Pułapka na myszy, klejowa STV 182, lep na myszy (2 sztuki).

22,99 zł

Cena jednostkowa:


  • Dostępny Brak
  • Koszt dostawy już od 0,00 zł

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka:

weryfikator

Niezwykle uniwersalna 
 
Pułapka na myszy STV 182 został wyprodukowany przez brytyjskiego producenta specjalizującego się w odstraszaniu zwierząt. Specjalny klej którym została pokryta pułapka na myszy charakteryzuję się długą trwałością działania. 
 
Wyjątkowo bezpieczna
 
Pułapka na myszy nie zawiera żadnych trucizn ani toksyn - wykorzystuje w działaniu specjalny klej który uniemożliwia myszom odlepienie się od pułapki. Łapka na myszy nie czyni krzywdy schwytanym zwierzętom przez co może być użyta wszędzie tam, gdzie nie można używać innych rozwiązań deratyzacyjnych. Posiada Atest Higieniczny PZH oraz jest zgodny z wymogami Unii Europejskiej. 
 
Trwały klej

Pułapka na myszy może być wykorzystana kilkukrotnie po usunięciu schwytanej myszy. Zastosowany klej posiada specjalny skład chemiczny który zapobiega jego wyschnięciu, przez co może być wykorzystywany przez długi okres czasu. 
 
Sposób użycia:
 
- ostrożnie usuń papier zabezpieczający pułapkę,
- złóż pułapkę według instrukcji producenta załączonej na opakowaniu
- lep na myszy jest gotowy do użycia. 

klej na myszy
 
Właściwości:
 
- silny klej, uniemożliwiający wydostanie się złapanemu gryzoniowi,
- nie zawiera żadnych toksyn,
- działanie w temperaturze od -5 do + 50 stopni °C,
- tekturowa powierzchnia o wymiarach 13,5 cm x 20,5 cm. 
 
© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
 
 

Miejsce zwalczania

 

Lep na myszy może zostać użyty w takich miejscach jak spiżarnie, pokoje, łazienki, poddasza, piwnice, szpitale, motele, zakłady produkcyjne oraz wszędzie tam, gdzie używanie środków chemicznych i toksycznych jest zabronione. . W celu zwiększenia skuteczności łapka na myszy powinna zostać umieszczona w głównym ośrodku występowania gryzoni tak aby szansa ich schwytania była większa. Polecamy rozłożenie pułapki wzdłuż ścian, oraz przy źródle żerowania myszy. Pułapka na myszy przyniesie najlepszy efekt w momencie kiedy będzie rozstawiona w odstępie 2-3 metrowym między sobą.  Umieścić w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt domowch.

 

Sposób działania

 

Pułapka na myszy wykorzystuję do wabienia gryzoni specjalnie skomponowaną mieszaninę feromonów. Myszy zwabione zapachem zostają przyklejone do kleju bez możliwości ucieczki. 

 

Specyfikacja i sposób użycia:

 

Pułapka na myszy składa się z kawałka tektury podzielonego na trzy równe części. Środkowy element tektury o wymiarach 13,5 cm na 22 cm został pokryty klejem. 

 

 

W opakowaniu znajduję się:

 

- krótka informacja o lepie od producenta,

- lep na myszy 2 sztuki.

 
 

Zobacz podobne produkty

Pułapka na myszy STV 148. 2 sztuki. Sposób na myszy.

Pułapka na myszy STV 148. 2 sztuki. Sposób na myszy.

Bardzo lekkie i łatwe w obsłudze pułapki na myszy firmy STV. Wykonana z wytrzymałego plastiku i stalowych elementów pułapka na myszy jest znacznie bezpieczniejsza niż tradycyjne łapki na myszy.

39,99 zł

Sprawdź teraz

Effect Ultimum 500ml. Oprysk Środek owadobójczy.

Effect Ultimum 500ml. Oprysk Środek owadobójczy.

Innowacyjny preparat na owady do ogrodu. Najwyższa skuteczność przy niskich kosztach zabiegu - skuteczny oprysk na kleszcze i komary do ogrodu. Zabezpiecza 500m2. Pojemność: 500 ml

149,00 zł

Sprawdź teraz

Proszek na mrówki Vaco 250 g. Preparat na mrówki.

Proszek na mrówki Vaco 250 g. Preparat na mrówki.

Proszek na mrówki Vaco w formie granulatu w ekonomicznym opakowaniu do częstego stosowania. Skuteczne działanie środka sprawia, że jest to główny sposób na mrówki używany w walce z tymi owadami. Pojemność: 250g.

26,59 zł

Sprawdź teraz

20kg Trutka na szczury, gryzonie. Ratimor - trutka zbożowa, zatrute ziarno.

20kg Trutka na szczury, gryzonie. Ratimor - trutka zbożowa, zatrute ziarno.

Ratimor zbożowa trutka na myszy i szczury. Zabójczo skuteczny sposób na pozbycie się gryzoni. Bromadiolon 0,05g/kg. Zawartość 20kg.

229,00 zł

Sprawdź teraz

Środek na komary do kontaktu Elektro Vaco 45 ml.

Środek na komary do kontaktu Elektro Vaco 45 ml.

Odstraszacz owadów Vaco Elektro na wymienne wkłady ze środkiem owadobójczym. Długotrwała ochrona przed komarami i muchami zapewnia spokojny sen przez 2 miesiące (60 nocy).

19,37 zł

Sprawdź teraz


Popularne kategorie