Sowa duża, sylwetka ptaka drapieżnego (model).

Cena: 52,90 99,00

    52.90 Dostępny
  • Dostępność: Towar dostępny
  • Koszt dostawy już od: 12,90 zł zobacz szczegóły

Skuteczne działanie


Odstraszacz ptaków makieta ptaka sowa duża jest naturalnej wielkości sylwetką sowy. Zauważyć można rosnącą popularność stosowania makiet ptaków drapieżnych jako rozwiązania problemu z niechcianymi ptakami na wielu osiedlach. Sowy są drapieżnikami dobrze rozpoznawanymi przez inne gatunki ptaków. Sowy często polują na ptaki, dlatego obecność makiety wywołuje u nich wysokie poczucie dyskomfortu. Dodatkowo zaznaczone duże oczy są czynnikiem odstraszającym wiele gatunków ptaków. Polecamy zmianę lokalizacji odstraszacza, aby nie doprowadzić do przyzwyczajenia się gołębi do obecności makiety.

Sposób użycia i wykonanie

Makieta sowy jest przeznaczona do zawieszenia za pomocą przymocowanego sznurka lub postawienia. Makieta wykonana jest tak, że można ją przytwierdzić do wybranego podłoża lub podwiesić i wtedy oprócz działania wizualnego, poruszając się lekko na wietrze odstrasza również ruchem. Odstraszacz ptaków w podstawie posiada zabezpieczany otwór, do którego można wsypać piasek, lub drobny żwir w celu obciążenia sylwetki sowy. Dbałość o szczegóły i użyte materiały sprawiają, że jest to trwałe rozwiązanie, które można stosować przez lata. Użyte do produkcji tworzywo sztuczne jest odporne na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV, więc odstraszacz ptaków nie zmienia swojego wyglądu, kolory nie płowieją pod wpływem promieniowania słonecznego czy wody. 
   

W celu uzupełnienia wizualnego działania makiety, doradzamy zakup sowy wraz z dźwiękowym odstraszaczem. Szczególnie efektywnym rozwiązaniem jest zestaw makiety ptaka drapieżnego w połączeniu z dźwiękowym odstraszaczem "birdchaser" dostępnym w naszej ofercie tutaj

odstraszanie ptaków, makieta sowy, sposób na gołębie 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Zastosowanie:

 

Makieta sowy to efektywne rozwiązanie ptasiego problemu. Odstraszacz ptaków pozwala na odstraszanie gołębi, mew i innych niepożądanych gatunków. Makieta sowy może być montowana w miejscach narażonych na obecność ptaków takich jak balkony, tarasy, parapety gzymsy, dachy, hale, magazyny. Wizualny odstraszacz ptaków o wyglądzie sowy, dzięki swoim dużym rozmiarom (wys. 43 cm)  odstrasza mniejsze ptaki z miejsc narażonych na ich gniazdowanie bez wyrządzania im krzywdy.    

 

Specyfikacja:

 

- wysokość: 43 cm.   

- waga: 1 kg

Dodaj swoją opinię o produkcie
Ocena: 1 10
Imię / pseudonim:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator