Pułapka na szczury, klejowa STV 183, lep na szczury (2 sztuki).

17,99 zł

Cena jednostkowa:


  • Dostępny Brak
  • Chcesz otrzymać paczkę w 24h? Zapłać w ciągu
  • Koszt dostawy już od 0,00 zł

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka:

weryfikator

Niezwykle uniwersalna 
 
Pułapka na szczury STV 183 została wyprodukowana przez brytyjskiego producenta specjalizującego się w odstraszaniu zwierząt. Specjalny klej, którym została pokryta charakteryzuję się długą trwałością działania. STV 183 to pomoże pozbyć się szczura z pobliskiego otoczenia. Zapobiega rozprzestrzenianiu się szczurów w domu i może zostać użyta w każdym miejscu, w którym występuje problem ze szczurami. Jak pozbyć się szczura z domu? Najprościej będzie rozstawić pułapki na szczury w miejscach narażonych na ich wystąpienie. 
 
Wyjątkowo bezpieczna
 
Pułapka na szczury nie zawiera żadnych trucizn ani toksyn - wykorzystuje w działaniu specjalny klej który uniemożliwia myszom odlepienie się od pułapki. Łapka na szczury nie czyni krzywdy schwytanym zwierzakom przez co może być użyta wszędzie tam gdzie nie można używać innych rozwiązań deratyzacyjnych. Pułapka klejowa STV 183 posiada Atest Higieniczny PZH oraz jest zgodny z wymogami Unii Europejskiej. 
 
Trwały klej
 
Pułapka na szczury może być wykorzystana kilkukrotnie po usunięciu schwytanego szczura. Zastosowany klej posiada specjalny skład chemiczny, który zapobiega jego wyschnięciu, przez co lep na szczury może być wykorzystywany przez długi okres czasu. 
 
Sposób użycia:
 
- ostrożnie usuń papier, którym zabezpieczona jest pułapka na szczury,
- pułapka powinna być złożona w prostokątny kartonik,
- lep na szczury jest gotowy do użycia. 
 


problem ze szczurami

Właściwości:

- silny klej, uniemożliwiający wydostanie się złapanemu gryzoniowi,
- nie zawiera żadnych toksyn,
- lep na szczury może być używany w temperaturze od -5 do + 50 stopni °C,
- tekturowa powierzchnia o wymiarach 13,5 cm x 20,5 cm. 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Miejsce zwalczania

Pułapka na szczury w formie lepu może zostać użyta w takich miejscach jak spiżarnie, pokoje, łazienki, poddasza, piwnice, szpitale, motele, zakłady produkcyjne i wiele innych. W celu zwiększenia skuteczności użycia lepów, łapka na szczury powinna zostać umieszczona w głównym ośrodku występowania gryzoni tak aby szansa ich schwytania była większa. Polecamy rozłożenie pułapki wzdłuż ścian, oraz przy źródle żerowania szczurów.Porządany efekt uzyskujemy w momencie rozstawienia pułapek w odstępach 2-3 metrowych między sobą.  Ze względu na swoją specyfikację może zostać użyta wszędzie tam gdzie używanie środków chemicznych i toksycznych jest zabronione. Pułapka klejowa nie powinna być wystawiona na długotrwałe działania światła, opady deszczu oraz kontakt z piaskiem. Umieścić w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt domowych.

Sposób działania

Szczury zwabione zapachem feromonów zostają przyklejone do kleju bez możliwości ucieczki. 

Specyfikacja i sposób użycia:

Pułapka skłąda się z kawałka tektury podzielonego na trzy równe części. Środkowy element o wymiarach 13,5 cm na 22 cm został pokryty klejem. Pułapka na szczury powinna zostać złożona w trójkąt wg. instrukcji na opakowaniu.

 
 
W opakowaniu znajduję się:

- krótka informacja o lepie od producenta,
- pułapka na szczury klejowa 2 sztuki.

 
 
 

Zobacz podobne produkty

Pułapka na myszy STV 148. 2 sztuki. Sposób na myszy.

Pułapka na myszy STV 148. 2 sztuki. Sposób na myszy.

Bardzo lekkie i łatwe w obsłudze pułapki na myszy firmy STV. Wykonana z wytrzymałego plastiku i stalowych elementów pułapka na myszy jest znacznie bezpieczniejsza niż tradycyjne łapki na myszy.

39,99 zł

Sprawdź teraz

Effect Ultimum 500ml. Oprysk Środek owadobójczy.

Effect Ultimum 500ml. Oprysk Środek owadobójczy.

Innowacyjny preparat na owady do ogrodu. Najwyższa skuteczność przy niskich kosztach zabiegu - skuteczny oprysk na kleszcze i komary do ogrodu. Zabezpiecza 500m2. Pojemność: 500 ml

149,00 zł

Sprawdź teraz

Proszek na mrówki Vaco 250 g. Preparat na mrówki.

Proszek na mrówki Vaco 250 g. Preparat na mrówki.

Proszek na mrówki Vaco w formie granulatu w ekonomicznym opakowaniu do częstego stosowania. Skuteczne działanie środka sprawia, że jest to główny sposób na mrówki używany w walce z tymi owadami. Pojemność: 250g.

26,59 zł

Sprawdź teraz

20kg Trutka na szczury, gryzonie. Ratimor - trutka zbożowa, zatrute ziarno.

20kg Trutka na szczury, gryzonie. Ratimor - trutka zbożowa, zatrute ziarno.

Ratimor zbożowa trutka na myszy i szczury. Zabójczo skuteczny sposób na pozbycie się gryzoni. Bromadiolon 0,05g/kg. Zawartość 20kg.

229,00 zł

Sprawdź teraz


Popularne kategorie