Microbec Ultra proszek 1200g Bakterie do szamba, oczyszczalni cytryna.

49,00 zł

Cena jednostkowa:
4,08 zł/100 g


  • Dostępny Towar dostępny
  • Koszt dostawy już od 0,00 zł

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka:

weryfikator

Microbec Ultra bakterie do szamba, oczyszczalni. Proszek do szamba 1200g.


Microbec Ultra to bakterie do szamba nowej generacji, które dzięki opatentowanej technologii ochronnej nie giną w kontakcie z silnymi środkami chemicznymi. Od teraz nie musisz używać specjalnych detergentów. Microbec działa równie skutecznie nawet jeśli używasz tradycyjnych. 

Proszek do szamba ma silny zapach cytryny, który skutecznie łagodzi nieprzyjemne zapachy. Systematyczne stosowanie proszku pomoże Ci udrożnić system sanitarny, wspomoże pracę przydomowej oczyszczalni, a także sprawi, że nie będzie konieczności częstego opróżniania szamba

Jedna miarka (25g) Microbec Ultra zawiera aż do 100 miliardów bakterii do szamba, które w ciągu godziny od zastosowania mogą powiększym swoją licznę kilkukrotnie! W znacznym stopniu przyspiesza to procesy rozkładu resztek organicznych. Zawarte w preparacie do oczyszczalni wyspecjalizowane kultury bakterii i silne enzymy rozkładają nieczystości, tłuszcze, resztki roślinne i papier.  

Działanie preparatu Microbec przebiega w 3 fazach. Zapewnia szybki i skuteczny rozdział zanieczyszczeń, które podlegają upłynnieniu, by w kolejnych krokach rozłożyć je na związki proste i wodę. Preparaty do szamba Microbec są całkowicie nie groźne dla urządzeń sanitarnych- nie powodują korozji. Środek jest również bezpieczny dla ludzi, zwierząt i środowiska.

Bros Microbec Ultra bakterie do szamba, bakterie do oczyszczalni, microbec bioaktywator w proszku, bakterie do przydomowej oczyszczalni, bakterie do szamba, środek do szamba


Środek do szamba w proszku. Bakterie do szamba Microbec Ultra 1200g.


- Bakterie do szamba, oczyszczalni o przyjemnym cytrynowym zapachu.
- W jednej miarce znajduje się aż do 100 miliardów bakterii!
- Specjalna ochronna powłoka chroni bakterie przed silnymi środkami chemicznymi.
- Preparaty do szamba Microbec niwelują także uciążliwe zapachy.


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Zastosowanie


Microbec Ultra to najnowszej generacji enzymatyczny preparat do szamb i przydomowych oczyszczalni, którego regularne stosowanie zmniejsza częstotliwość opróżniania szamba i wspomaga pracę przydomowych oszczyszczalni. Usuwa nieprzyjemny zapach i udrażnia system instalacji sanitarnej.

 

bakterie do szamba, bakterie do oczyszczalni, microbec do szamba, microbec bio, tabletki do szamba, środek do szamba, preparat do szamba, najskuteczniejsze bakterie do szamba, bakterie do szamba betonowego, preparat do szamb


Sposób użycia

Stosować regularnie, raz w tygodniu. Wsypać odpowiednią ilość preparatu bezpośrednio do toalety i dokładnie spłukać. Dawkowanie preparatu:

1 saszetka tygodniowo - na każde 2- 3 m³ pojemności szamba 

 

Uwagi

Przechowywać w suchym miejscu.

 

Specyfikacja


Masa netto: 1200g


Producent: Bros

 

W  celu prawidłowego użycia i uzyskania zamierzonego efektu , zaleca się dokładne zapoznanie się z instrukcją stosowania preparatu , zawartą w treści etykiety.

 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.


Zobacz podobne produkty

Sanidenn bakterie do szamb, oczyszczalni tabletki 52szt.

Sanidenn bakterie do szamb, oczyszczalni tabletki 52szt.

Sanidenn Tabs bakterie do szamb, oczyszczalni przydomowych, utylizacji ścieków i nieczystości w szambach, oczyszczalniach, basenach i kanałach gnojowych oraz poprawy warunków sanitarnych w budynkach inwentarskich. Zawartość 52 tabletki.

64,00 zł

Sprawdź teraz

Żel do WC Bros Microbec. Środek do czyszczenia WC 750ml.

Żel do WC Bros Microbec. Środek do czyszczenia WC 750ml.

Żel do WC Bros Microbec to środek do czyszczenia sanitariatów w instalacjach, gdzie używa się preparatów do biodegradacji. Dodatek bakterii i enzymów skutecznie wspomaga tworzenie naturalnej flory bakteryjnej w zbiornikach. Pojemność opakowania: 750ml.

15,99 zł

Sprawdź teraz

Bakterie do szamba i oczyszczalni Microbec saszetki 18x25g eukaliptus.

Bakterie do szamba i oczyszczalni Microbec saszetki 18x25g eukaliptus.

Microbec Bio to nowoczesny preparat enzymatyczny do szamb i przydomowych oczyszczalni. Zawiera bardzo dużą ilość pożytecznych bakterii. Usuwa osady, złogi i zatory. Preparat w saszetkach: 18x25g.

38,70 zł

Sprawdź teraz

Bakterie do szamba, oczyszczalni Microbec Bio 1200g. Środek do szamba.

Bakterie do szamba, oczyszczalni Microbec Bio 1200g. Środek do szamba.

Bio Microbec to najnowszej generacji biologiczny preparat do przydomowych oczyszczalni, którego regularne stosowanie przyczynia się do utrzymania wysokiej sprawności oczyszczalni dzięki zmniejszaniu ilości złogów i osadów. Masa netto:1,2kg.

43,99 zł

Sprawdź teraz

 Bakterie do oczyszczalni, szamba Microbec Ultra. Środek w saszetkach 18x35g.

Bakterie do oczyszczalni, szamba Microbec Ultra. Środek w saszetkach 18x35g.

Microbec Bio to nowoczesny preparat mikrobiologiczny do przydomowych oczyszczalni, którego regularne stosowanie pomoże utrzymać Ci wysoką sprawność oczyszczalni dzięki zmniejszaniu ilości złogów i osadów. Preparat w saszetkach: 18x35g.

41,40 zł

Sprawdź teraz


Popularne kategorie