodniowo - na każde 2- 3 m³ pojemności szamba 

 

Uwagi

Przechowywać w suchym miejscu.

 

Specyfikacja


Masa netto: 450g
 (18x25g)

Producent: Bros

 

W  celu prawidłowego użycia i uzyskania zamierzonego efektu , zaleca się dokładne zapoznanie się z instrukcją stosowania preparatu , zawartą w treści etykiety.

 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.


Zobacz podobne produkty

Sanidenn bakterie do szamb, oczyszczalni tabletki 12szt.

Sanidenn bakterie do szamb, oczyszczalni tabletki 12szt.

Sanidenn Tabs bakterie do szamb, oczyszczalni przydomowych w tabletkach neutralizujące szkodliwe substancje, zmniejszające objętość osadów ściekowych i likwidujące odór. Zawartość 12 tabletek.

21,99 zł

Sprawdź teraz

Żel do WC Bros Microbec. Środek do czyszczenia WC 750ml.

Żel do WC Bros Microbec. Środek do czyszczenia WC 750ml.

Żel do WC Bros Microbec to środek do czyszczenia sanitariatów w instalacjach, gdzie używa się preparatów do biodegradacji. Dodatek bakterii i enzymów skutecznie wspomaga tworzenie naturalnej flory bakteryjnej w zbiornikach. Pojemność opakowania: 750ml.

15,99 zł

Sprawdź teraz

Sanidenn bakterie do szamb, oczyszczalni tabletki 24szt.

Sanidenn bakterie do szamb, oczyszczalni tabletki 24szt.

Sanidenn Tabs bakterie do szamb, oczyszczalni przydomowych w tabletkach neutralizujące szkodliwe substancje, zmniejszające objętość osadów ściekowych i likwidujące odór. Zawartość 24 tabletki.

37,00 zł

Sprawdź teraz

Microbec Ultra proszek 1200g Bakterie do szamba, oczyszczalni cytryna.

Microbec Ultra proszek 1200g Bakterie do szamba, oczyszczalni cytryna.

Microbec Ultra to nowoczesny preparat do szamba z wyspecjalizowanymi kulturami bakterii i enzymami. Przyspiesza proces rozkładu. jest bezpieczny dla ludzi, zwierząt i środowiska. Masa netto: 1200g.

49,00 zł

Sprawdź teraz

Bakterie do szamba Microbec Ultra + żel do WC z aplikatorem Microbec gratis.

Bakterie do szamba Microbec Ultra + żel do WC z aplikatorem Microbec gratis.

Bakterie do szamba Microbec Ultra to najnowsza generacja środków enzymatycznych do szamb i przydomowych oczyszczalni. Skutecznie niweluje przykre zapachy. Teraz z gratisem- żel do WC Microbec WC BIO.

49,00 zł

Sprawdź teraz


Popularne kategorie