CISA
Trucizna na szczury, myszy, gryzonie Nor Killer Strong pasta Brodifakum 3kg.

Trucizna na szczury, myszy, gryzonie Nor Killer Strong pasta Brodifakum 3kg.

Cena: 99,99

Skuteczne połączenie

Trucizna na szczury, myszy, gryzonie Nor Killer Strong. Trutka na szczury w formie pasty z Brodifakum 3kg.


Trucizna na szczury, myszy Nor Killer Strong to innowacja na rynku rodentycydów. Pasta Nor Killer Strong wyróżnia się połączeniem silnego aromatu mlecznego z naturalnym tłuszczem jakim jest smalec. Takie połączenie sprawia, że trutka świetnie wabi gryzonie. Jeśli masz problem z gryzoniami w sklepie spożywczym czy restauracji, Nor Killer Strong to propozycja, którą gryzonie chętniej wybierają od naturalnego pożywienia. Ponadto, zastosowanie smalcu niesie za sobą pewne dodatkowe korzyści. Jakie? 

Prócz niewątpliwie większej wartości energetycznej dla gryzonia, smalec w porównaniu do oleju palmowego (używanego w większości trutek na gryzonie) lepiej zachowuje się w zmiennych temperaturach. Co oznacza, że nie topi się w temperaturze powyżej 25℃ oraz nie twardnieje jeśli temperatura spadnie poniżej 0℃. Dzięki temu trutka lepiej zachowuje swoje właściwości wabiące i jest dla gryzoni atrakcyjniejsza do spożycia.

Trutka na szczury Nor Killer jako substancję gryzoniobójczą wykorzystuje brodifakum. To rodentycyd drugiej generacji, który jest kilkukrotnie silniejszy niż powszechniej stosowany bromadiolon czy difenakum. Brodifakum jest trutką jednodawkową. Oznacza to, że wystarczy jedno karmienie, by środek zaczął robić swoje.

Pasta na szczury Nor Killer Strong zawiera również dodatek Bitrexu. To wyjątkowo gorzka substancja, która skutecznie zabezpiecza ludzi i zwierzęta domowe przed przypadkowym spożyciem. 

Uwaga:

Połączenie mleka i smalcu mocno wabi krety, kuny i nornice, dlatego Norkiller często stosowany jest w ogrodach i ogródkach jako trutka na krety, nornice czy kuny. Jeśli nie są to zwierzęta będące celem deratyzacji zabezpiecz wyłożoną trutkę w odpowiedni sposób w karmnikach deratyzacyjnych.

Nor Killer Strong, trutka na szczury pasta, pasta na szczury, pasta w saszetkach, saszetki na szczury, trutka na szczury saszetki, pasta w saszetkach na szczury, środki gryzoniobójcze pasta


Mocna trucizna na szczury z brodifakum. Trutka na myszy, szczury gryzonie pasta Nor Killer Strong


- Wystarczy jedna dawka! Silna substancja gryzoniobójcza drugiej generacji zapewnia wysoką skuteczność.
- Mleczny aromat w połączeniu z dodatkiem smalcu zwabi każdego gryzonie w okolicy!
- Nie twardnieje w zimie, nie rozpływa się latem!
- Silnie gorzki Bitrex zapewnia bezpieczeństwo ludziom i zwierzętom domowym.


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.  All Rights Reserved.

Niebieska trutka na szczury, myszy Nor killer brodifakum.

Trutka mleczna Norkiller sprawdzi się w magazynach żywności, sklepach spożywczych czy restauracjach gdzie dostępność naturalnej żywności może konkurować z trutką. 


- Precyzyjne dawkowanie (1 saszetka na szczury = 20g)

- Monitorowanie obecności gryzoni  (nadgryzione saszetki świadczą o bytowaniu gryzoni).

- Dokładne usunięcie trutki po zakończeniu akcji deratyzacyjnej.

- Dokładne rozliczenie ilość preparatu na zlecenie.

- Silna trutka na szczury pozwala na wysoką skuteczność przy zachowaniu niskich kosztów zabiegu.


silna trutka na szczury, trutka na szczury, pasta na szczury, pasta na myszy, trutka na myszy, sposób na myszy, sposób na szczury, niebieska trutka na szczury, trutka na gryzonie, Nor Killer Strong na gryzonie
Miejsce użycia


Przed użyciem trutki na myszy i szczury należy rozpoznać stopień nasilenia problemu z gryzoniami. Dla uzyskania najwyższej skuteczności umieścić pastę na szczury w miejscach zauważalnych oznak bytowania i działalności gryzoni (np. świeże odchody). Rozpoznanie terytorium gryzoni - gniazda, nory i trasy przejść ma duże znaczenie. To zwykle najlepsze miejsca do rozłożenia trutki. Pasta na szczury powinna być umieszczona wzdłuż ścian pomieszczeń. Trutka nadaję się do stosowania w gospodarstwach domowych, obiektach komercyjnych, gospodarstwach rolnych - z wyłączeniem miejsc składowania produktów roślinnych. 

 
Sposób użycia:
 

Przynęta gotowa do użycia do stosowania w odpornych na manipulacje stacjach deratyzacyjnych

 
Dawki:
 
mysz - 40 g przynęty na stację deratyzacyjną. Jeśli wymagana jest więcej niż jedna stacja, minimalna odległość między nimi to 5 m

szczur - 60 - 100g przynęty na stację deratyzacyjną. Jeśli wymagana jest więcej niż jedna stacja, minimalna odległość między nimi to 5 m

Miejsca publiczne, w których stosowane są środki gryzoniobójcze należy odpowiednio oznakować. Trutkę trzeba umieścić w specjalnych, odpowiednio oznakowanych stacjach deratyzacyjnych zabezpieczonych przed ludźmi i zwierzętami nie będącymi przedmiotem deratyzacji. Zabezpieczyć przynętę w karmnikach min. przy pomocy prętów umieszczonych w stacji deratyzacyjnej tak, aby nie mogła być ona wynoszona.

Należy prowadzić regularne inspekcje stacji deratyzacyjnych (na początku okresu zwalczania myszy przynajmniej co 2–3 dni, szczurów przynajmniej co 5–7 dni, a w późniejszym okresie przynajmniej raz w tygodniu) w celu: określenia skuteczności produktu, oceny stanu stacji deratyzacyjnych oraz usunięcia padłych gryzoni. Należy uzupełniać przynętę zjedzoną przez gryzonie. Wymieniać każdą przynętę  uszkodzoną przez wodę lub zanieczyszczoną. Usuwać martwe gryzonie.


Zalecenia

Trutki na gryzonie należy rozmieścić na zaatakowanym obszarze w zabezpieczonych przed niepożądanym otwarciem karmnikach, stacjach deratyzacyjnych. W trakcie stosowania środka gryzoniobójczego należy regularnie sprawdzać teren, w przypadku zidentyfikowania martwych gryzoni należy się ich pozbyć. W przypadku ubywania środka należy regularnie go uzupełniać - jeżeli zostanie całkowicie spożyty w danym punkcie należy zwiększyć jego ilość. 

W opakowaniu znajduję się:

- trutka na szczury i gryzonie Norkiller pasta- 3kg.

skład: brodifakum 0,0025%, bitrexProdukt biobójczy do użytku profesjonalnego - kupując oświadczasz, że jesteś użytkownikiem profesjonalnym. Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.  

Trucizna na szczury, myszy, gryzonie Nor Killer Strong pasta Brodifakum 3kg.
Trucizna na szczury, myszy, gryzonie Nor Killer Strong pasta Brodifakum 3kg.
Trucizna na szczury, myszy, gryzonie Nor Killer Strong pasta Brodifakum 3kg.
Trucizna na szczury, myszy, gryzonie Nor Killer Strong pasta Brodifakum 3kg.
Trucizna na szczury, myszy, gryzonie Nor Killer Strong pasta Brodifakum 3kg.
Trucizna na szczury, myszy, gryzonie Nor Killer Strong pasta Brodifakum 3kg.
Trucizna na szczury, myszy, gryzonie Nor Killer Strong pasta Brodifakum 3kg.
Trucizna na szczury, myszy, gryzonie Nor Killer Strong pasta Brodifakum 3kg.
Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator
  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder