STV Defenders
Makieta ptaka - sroka. Sztuczny ptak na balkon.

Makieta ptaka - sroka. Sztuczny ptak na balkon.

Cena: 29,99

Skuteczne działanie


Odstraszacz ptaków sroka jest naturalnej wielkości sylwetką sroki. Jest to odstraszacz wizualny, którego rolą jest odstraszanie gdy mamy problem z gołębiami, problem z dzięciołami czy innymi ptakami. Sroki należą do krukowatych, często nękają mniejsze ptaki niszcząc gniazda, zjadając jaja i młode pisklęta. Dlatego odstraszacz ptaków w formie idealnie odwzorowanej sylwetki sroki daje tak dobre efekty odstraszające. Polecamy zmianę lokalizacji odstraszacza, aby nie doprowadzić do przyzwyczajenia się gołębi do obecności makiety.

- odstraszacz ptaków z możliwością podwieszenia 
- poruszając się lekko na wietrze odstrasza również ruchem.  
- dbałość o szczegóły i użyte materiały sprawiają, że odstraszacz ptaków to trwałe rozwiązanie, 
- użyte do produkcji tworzywo sztuczne jest odporne na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV, 

W celu uzupełnienia wizualnego działania odstraszacza ptaków, doradzamy zakup sroki wraz z dźwiękowym odstraszaczem. Szczególnie efektywnym rozwiązaniem jest zestaw makiety ptaka w połączeniu z dźwiękowym odstraszaczem "birdchaser" dostępnym w naszej ofercie tutaj

Sposób użycia


Odstraszacz ptaków makieta sroki jest przeznaczona do zawieszenia za pomocą przymocowanego sznurka lub wbicia za pomocą załączonego uchwytu np. do doniczki, lub montażu opaską montażową do barier balkonowych itp.    
 

 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Zastosowanie:

 

Odstraszacz ptaków makieta sroki to efektywne rozwiązanie ptasiego problemu. Pozwala na odstraszanie gołębi i innych ptaków i może być montowana w miejscach narażonych na obecność ptaków takich jak balkony, tarasy, parapety gzymsy, dachy, hale, magazyny. Wizualny odstraszacz ptaków o wyglądzie sroki, dzięki swoim dużym rozmiarom odstrasza mniejsze ptaki z miejsc narażonych na ich gniazdowanie bez wyrządzania im krzywdy. 


Specyfikacja:

Długość: 37cm.
Makieta ptaka - sroka. Sztuczny ptak na balkon.
Makieta ptaka - sroka. Sztuczny ptak na balkon.
Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator
  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder