Trutka na mrówki faraona. Preparat, środek Best 3x2,5g.

Produkt archiwalny


  • Koszt dostawy już od 0,00 zł
best pest logoSkuteczna trutka na mrówki faraona

Trutka na mrówki faraona wykorzystuje specjalistyczną wiedzę na temat sposobu życia mrówek faraona, a środek owadobójczy znajdujący się w specjalnym karmniku występuje wraz z wyjątkowo silnym wabikiem. Trutka jest traktowana przez mrówki faraonki jako źródło pokarmu i przenoszona do gniazda przez robotnice. Dzięki temu cechuje się zabójczą skutecznością by wytępić mrówki faraona kompleksowo - królową mrówek wraz z całą kolonią.
 
Najczęstsze miejsca występowania mrówki faraona to ubytki w murach, wszelkie nieszczelności m.in. pod panelami, parkietami, flizami, boazerią, a nawet mogą osiadać między kartkami papieru w domowych biblioteczkach. 
 
 

trutka na mrówki faraona, trutka na faraonki, best
Zwalcza:

- mrówki faraona

 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. 

Zastosowanie:

Środek owadobójczy w proszku zapewniający zwalczanie mrówek faraona. Należy do insektycydów o działaniu pokarmowym.
 
Sposób użycia

1. Trutkę należy umieścić wzdłuż ścieżek mrówek w bezpośrednim ich pobliżu. W przypadku, gdy ścieżki biegną poziomo lub są spadziste karmniki należy umieścić tuż pod nimi. 
 
2. W miarę możliwości trutkę umieścić w sąsiedztwie gniazd mrówek, natomiast z daleka od źródła ogrzewania i wilgoci.

3. Plastikowe opakowanie należy przeciąć w miejscu kropkowanym na jego końcu i usuwając folię zabezpieczającą przykleić karmnik otworami ku górze lub na bok.
 
Dawkowanie

W mniejszych pomieszczeniach, tj. kuchnia i łazienka zalecaną dawką jest użycie 2-3 karmników trutki. Dawka ta może ulec zmianie w zależności od ilości aktywnych ścieżek mrówek znalezionych w pomieszczeniu. 
 
Kiedy trutka skończy się lub ulegnie zniszczeniu (np. zamoczeniu) należy wymienić karmnik na nowy. W celu uzyskania pożądanych efektów zaleca się pozostawienie trutki przez okres 3 miesięcy, nawet gdy insekty zniknęły z pomieszczenia wcześniej.


trutka na faraonki


Zawartość netto: 3 x 2,5g
 
Substancja czynna: S-metopren 0,5% 5g/1kg produktu
 
Pozwolenie nr 2341/05
W zestawie:

-proszek na mrówki Effect 100 g
 
Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi.  Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych). Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska.

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

 

Zobacz podobne produkty

Środek na komary do kontaktu Elektro Vaco 45 ml.

Środek na komary do kontaktu Elektro Vaco 45 ml.

Odstraszacz owadów Vaco Elektro na wymienne wkłady ze środkiem owadobójczym. Długotrwała ochrona przed komarami i muchami zapewnia spokojny sen przez 2 miesiące (60 nocy).

19,37 zł

Sprawdź teraz

Effect Ultimum 500ml. Oprysk Środek owadobójczy.

Effect Ultimum 500ml. Oprysk Środek owadobójczy.

Innowacyjny preparat na owady do ogrodu. Najwyższa skuteczność przy niskich kosztach zabiegu - skuteczny oprysk na kleszcze i komary do ogrodu. Zabezpiecza 500m2. Pojemność: 500 ml

149,00 zł

Sprawdź teraz

Proszek na mrówki Vaco 250 g. Preparat na mrówki.

Proszek na mrówki Vaco 250 g. Preparat na mrówki.

Proszek na mrówki Vaco w formie granulatu w ekonomicznym opakowaniu do częstego stosowania. Skuteczne działanie środka sprawia, że jest to główny sposób na mrówki używany w walce z tymi owadami. Pojemność: 250g.

26,59 zł

Sprawdź teraz

20kg Trutka na szczury, gryzonie. Ratimor - trutka zbożowa, zatrute ziarno.

20kg Trutka na szczury, gryzonie. Ratimor - trutka zbożowa, zatrute ziarno.

Ratimor zbożowa trutka na myszy i szczury. Zabójczo skuteczny sposób na pozbycie się gryzoni. Bromadiolon 0,05g/kg. Zawartość 20kg.

229,00 zł

Sprawdź teraz


Popularne kategorie