Big Cheese
Pułapka na myszy elektryczna rażąca STV 722. Łapka na myszy.

Pułapka na myszy elektryczna rażąca STV 722. Łapka na myszy.

Cena: 169,00

Wyjątkowo skuteczna

 
Pułapka na myszy od renomowanej brytyjskiej firmy STV The Big Cheese  to najlepszy i najsukteczniejszy sposób na bezpieczne i szybkie złapanie myszy, gdy zależy nam na szybkim i skutecznym zlikwidowniu gryzoniaPułapka na myszy została wyposażona w innowacyjny mechanizm wykorzystujący wzmocniony impuls elektryczny, który uaktywnia się w momencie, kiedy do wnętrza pułapki na myszy dostanie się gryzoń. Pozwala to na humanitarne, bo natychmiastowe unieszkodliwienie myszy.  Elektryczna pułapka na myszy pozwala na zabicie nawet do 100 myszy na jednym zestawie baterii typu AA (brak w zestawie). Elektryczna łapka na myszy została skonstruowana w taki sposób, aby usuwanie martwych szkodników odbywało się bez ich dotykania. Elektryczna łapka na myszy jest bezpieczne dla zwierząt domowych oraz dzieci. Pułapki na myszy są przeznaczone do skutecznego radzenia sobie z mysim problemem. Jest to doskonały sposób na mysz, który rozwiązuje problem z gryzoniamiProponowana przez naszą firmę pułapka na gryzonie usuwa problem szkodników w sposób higieniczny. Po co brudzić sobie ręce jeśli możesz kupić nowoczesny produkt i bezdotykowo pozbyć się problemu niechcianych mysich lokatorów? Do produkcji pułapek firmy STV Big Cheese użyto najlepszej jakości komponentów, a ich solidna konstrukcja sprawia, że są to produkty wielokrotnego użycia, których udowodnione skuteczne działanie zabezpieczy Twój dom na lata.

Łatwa w użyciu
 
Elektryczna pułapka na myszy STV 722 brytyjskiej firmy STV są wykonane z wytrzymałego plastiku. Proponowane przez nas odstraszacze na myszy są znacznie bezpieczniejsze niż tradycyjne łapki myszy. Pułapki na myszy STV 722 The Big Cheese cechują się łatwością i prostotą użycia. Pułapki na myszy zostały zaprojektowane w sposób umożliwiający uruchomienie mechanizmu przy pomocy jednego tylko dotknięcia. W przypadku konieczności zabezpieczenia większego obszaru zalecamy rozlokowanie kilku pułapek na myszy w odstępie kilku metrów między sobą. Pułapki na myszy przeznaczone są do wielokrotnego użytku, specjalna konstrukcja umożliwia pozbycię się schwytanych gryzoni bez ich dotykania. 


Sposób użycia:

- włóż baterie (AA) do urządzenia zwracając uwagę na poprawne ich ułożenie względem biegunów +/-,
- włącz elektryczną pułapkę przełącznikiem oznaczonym 0/1, ustawiając go w pozycji 1,
- elektryczna pułapka na gryzonie jest wyposażona w diody sygnalizujące pracę urządzenia oraz obecność martwej myszy w urządzeniu,
- ustaw elektryczną pułapkę na myszy STV 722 na podłodze, w miejscu gdzie występuje problem z myszami,
- pułapka na myszy jest gotowa do działania, by skutecznie poradzić sobie z mysim problemem.


łapka na myszy, pułapka na mysz, jak pozbyć się myszy, sposób na myszy 


Właściwości:
 
- solidne, estetyczne wykonanie,
- skuteczna w działaniu,
- specjalny mechanizm unieszkodliwiający gryzonia impulsem elektrycznym.

 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Miejsce przeznaczenia

Pułapki na myszy od STV The Big Cheese pozwalają ograniczyć rozprzestrzenianie się myszy wszędzie tam gdzie doskwierają nam gryzonie - najczęściej w miejscach takich jak spiżarnie, szopy, piwnice, kuchnie, itp.. 

 
 
W opakowaniu znajduję się:


- 1x pułapka elektryczna na myszy STV 722,

- w opakowaniu brak baterii.

Pułapka na myszy elektryczna rażąca STV 722. Łapka na myszy.
Pułapka na myszy elektryczna rażąca STV 722. Łapka na myszy.
Pułapka na myszy elektryczna rażąca STV 722. Łapka na myszy.
Pułapka na myszy elektryczna rażąca STV 722. Łapka na myszy.
Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder