Pułapka na myszy elektryczna rażąca STV 722. Łapka na myszy.

Produkt archiwalny


  • Koszt dostawy już od 0,00 zł

Elektryczna pułapka na myszy STV722


Pułapka na myszy od renomowanej brytyjskiej firmy STV The Big Cheese  to najlepszy i najsukteczniejszy sposób na bezpieczne i szybkie złapanie myszy, gdy zależy nam na szybkim i skutecznym zlikwidowniu gryzonia. Pułapka na myszy wykorzystuje wzmocniony impuls elektryczny, który uaktywnia się w momencie, kiedy do wnętrza pułapki na myszy dostanie się gryzoń. Pozwala to na humanitarne, bo natychmiastowe unieszkodliwienie myszy.  Elektryczna pułapka na myszy pozwala na zabicie nawet do 100 myszy na jednym zestawie baterii typu AA (brak w zestawie). Elektryczna łapka na myszy została skonstruowana w taki sposób, aby usuwanie martwych szkodników odbywało się bez ich dotykania. Po co brudzić sobie ręce jeśli możesz kupić nowoczesny produkt i bezdotykowo pozbyć się problemu niechcianych mysich lokatorów? Do produkcji pułapek firmy STV Big Cheese użyto najlepszej jakości komponentów, a ich solidna konstrukcja sprawia, że są to produkty wielokrotnego użycia, których udowodnione skuteczne działanie zabezpieczy Twój dom na lata.

Łatwa w użyciu
 
Elektryczna pułapka na myszy STV 722 brytyjskiej firmy STV są wykonane z wytrzymałego plastiku. Pułapki na myszy STV 722 The Big Cheese cechują się łatwością i prostotą użycia. Pułapki na myszy zostały zaprojektowane w sposób umożliwiający uruchomienie mechanizmu przy pomocy jednego tylko dotknięcia. W przypadku konieczności zabezpieczenia większego obszaru zalecamy rozlokowanie kilku pułapek na myszy w odstępie kilku metrów między sobą. Pułapki na myszy przeznaczone są do wielokrotnego użytku, specjalna konstrukcja umożliwia pozbycię się schwytanych gryzoni bez ich dotykania. 


łapka na myszy, pułapka na mysz, jak pozbyć się myszy, sposób na myszy 

Właściwości:
 
- solidne, estetyczne wykonanie,
- skuteczna w działaniu,
- specjalny mechanizm unieszkodliwiający gryzonia impulsem elektrycznym.
 
© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Miejsce przeznaczenia

Pułapki na myszy od STV The Big Cheese pozwalają ograniczyć rozprzestrzenianie się myszy wszędzie tam gdzie doskwierają nam gryzonie - najczęściej w miejscach takich jak spiżarnie, szopy, piwnice, kuchnie, itp.. 

Sposób użycia:

- włóż baterie (AA) do urządzenia zwracając uwagę na poprawne ich ułożenie względem biegunów +/-,
- włącz elektryczną pułapkę przełącznikiem oznaczonym 0/1, ustawiając go w pozycji 1,
- elektryczna pułapka na gryzonie jest wyposażona w diody sygnalizujące pracę urządzenia oraz obecność martwej myszy w urządzeniu,
- ustaw elektryczną pułapkę na myszy STV 722 na podłodze, w miejscu gdzie występuje problem z myszami,
- pułapka na myszy jest gotowa do działania, by skutecznie poradzić sobie z mysim problemem.
 
W opakowaniu znajduję się:

- 1x pułapka elektryczna na myszy STV 722,
- w opakowaniu brak baterii.

Sprawdź również:
 
© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Zobacz podobne produkty

Proszek na mrówki Vaco 250 g. Preparat na mrówki.

Proszek na mrówki Vaco 250 g. Preparat na mrówki.

Proszek na mrówki Vaco w formie granulatu w ekonomicznym opakowaniu do częstego stosowania. Skuteczne działanie środka sprawia, że jest to główny sposób na mrówki używany w walce z tymi owadami. Pojemność: 250g.

26,59 zł

Sprawdź teraz

20kg Trutka na szczury, gryzonie. Ratimor - trutka zbożowa, zatrute ziarno.

20kg Trutka na szczury, gryzonie. Ratimor - trutka zbożowa, zatrute ziarno.

Ratimor zbożowa trutka na myszy i szczury. Zabójczo skuteczny sposób na pozbycie się gryzoni. Bromadiolon 0,05g/kg. Zawartość 20kg.

229,00 zł

Sprawdź teraz

Środek na komary do kontaktu Elektro Vaco 45 ml.

Środek na komary do kontaktu Elektro Vaco 45 ml.

Odstraszacz owadów Vaco Elektro na wymienne wkłady ze środkiem owadobójczym. Długotrwała ochrona przed komarami i muchami zapewnia spokojny sen przez 2 miesiące (60 nocy).

19,37 zł

Sprawdź teraz

Effect Ultimum 500ml. Oprysk Środek owadobójczy.

Effect Ultimum 500ml. Oprysk Środek owadobójczy.

Innowacyjny preparat na owady do ogrodu. Najwyższa skuteczność przy niskich kosztach zabiegu - skuteczny oprysk na kleszcze i komary do ogrodu. Zabezpiecza 500m2. Pojemność: 500 ml

149,00 zł

Sprawdź teraz


Popularne kategorie