Trutka na mrówki faraona. Preparat, środek Best 3x2,5g.

28,99 zł

Cena jednostkowa:
386,53 zł/100 g


  • Dostępny Brak
  • Chcesz otrzymać paczkę w 24h? Zapłać w ciągu
  • Koszt dostawy już od 11,99 zł

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka:

weryfikator

best pest logoSkuteczna trutka na mrówki faraona

Trutka na mrówki faraona wykorzystuje specjalistyczną wiedzę na temat sposobu życia mrówek faraona, a środek owadobójczy znajdujący się w specjalnym karmniku występuje wraz z wyjątkowo silnym wabikiem. Trutka jest traktowana przez mrówki faraonki jako źródło pokarmu i przenoszona do gniazda przez robotnice. Dzięki temu cechuje się zabójczą skutecznością by wytępić mrówki faraona kompleksowo - królową mrówek wraz z całą kolonią.
 
Najczęstsze miejsca występowania mrówki faraona to ubytki w murach, wszelkie nieszczelności m.in. pod panelami, parkietami, flizami, boazerią, a nawet mogą osiadać między kartkami papieru w domowych biblioteczkach. 
 
 

trutka na mrówki faraona, trutka na faraonki, best
Zwalcza:

- mrówki faraona

 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. 

Zastosowanie:

Środek owadobójczy w proszku zapewniający zwalczanie mrówek faraona. Należy do insektycydów o działaniu pokarmowym.
 
Sposób użycia

1. Trutkę należy umieścić wzdłuż ścieżek mrówek w bezpośrednim ich pobliżu. W przypadku, gdy ścieżki biegną poziomo lub są spadziste karmniki należy umieścić tuż pod nimi. 
 
2. W miarę możliwości trutkę umieścić w sąsiedztwie gniazd mrówek, natomiast z daleka od źródła ogrzewania i wilgoci.

3. Plastikowe opakowanie należy przeciąć w miejscu kropkowanym na jego końcu i usuwając folię zabezpieczającą przykleić karmnik otworami ku górze lub na bok.
 
Dawkowanie

W mniejszych pomieszczeniach, tj. kuchnia i łazienka zalecaną dawką jest użycie 2-3 karmników trutki. Dawka ta może ulec zmianie w zależności od ilości aktywnych ścieżek mrówek znalezionych w pomieszczeniu. 
 
Kiedy trutka skończy się lub ulegnie zniszczeniu (np. zamoczeniu) należy wymienić karmnik na nowy. W celu uzyskania pożądanych efektów zaleca się pozostawienie trutki przez okres 3 miesięcy, nawet gdy insekty zniknęły z pomieszczenia wcześniej.


trutka na faraonki


Zawartość netto: 3 x 2,5g
 
Substancja czynna: S-metopren 0,5% 5g/1kg produktu
 
Pozwolenie nr 2341/05
W zestawie:

-proszek na mrówki Effect 100 g
 
Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi.  Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych). Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska.

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

 

Zobacz podobne produkty

20kg Trutka na szczury, gryzonie. Ratimor - trutka zbożowa, zatrute ziarno.

20kg Trutka na szczury, gryzonie. Ratimor - trutka zbożowa, zatrute ziarno.

Ratimor zbożowa trutka na myszy i szczury. Zabójczo skuteczny sposób na pozbycie się gryzoni. Bromadiolon 0,05g/kg. Zawartość 20kg.

229,00 zł

Sprawdź teraz

Proszek na mrówki Vaco 250 g. Preparat na mrówki.

Proszek na mrówki Vaco 250 g. Preparat na mrówki.

Proszek na mrówki Vaco w formie granulatu w ekonomicznym opakowaniu do częstego stosowania. Skuteczne działanie środka sprawia, że jest to główny sposób na mrówki używany w walce z tymi owadami. Pojemność: 250g.

26,59 zł

Sprawdź teraz

Effect Ultimum 500ml. Oprysk Środek owadobójczy.

Effect Ultimum 500ml. Oprysk Środek owadobójczy.

Innowacyjny preparat na owady do ogrodu. Najwyższa skuteczność przy niskich kosztach zabiegu - skuteczny oprysk na kleszcze i komary do ogrodu. Zabezpiecza 500m2. Pojemność: 500 ml

149,00 zł

Sprawdź teraz

Pułapka na myszy STV 148. 2 sztuki. Sposób na myszy.

Pułapka na myszy STV 148. 2 sztuki. Sposób na myszy.

Bardzo lekkie i łatwe w obsłudze pułapki na myszy firmy STV. Wykonana z wytrzymałego plastiku i stalowych elementów pułapka na myszy jest znacznie bezpieczniejsza niż tradycyjne łapki na myszy.

39,99 zł

Sprawdź teraz


Popularne kategorie